Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Charakterek po tatusiu?:) Kolki ma, czy na szczęście nie? Pewnie niedługo będzie planer klepał razem z tatą:))

@ Doktorze, znając Twój stosunek do wstępów na FO, to chyba odniosłam wielki sukces prowokując Ciebie do tak długiej wypowiedzi.
Oczywiście każdy ma prawo grać gdzie chce i gdzie mu odpowiada. Jednak Twoja wypowiedź była jednoznaczna i nie dotyczyła jedynie guzika. Obraziłabym Twoja inteligencję przyjmując, że nie było w tym zamierzonej publicznej oferty. Co oczywiście jest niczym wielkim wobec ekscesów poprzednich światów.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Charakterek po tatusiu?:) Kolki ma, czy na szczęście nie? Pewnie niedługo będzie planer klepał razem z tatą:))

Grzeczny śpi ,je i zaciesza :rolleyes: Zobaczymy jak podrośnie na tą chwile kozaczek jak człowiek ma zły dzień i tylko widzi tą mordke małą to od razu o wszystkim zapomina:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Coś Ty nagle taka miła Hini? Jak nie Ty. Pewnie chce dostać odznakę maskotki forum;-)))))))
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zawsze jestem miła, przynajmniej staram się na ile potrafię, ale z maskotki zrezygnowałam. Przyznaj rachu, że to Ty mnie na nią złośliwie zgłosiłeś;)

Wariora zapytałam, bo synuś przeuroczy i po prostu chwyta za serce:) Sama mam synów, ale jak się widzi takiego słodziaczka to się ma ochote na jeszcze zamiast w grepo grać.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie ja Ciebie Hini nie zgłaszałem na maskotkę forum. jakiś inny drań uknuł ten niecny spisek;-) ja jakbym kogoś zgłaszał na maskotkę to byłby to Polanus;-)))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dwa to jest pewna różnica. Wszystkie te Motzeje, Dragunovy czy Sidy nie posiadają dwóch rzeczy. Pierwsza to szósty Grepo-zmysł który pozwala mi na całkowitą dominacje na tym serwerze. Druga rzecz to doświadczenie. Doświadczenie w grze z Adriankiem lub Wariorem.


No nie dokońca hasz :p to drugie akurat nietrafne :D
Pierwsze owszem zgodzę się hehe

Ty hasz lepiej zacznij knuć coś na norberta,jeśli jeszcze gra,nie orientuje się teraz.
Ino się zacznie jak miasta masowo będą lecieć :D taki charakter xD
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No nie dokońca hasz :p to drugie akurat nietrafne :D
Pierwsze owszem zgodzę się hehe

Ty hasz lepiej zacznij knuć coś na norberta,jeśli jeszcze gra,nie orientuje się teraz.
Ino się zacznie jak miasta masowo będą lecieć :D taki charakter xD

Dzięki za dobre słowo ale Haszek nie musi na mnie nic knuć. Ja za malutki. Bez knucia by mnie rozjechał:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty hasz lepiej zacznij knuć coś na norberta,jeśli jeszcze gra,nie orientuje się teraz.
Ino się zacznie jak miasta masowo będą lecieć :D taki charakter xD

Nie pisz ku mnie "Hasz", bo rymuje się nieładnie, za chwile jeden głupek z drugim wpadną na to i będą pławić się we własnej erudycji.

