Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie nie. To nie w moim stylu łykać wiagry i wystrzelać się ze wszystkiego w 15 min i iść spać z palcem w buzi. :D



Aaa taki mam dzień i trafił się "ulubieniec" przypadkiem.
Ok
Wyrzucam świnie.

|ciach|:v (btw mam nadzieje ze koszmarow chcoiaz przez to ze sie pojawilem miec nie bedziesz) ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

|ciach| :v (btw mam nadzieje ze koszmarow chcoiaz przez to ze sie pojawilem miec nie bedziesz) ;)[/QUOTE]
AMEN.
Adi, nie przejmuj się, można walczyć z odruchami bezwarunkowymi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no nie wiem czy tak mozna walczyc
BTW kolorowo sie robi to chyba pora na mnie

ps @dok tam odpisz mi prosze na to co pisalem
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a Ty Doktorze co do Joannitów pijesz? jesteśmy skromni, ale dajemy radę. Jeszcze sławę, chałwę i semperów przeczekamy, i jak się wyrżną świat bedzie nasz.

Po prostu taki benchmark mi się trafił, gdyby oba sojusze nabiły 6,5 mln to bym napisał o Loży Szyderców :)

Sid napisał:
Mniemam że gracze czują się znakomicie ? ]

Wiesz co? Była nuda ale teraz znów jest co odbudowywać więc się cieszą ludzie. Dzieje się.

A co tak guzik miasta potacił,żeście się uwzieli hehe ? Myślałem ze będzie już w SiH a tu taka niespodzianka

Tak już miał miasta położone obok nas to postanowiliśmy się przywitać. Ale darmo nie oddał, 80k pw mu wpadło za nie. Wolał być w SI więc się poatakowaliśmy ale naszą politykę otwartych drzwi znasz :) O ile nie jesteś jakimś oszołomem, zacni gracze zawsze są witani.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po prostu taki benchmark mi się trafił, gdyby oba sojusze nabiły 6,5 mln to bym napisał o Loży Szyderców :)



Wiesz co? Była nuda ale teraz znów jest co odbudowywać więc się cieszą ludzie. Dzieje się.



Tak już miał miasta położone obok nas to postanowiliśmy się przywitać. Ale darmo nie oddał, 80k pw mu wpadło za nie. Wolał być w SI więc się poatakowaliśmy ale naszą politykę otwartych drzwi znasz :) O ile nie jesteś jakimś oszołomem, zacni gracze zawsze są witani.


No to co ja tutaj będę wiele pisał :)
Udanej krucjaty :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

|ciach| :v (btw mam nadzieje ze koszmarow chcoiaz przez to ze sie pojawilem miec nie bedziesz) ;)
AMEN.
Adi, nie przejmuj się, można walczyć z odruchami bezwarunkowymi.[/QUOTE]

Tak wiem, nie miałeś czasu, dziecko CI się urodziło, znudziła ci się ta gra, nie będziesz w EC uczestniczył (i dlatego dla pewności kończysz w 1/2 części serwera... etc.

Ty masz problem Z czymś ?? Pewnie nie potrafisz nic zmajstrować koledzy cię nie lubią,chłopak zostawił to siedzisz tutaj i pijesz podtekstami do wariora:cool:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nastęny relikt przeszłości :)



Mnie nikt nie lubi, jest nawet o tym w profilu soja.

Ja Ciebie lubię:)
Ale w umiarkowany sposób.

W ogóle tłoczno tu od dwóch dni od starych znajomych. Może kącik wspomnień otworzyć?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adrianku, wracając do Marca Chagalla - poczytaj troszkę o jego płótnach. Wtedy nie będziesz się kompromitował wstawianiem nietrafionych filmików. Niestety, szczyty twoje elokwencji to nałogowe przeglądanie demotywatorów i YT. Przypomnę tylko zgromadzonej tu gawiedzi, że podczas 4-miesięcznego życia Bumów na forum sojuszu zgromadziłeś 286 stron wszelakich bzdur znalezionych na demotach, wykopach i innych pierdotach. To raz.
Dwa to jest pewna różnica. Wszystkie te Motzeje, Dragunovy czy Sidy nie posiadają dwóch rzeczy. Pierwsza to szósty Grepo-zmysł który pozwala mi na całkowitą dominacje na tym serwerze. Druga rzecz to doświadczenie. Doświadczenie w grze z Adriankiem lub Wariorem. Tak się składa że z obydwoma miałem sposobność grać i obserwować od wewnątrz to co robią. I tak jak Warior zawodnikiem jest dobrym (nie mylić z bardzo dobrym) i tylko zachować się nie potrafił w pewnym momencie - na co notabene ma miałkie , ale jednak jakieś wytłumaczenie, tak Ty Adrianku jesteś marnotą obrzydliwie podobną do glonojada. Tak na prawdę to tylko notoryczne, wręcz fobiczne siedzenie przy komputerze ratuje jako tako twoją skórę. Na dowód tego obejrzyjcie te tysiące blaszek z taczkami. Czy ktoś normalnie żyjący w społeczeństwie, mający normalne relacje ze światem zewnętrznym był by w stanie osiągnąć taki wynik? Nie jest to możliwe.

