Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tiaa... zdaje się, ze SIHy naprawdę cię kiedyś skrzywdziły, skoro wysyłasz do SI jakieś przekazy nie grając na Zakros. Nie moja sprawa, ale może Doktorze jakis bukiet róż dla sin?

A to, to niby skąd ? Jesteś kobietą to wiesz chyba co to jest insynuacja i z czym to się wiążę.

Wszystko to jednak nie jest powodem, abyś mnie publicznie obrażała. Gram w tą grę kilka lat, i nigdy nie zdarzyło mi się zmienić strony w trakcie rozgrywki. Na Zakrosie kończyłam grę, rozdałam prawie całe konto przed wypowiedzeniem wojny przez SIH. Wrócilam, bo mój sojusz potrzebuje obecnie graczy, i na ile czas pozwoli pogram sobie. Niekoniecznie SI przegra tą wojnę.

Obrażała ? ktoś Ci napisał co myśli o taktyce SI i to nie są pierwsze błędy. Przyczyniłaś się w dużym stopniu do sytuacji jaka ma miejsce.
Bycie miłym/niemiłym na forum nie ma tu nic do rzeczy. Konkretnie napisałam najzwięźlej jak potrafiłam o sytuacji specjalnie pomijać szczegóły żeby właśnie nikogo nie urazić.
I jeżeli nadal myślisz że wojnę niekoniecznie przegra SI - to z równą szczerością mogę Ci napisać: Nie masz racji.
Chyba że twoj kolega posiada "klucze" do kont to inna sprawa. To powodzenia :).
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Obraźliwe jest to, że insynuujesz, że zamierzam przenieść się do SIH.
Cała reszta o której piszesz nie ma żadnego znaczenia, w szczególności Twoje zdanie na temat taktyki SI. Gdzieś byłaś na tyle popularna, że wybrano Ciebie na Gracza Roku, i gratulacje. Ale na Zakros może grałaś. tak samo jak setki graczy. Jak już napisałam - trzeba się było ośmielić i wziąć aktywny udział w rozgrywce, toby Twoje zdanie mogło mieć jakieś znaczenie. Natomiast kreowanie się teraz na szarą eminencję serwera jest dość komiczne. A twierdzenie, że ja się do czegokolwiek przyczyniłam w istotny sposób - dobrego czy złego dla SI świadczy o zupełnej nieznajomości tematu. No może pośrednio, bo rekrutowałam dla SI i pewnie z 60 % obecnych graczy Holdingu mam na sumieniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Obraźliwe jest to, że insynuujesz, że zamierzam przenieść się do SIH.
Hini, a chciałabyś? :)

Tak naprawdę to wojna się rozpoczęła z powodu Hini.
Gdy zauważyliśmy, że oddaje miasta to zrozumiałe było, ze kończy, więc zmobilizowaliśmy ją do powrotu bo serwer bez hini byłby mniej barwny.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini, a chciałabyś?
Najbardziej sympatyczną propozycję przejścia na strone sojuszu TOP 1 świata dostałam na ostatnim serwerze na którym grałam - w zamian za kolację i łyżwy:) Ale jak pisałam nie zmieniam stron w czasie rozgrywki. Poza tym na pewno jesteście maszynką do wygrywania swiatów, ale w SI jest cos wyjątkowego - magiczna Magda, elokwentna Ewa, ambitna Alicja, waleczny Walet, zajebisty Zdzichu, precyzyjny Papa, legendarny Leszek, świrowaty Świerzak, taktyczny Tomek, niesłychanie narwany Norbert, hiperkinetyczny Hildr, jędzowaty Jack i wielu innych dla których warto tracić czas na grepo...
Także miło że pytasz, ale nie chciałabym.

Tak naprawdę to wojna się rozpoczęła z powodu Hini

Więc wypada mi tylko przeprosić Sin - faktycznie okazuje się, że przyczyniłam się do obecnej sytuacji. Zwłaszcza, ze na kalidonie chcąc wytargować od gunova jak najwięcej surki za moje 10 monet wyznałam mu , że kończę Zakros bo klepanie festynów w oczekiwaniu na cuda przerasta moje pojęcie o w miarę interesującym spędzaniu wolnego czasu.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wywołany do tablicy potwierdzam.

To wszystko wina Hini.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no a my to ogórki? :)

w SIcH jest cos wyjątkowego - magiczna Magda (również), elokwentna Asterka, ambitna Nikee, waleczny Czesław, zajebisty Marcin, precyzyjny Adam, legendarny Haszek, świrowaty Spartacus, taktyczny Michał , niesłychanie narwany Damian, hiperkinetyczny salem, jędzowaty Zuziek i wielu innych dla których warto tracić czas na grepo...