Szlachetnie urodzonemu nie godzi się grać podstępem, tym bardziej haniebne jest "knucie". Czekam na ruch neandertalczyków z M55 pod wodzą Toaleta.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adrianku, wracając do Marca Chagalla - poczytaj troszkę o jego płótnach. Wtedy nie będziesz się kompromitował wstawianiem nietrafionych filmików. Niestety, szczyty twoje elokwencji to nałogowe przeglądanie demotywatorów i YT. Przypomnę tylko zgromadzonej tu gawiedzi, że podczas 4-miesięcznego życia Bumów na forum sojuszu zgromadziłeś 286 stron wszelakich bzdur znalezionych na demotach, wykopach i innych pierdotach. To raz.
Dwa to jest pewna różnica. Wszystkie te Motzeje, Dragunovy czy Sidy nie posiadają dwóch rzeczy. Pierwsza to szósty Grepo-zmysł który pozwala mi na całkowitą dominacje na tym serwerze. Druga rzecz to doświadczenie. Doświadczenie w grze z Adriankiem lub Wariorem. Tak się składa że z obydwoma miałem sposobność grać i obserwować od wewnątrz to co robią. I tak jak Warior zawodnikiem jest dobrym (nie mylić z bardzo dobrym) i tylko zachować się nie potrafił w pewnym momencie - na co notabene ma miałkie , ale jednak jakieś wytłumaczenie, tak Ty Adrianku jesteś marnotą obrzydliwie podobną do glonojada. Tak na prawdę to tylko notoryczne, wręcz fobiczne siedzenie przy komputerze ratuje jako tako twoją skórę. Na dowód tego obejrzyjcie te tysiące blaszek z taczkami. Czy ktoś normalnie żyjący w społeczeństwie, mający normalne relacje ze światem zewnętrznym był by w stanie osiągnąć taki wynik? Nie jest to możliwe.

Tak sobie myślę, że dobrze by Ci się żyło w związku z Brusłavą. Obydwoje macie tendencje do wypowiedzi z dużym podtekstem seksualnym. Połączenie takiej ilości testosteronu z estrogenem na pewno dało by początek małym Grepo-Szrociątkom.

Wiec miales okazje zobaczyc jak sie naprawde gra :eek:
tzn nie pisze sie masowek o masowe szpiegowanie swojego celu i wyslanie surowcow (zeby komus kompa zmulilo) jak to ty robiles z polanusem ktory i tak jak dziecko ciebie potopil
nie prosi i sie o obstawianie wiosek bo samemu sie nie potrafi bronic
nawet atakow nie potrafiles posklejac bo kazdy kto mial pojecie chociaz troche pojecia o tej grze ciebie topil
(zaraz powiesz 'toc' ja 'Wielki haszek' @szefyfa podbilem ktory od ponad miesiaca juz nie gral na zakrosie :v)

co do podtekstow ja przynajmniej nie ukrywam bo nie ma czego ,)
Ty musisz ze swoimi się kryc ;)


Cienki 'lolek' jestes i dobrze o tym wiesz :D
bedac w topce ani razu nie udowodliles ze cos potrafisz te nieudane podboje raczej do tego sie nie zaliczaja
pisalem ci na priva jak nauczysz sie grac to mozemy podyskutowac a narazie to pocwicz na podbijaniu swoich :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie jestem w stanie dyskutować z Tobą jak kłamiesz. Pisz prawdę, a nie zmyślone historie, wtedy będziemy mogli merytorycznie porozmawiać. W tej chwili wychodzi z Ciebie mitoman w czystej postaci. Od jakiegoś czasu podejrzewałem Cię o to, ale nie myślałem że jest aż tak źle. Książkowy przykład opisany przez Delbrücka.

Wracając do tematu, tj. do tego co już Cię nie dotyczy.
Historia typu "płaszcza i szpady." Wróg wysłał do mnie urokliwą niewiastę by swoim wdziękiem przekonała moją nieskromną szlachecką osobę do oddania po dobroci miasta. Nawet nazwa miasta miała mi się kojarzyć dwuznacznie - Chęciny...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie jestem w stanie dyskutować z Tobą jak kłamiesz. Pisz prawdę, a nie zmyślone historie, wtedy będziemy mogli merytorycznie porozmawiać. W tej chwili wychodzi z Ciebie mitoman w czystej postaci. Od jakiegoś czasu podejrzewałem Cię o to, ale nie myślałem że jest aż tak źle. Książkowy przykład opisany przez Delbrücka.

Wracając do tematu, tj. do tego co już Cię nie dotyczy.
Historia typu "płaszcza i szpady." Wróg wysłał do mnie urokliwą niewiastę by swoim wdziękiem przekonała moją nieskromną szlachecką osobę do oddania po dobroci miasta. Nawet nazwa miasta miała mi się kojarzyć dwuznacznie - Chęciny...