Tak sobie myślę, że dobrze by Ci się żyło w związku z Brusłavą. Obydwoje macie tendencje do wypowiedzi z dużym podtekstem seksualnym. Połączenie takiej ilości testosteronu z estrogenem na pewno dało by początek małym Grepo-Szrociątkom.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

NIe przejmuj się, ja wszystkich lubię, nawet Milorda. Bardziej normalne osoby na pewno Ciebie nie trawią. Tak się dzisiaj na adriana rzuciłeś jakby Ci pól konta ukradł, a on tylko wpadł pogadac.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kisiel hihi mam zaraz jakiegos 'stema' zalatwie
dobra kamerke ktos niech skombinuje taka chwile trzeba uwiecznic i mozna dzialac...
aaaaaa brak drugiego zawodnika narazie ale to tylko kwestia czasu :eek:

swoj typ zakladow zostawie dla siebie :p

miejscie gdzie odbedzie sie ta 'kislozercza' walka
willa Haszka pod wlochami (szkoda ze tych pod warszawa :v )

Włochy to dzielnica W-wa
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wolał być w SI więc się poatakowaliśmy ale naszą politykę otwartych drzwi znasz :) O ile nie jesteś jakimś oszołomem, zacni gracze zawsze są witani.

Tiaaa... rób tak dalej Doktorze, a może szybko się okazać, że Twój cały misterny plan skończy sie tym samym co Motzeja kreującego swój czarny PR.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

misterny właśnie.
szerzej pięknie w oświadczeniu o wypowiedzeniu wojny przedstawiony.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chcesz powiedzieć , że przyjmowanie ciekawych graczy sprawi, że znów się będziemy nudzić?

Chyba nie jest u Was tak źle?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U nas jest bardzo dobrze. Też lubimy się wesoło bawić na rożne sposoby. Czasami nawet stać nas na bezinteresowną złośliwość. Skoro zaproponowaliście nam kulturalną wojnę to się zachowujcie.

Ale co to ja chciałam powiedzieć...
@ warior, to dzieciątko na avku to Twoje?:) Straszny słodziak:)) Chłopiec czy dziewczynka? Ile liczy miesiączków? Napisz coś koniecznie, bo się jeszcze nie pochwaliłeś:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U nas jest bardzo dobrze. Też lubimy się wesoło bawić na rożne sposoby. Czasami nawet stać nas na bezinteresowną złośliwość.

Moja droga, przy ekscesach poprzedniego serwera, każda Twoja złośliwość wydaje mi się czarująca :)

Skoro zaproponowaliście nam kulturalną wojnę to się zachowujcie.

Ah, to o to chodzi.

Ktoś bardzo mądry niedawno napisał mi, że grepo to w sumie gra towarzyska i jesteśmy tu po to by się dobrze bawić. To wolny świat dla pracujących ludzi. Jesteśmy tu w zdecydowanej większości dorośli i klikamy sobie aby zabić nadmiar wolnego czasu. Nie uważam za nie kulturalne gdy ktoś z tych dorosłych graczy zdecyduje na zmianę strony stołu po której w tę grę się bawi. Jak ktoś od nas odchodził (w ten czy inny sposób) to nie robiliśmy z tego powodu szału, nie nakładaliśmy na niego embargo. Większość z naszych eks graczy poszło do zielonych (w tym do Was) i nam to nie przeszkadzało. Nie wpadajmy w jakąś manię psa ogrodnika.

Ale przecież Wy również macie takie podejście. Pamiętam rozczarowanie Norberta gdy Ciastka nie chciały się dalej bawić na serwerze i uwzięli się na SI robiąc szaraki.

Ale w tym konkretnym przypadku trochę nadinterpretujesz moje słowa. Ja nie prowadzę rekrutacji, nie staram się przekabacać kogokolwiek na forum. Dawny gracz zapytał o wspólnego kolegę więc mu odpowiedziałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U nas jest bardzo dobrze. Też lubimy się wesoło bawić na rożne sposoby. Czasami nawet stać nas na bezinteresowną złośliwość. Skoro zaproponowaliście nam kulturalną wojnę to się zachowujcie.

Ale co to ja chciałam powiedzieć...
@ warior, to dzieciątko na avku to Twoje?:) Straszny słodziak:)) Chłopiec czy dziewczynka? Ile liczy miesiączków? Napisz coś koniecznie, bo się jeszcze nie pochwaliłeś:))

Kochana Hini tak to mój synek na tą chwile 3 m-ce i 5,5 kg wagi :)Gangster straszny:eek:

Urodził się miesiąc przed terminem ważąc 2,480 :) W porównaniu do tamtego czasu teraz to kawał chłopa:)
 
Do góry