No i mamy Mikołaja, a SI nie. :cool:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a my mamy u Was pięć multi, podczas gdy Wy u nas tylko trzy :cool:
Poza tym i tak - jak twierdzi Doktor, a ja mu wierzę - wszyscy jesteśmy sojuszami gmarta, więc obojętnie gdzie się gra.... bo jakkolwiek sytuacja się nie potoczy i tak gmart wygra jak zapowiadał na początku. I to jest własnie geniusz taktyczno - strategiczny wielkich w tej grze.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

w zamian za kolację i łyżwy

Dawno temu Brusława proponowała mi też kolacje, ale w zamian za łyżwy było śniadanie... Potem okazało się że mieszkała na Dominikanie, a teraz przeprowadziła się do Watykanu. Zrezygnowałem... dzięki Bogu ?!
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wbrew kolokwialnemu użyciu słów strategia i taktyka, a co ma miejsce podobnie i w niektórych postach tego tematu, strategia i taktyka nie są synonimami. Strategia jest najprościej ujmując zespołem algorytmów dążących do tego, "żeby nam się lepiej żyło".
W taktyce chodzi o to, czy facet z łukiem podczas natarcia ma iść przed siebie, czy po skosie i czy obok niego ma iść facet z kosą, sierpem, czy młotem? Ale przede wszystkim o to, by dojść po co w tym bajzlu facet w spódniczce grający na kobzie.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

szczerze to mam jeszcze chyba uprawnienia do Joannitów, także wysyłam zapka. Rozumiem, że chcesz być tym czwartym szpiegiem? Weź ze sobą Haszka na piątego, to może nie będę musiała zdrowasiek odmawiać za jego miasto które mi się podoba. Albo chociaż mniej sobie zażyczy..

@ Bimbrominator - wbrew pozorom rozumiem znaczenie słów które używam, jak mam watpliwości to sprawdzam w wiki niczem sam Pan Prezydent. Pisząc o gmarcie chciałam oddać cześć zarówno długofalowej strategii jak i taktyce służacej jej realizacji, bo wszystko pieknie się układa w całość.

Acha, mamy jeszcze anielską Anię Dianę:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Myślę że dziś wieczorem w jednym i drugim sojuszu słychać kozę grającą na skrzypcach.
Marc Chagall miał racje.

W si juz haszka dorwali :D

[video=youtube_share;OCE_KVT0tm0]https://youtu.be/OCE_KVT0tm0[/video]

(jak by film nie dzialla to zostawiam orginal https://www.youtube.com/watch?v=TlNSbRoYlqU )

BTW haszek kto tobie bedzie teraz wioski obstawial na M55 'OMT' juz nie ma zostaje 'Aga' ona swoje 'zadkiem' obstawi wiec twoje bedzie mogla spokojnie obstawic
chyba ze sam w koncu bedziesz gral ale wieksze prawdopobienstwo jest wygrana w totka

BTW nie tesknilem za wami ani za grepo

widze tutaj jakas spina SIN vs Hini jest jak cos trzeba to moge kisiel przygotowac i zbieram zaklady :)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jak cos trzeba to moge kisiel przygotowac i zbieram zaklady

Miałeś czas na przygotowywanie się, a jedyne co zebrałeś to swoje 4ry litery jak przyszło co do czego.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przyszlo to co od dawna pisalem ze wszyscy Gmarta w dupe kapna ale wtedy wszyscy nawzajem tak siebie lubili i sobie w tylki wchodzili ze to bylo nie do pomyslenia ze cos takiego sie stanie :eek:
podobnie z si i sich hahaha
:)

@motzej a co chciales mnie czegos nauczyc jak bede potrzebowal porady jak sie rolne zbiera to zapytam haszka on ma w tym doswiadczenia

BTW takie zestawienie

daO9Rc7.png


Po trzech miesiacach mojej nieobecnosci nawet w podbojach mnie nie dogoniles bo trzy wiochy oddales
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@motzej a co chciales mnie czegos nauczyc
Broń Boże.
Jeszcze przypadkiem udałoby mi się Ciebie nauczyć gry do końca, a wtedy Twoje chore ego byłoby w stratosferze, a nie pod chmurami tylko.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przyszlo to co od dawna pisalem ze wszyscy Gmarta w dupe kapna ale wtedy wszyscy nawzajem tak siebie lubili i sobie w tylki wchodzili ze to bylo nie do pomyslenia ze cos takiego sie stanie :eek:
podobnie z si i sich hahaha
:)
no taki lajf brutalny. Jakby nie było wszystko się w okolicach d... kreci na tym świecie. Pamiętasz Adrian jak na początku świata chcieliśmy tu burdel zakładać, nawet się zgłosiłeś w charakterze towaru?:) Tylko Marta nie chciała.. Trzeba to było zrobić, bylibyśmy w klimacie i jeszcze kasa by wpadła.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jesteś przewidywalny jak zegarek:

Klasyka gatunku heheheheh

2015-07-22_1913.png


Tak wiem, nie miałeś czasu, dziecko CI się urodziło, znudziła ci się ta gra, nie będziesz w EC uczestniczył (i dlatego dla pewności kończysz w 1/2 części serwera... etc.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dżizas, podboje? :D

2015-07-22_1918.png
 
Do góry