W ktorym zdaniu klamie juz sie tobie wymowki koncza co jak cos ale klamstwa to mi nie mozna zarzucic ;)

O mnie mówisz Adrian?? Chyba moja fota "pupy" którą to miałam na profilu tak Ci się spodobała że wspominasz do dziś.
smiley_emoticons_hexefliegend.gif
Sama już o niej zapomniałam. Szymon obstawia moje wioski a nie ja jego :p

Tak mi sie spodobala ze do dzisiaj budze sie w nocy z krzykiem :D kto tam u was robi za zone a kto za meza nie wnikam ale powiedziec jedno moge ze masz wieksze 'jaja' od niego :D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zadziwiające. Z każdym dniem utwierdzam się w pewnej tezie. Na FO dzioba drą tylko Ci co już na serwerze nie grają. Do póki mają coś do stracenia, siedzą cicho. A jak już:
-podobno im się nie chce
-wydaje im się że osiągnęli wszystko
-nudzą się
-prądu w domu nie mają
-grali przecież dla "fanu"
kasują konto i przenoszą żale tutaj.
Chciałbym kiedyś podyskutować/pokłócić się/po ubliżać sobie/ z kimś kto nadal gra i może mi się zrewanżować na polu bitwy.
A tak, przychodzi tu jeden z drugim i strzela mało wyszukanymi bon mot-ami. To ja już wolę aby Dareks wrócił. On przynajmniej ma jakiś styl. Chyba czas na petycje w jego sprawie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zawsze jak to ty mowisz 'darlem dzioba' co kazdy moze to potwierdzic kto choc troche czyta to forum

dobra idz juz kimac bo ran "trza" bawelne zbierac zeby na zlot miec
jak podszkolisz sie w grepo to daj znac :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobra 'panienko' ja bede uciekal jak bys jeszcze cos chcial to zawsze mozesz na privie mnie zlapc i przestan czary rzucac chyba ze chcesz mnie wystraszyc
to pokazujac swoja 'facjate' mozesz to zrobic
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolega adriankiler. Gwiazda tematu od zarania Zakrosu wskutek autokreacji i supermen Grepolis. Drżąc, bojaźliwie zajmowaliśmy na froncie wioski w jego sąsiedztwie, spodziewając się, że może to być "Bolesław, który nie śpi". Ale ów dał się poznać jako miszcz świata i przegrupował się na z góry upatrzoną pozycję urlopu. Czekaliśmy cierpliwie, aż skończy. Ale nie dał nam szansy, jakieś 2 godziny po powrocie z urlopu - szarak.
Miszczu adriankiler pójdźcie się pokompromitować gdzie indziej, bo wasze nauki i oceny brzmią tragikomicznie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pokaż raport kłamczuszku...
Ojej, pewnie Ci się już skasował... Tak mi przykro.
Adrian nie pogrążaj się. Nie warto.

lol2ug.png


Wiem taki raport mozna kupic w kazdym sklepie z raportami

IntBAKR.png



Kolega adriankiler. Gwiazda tematu od zarania Zakrosu wskutek autokreacji i supermen Grepolis. Drżąc, bojaźliwie zajmowaliśmy na froncie wioski w jego sąsiedztwie, spodziewając się, że może to być "Bolesław, który nie śpi". Ale ów dał się poznać jako miszcz świata i przegrupował się na z góry upatrzoną pozycję urlopu. Czekaliśmy cierpliwie, aż skończy. Ale nie dał nam szansy, jakieś 2 godziny po powrocie z urlopu - szarak.
Miszczu adriankiler pójdźcie się pokompromitować gdzie indziej, bo wasze nauki i oceny brzmią tragikomicznie.

Dla twojej wiadomosci restrat trwa tyle ile zlomowanie wojska ze przespales ta chwile to nie moja wina ;)
Jak ci tak bardzo szkoda to bedziesz jeszcze mial okazje tylko zabierz kolegow bo dla ciebie samego to za wysokie loty sa :eek:
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak nie znasz znaczenia slow to ich nie uzywaj :p
kilku dezerterow mozna wymienic ktorzy obecnie teraz zasiedlaja sojusze - Si SIH itd z 'boskim' haszkiem na czele ;)

a stchorzyc tez nie stchorzylem za to tchorzami mozna nazwac was jak teraz tutaj skaczecie z jadaczka tylko jak gralem to nie bylo zadnego ' pseudo koazka' ktory by sprobowal szczescia :D
e
z haszkiem radze sie wam przebadac na alzheimera

No tutaj się zgodzę z tobą w 100%

Wszyscy krytykujecie killera, że walnął szaraki, ale połowa z was nie lepsza, uciec z tonącego okrętu i chowając się tam gdzie bezpiecznie.... Hmm.... Rzeczywiście, godne podziwu..... Tylko należy się zastanowić co z tych 2 rzeczy jest gorsze? Ja jak gdzieś gram to gram do końca z tymi ludźmi z którymi chcę grać choćby miało mnie to wiele kosztować, np podbiciem itd.... Ale walcząc do końca pokazujemy, że jesteśmy coś warci, a nie uciekając z podkulonym ogonem gdy tylko sytuacja zaczyna się pogarszać.. Szaraki to też jedna z dróg na skróty, ale na pewno lepsze to niż paniczna ucieczka do wroga....

Więc może próbując kogoś ośmieszyć i skrytykować najpierw spójrzcie sobie w twarz i zastanówcie się 20 razy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No tutaj się zgodzę z tobą w 100%

Wszyscy krytykujecie killera, że walnął szaraki, ale połowa z was nie lepsza, uciec z tonącego okrętu i chowając się tam gdzie bezpiecznie.... Hmm.... Rzeczywiście, godne podziwu..... Tylko należy się zastanowić co z tych 2 rzeczy jest gorsze? Ja jak gdzieś gram to gram do końca z tymi ludźmi z którymi chcę grać choćby miało mnie to wiele kosztować, np podbiciem itd.... Ale walcząc do końca pokazujemy, że jesteśmy coś warci, a nie uciekając z podkulonym ogonem gdy tylko sytuacja zaczyna się pogarszać.. Szaraki to też jedna z dróg na skróty, ale na pewno lepsze to niż paniczna ucieczka do wroga....

Więc może próbując kogoś ośmieszyć i skrytykować najpierw spójrzcie sobie w twarz i zastanówcie się 20 razy...

:cool: A najlepsze jest to, że niektórzy z nich na koniec świata będą się kreowali na zwyciezców. Jakieś byłe Setki Watów czy inne szurabura bite przez SiH jak jeszcze żaden sojusz tego świata,rozpadające się po drugiej akcji, za jakiś czas powiedzą, że byli najlepsi:cool:. To dopiero cyrk:D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:cool: A najlepsze jest to, że niektórzy z nich na koniec świata będą się kreowali na zwyciezców. Jakieś byłe Setki Watów czy inne szurabura bite przez SiH jak jeszcze żaden sojusz tego świata,rozpadające się po drugiej akcji, za jakiś czas powiedzą, że byli najlepsi:cool:. To dopiero cyrk:D

A wy też nie lepsi, wielkie SI paktujące z każdym lepszym z okolicy.... Tłumacząc, że to droga do szybszego rozwoju, a jak tam wam teraz idzie z SiH? Może przejrzymy statystyki jak SI ostatnio baty dostaje co? Pośmiejemy się razem.....
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Si jest z góry skazane na porażke i jest to poza dyskusją. Ale nas nikt nie rozwali po drugiej akcji i nie przeciągnie topki nazajutrz choćby się paliło bo więzy są troche dłuższe niż Zakros w większosci przypadków.
Ewentualnie sami z siebie gremalnie trzepniemy szaraki żeby juz nie grać roli Syzyfa którą wymyśliło nam SiH. Wartośc świata spadnie o ponad 100mln punktow i sobie zrobią te cuda ale za rok. Ciekawi mnie wówczas rola obrońców SiHów czyli Loży,Romy,TSów.
My też kiedyś wspieraliśmy SiH jak miało przeciwnika:cool: tylko że...potem przeciwnika zabrakło i padło na nas.
Wam sie fajnie obserwuje jak SiH sie z nami bawi to niedługo się może okazać że nas już nie ma a pobawićie się Wy hyhy
 
Do góry