Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Broń Boże.
Jeszcze przypadkiem udałoby mi się Ciebie nauczyć gry do końca, a wtedy Twoje chore ego byłoby w stratosferze, a nie pod chmurami tylko.

Jak ja gralem do konca to ty jeszcze do gimbazy uczeszczales

no taki lajf brutalny. Jakby nie było wszystko się w okolicach d... kreci na tym świecie. Pamiętasz Adrian jak na początku świata chcieliśmy tu burdel zakładać, nawet się zgłosiłeś w charakterze towaru?:) Tylko Marta nie chciała.. Trzeba to było zrobić, bylibyśmy w klimacie i jeszcze kasa by wpadła.

Madry polak po szkodzi :(

Jesteś przewidywalny jak zegarek:

Klasyka gatunku heheheheh

2015-07-22_1913.png


Tak wiem, nie miałeś czasu, dziecko CI się urodziło, znudziła ci się ta gra, nie będziesz w EC uczestniczył (i dlatego dla pewności kończysz w 1/2 części serwera... etc.

Dziecko mi sie nie urodzilo jeszcze mam glowe na karku :D
gra mi sie dwa lata temu znudzial jak bys czytal uwaznie to co tutaj pisalem teraz nie musial bym marnowac na ciebie klawiatury ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak ja gralem do konca to ty jeszcze do gimbazy uczeszczales

Jedyne co mogłeś wytrzymac do końca to grę w bierki, a i w to wątpię.
Jeszcze jeden obrazek miałeś, z Twoimi "podbojami", mistrzu...
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tam podboi nie mam co sie wstydzic jak ja podbijalem wioski innych to ty rolne jeszcze farmiles

Pewnie ze nie musisz się wstydzić, przecież to są twoje "podboje" więc napewno opór stawiali największy, najsilniejszy i cały serwer ich bronił. Jesteś jak Ronaldo, znaczy boski jesteś :D

Ok, rozruszałeś temat, też zrobiłeś to pro :D

Proponuję założyć swój temat na FO np. na zakrosie i wrzucać gify, filmiki etc. Ale o sobie, byś się nie znudził tym razem za szybko, znów.

Pro pozdrawiam.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

osoba obecna tutaj na forum moze sie wypowiedziec ile (@ormalndomok widze ze sie plata) ile osob musial zaangazowac zeby wioske wybronic przedemna :v
gratulowac nie mam czego bo sam siebie nie bronil co innego jak by sam sie obronil
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gratulowac nie mam czego bo sam siebie nie bronil co innego jak by sam sie obronil

Przynajmniej nie strzelił szaraka jak zanosiło się że miałby się pobronić :D.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a co ja strzelilem odrazu widze krotka typie pamiec masz
przy pierwsze wasze akcji ani jednego ataku nie mialem po kilku dniach 'taczkowaty' cos tam probowal ugrac ale jak to bylo to kazdy w bumach w barze mogl o tym poczytac

jak wrocielm z urlopu to nie bylo bumow to co mialem isc za przykladem innych i do sih/si czy innego sojuszu pojsc :v
prosze cie ja mam swoja godnosc
lac sie ze wszystkimi samemu na okolo tez nie bylo sensu bo walka byla by z gory przegrana
a nikt nie czul sie na silach zeby sam na sam ze mna sie zmierzyc :v

wiec jak jeszcze dziecko drogie masz jakies pytania to wal smialo
jak bys chcial cos sprawdzic to nie martw sie na nablizszym serwerze z nowym podobojem raczej bede (na tym samym nicku) wiec okazje bedziesz mial ty jak zarowno inni :eek:
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a co ja strzelilem odrazu widze krotka typie pamiec masz
Już się zdenerwowałeś? Szybko.
przy pierwsze wasze akcji
Trząsłeś portami od nie pierwszej akcji na bumy, więc nie dopowiadaj sobie, standardowo.
jak wrocielm z urlopu
A now łąśnie, zanim zarzuciłeś szare szmaty to uciekłeś na urlop, w profilu wpisałeś kiedy wracasz, ale przedłużyło CI się troszeczkę... co można było przewidzieć :D
prosze cie ja mam swoja godnosc
hahahahah
Wiem, "PRO" godnosć.
wiec jak jeszcze dziecko drogie masz jakies pytania to wal smialo
Ikono tej gry :D, ja stwierdzam fakty, a nie pytam.

FAKT - coś co się dokonało.

jak bys chcial cos sprawdzic to nie martw sie na nablizszym serwerze z nowym podobojem raczej bede

Już to grali. Szarość do 5 miesięcy obstawiam.

Killerze (tej gry?), Ty mi się z niczego nie musisz tłumaczyć, to nie Twoja wina ze taki jesteś, ja poprostu mam alergie na samozwańczych kozaków, uciekających od odpowiedzialności jakieklowkiek w momencie gdy siedzenie ciepłe się robi. Na Ciebie szkoda czasu, bo jakby przyszło co do czego to znajdziesz 1k powodów dla których musisz wcisnąć urlop by po powrocie zrobić się szary. Tak zrobiłeś nie pierwszy raz i nie ostatni. Ty i Twoich kilku kolegów. Są bardziej interesujące osobowiści na tym serwerze, z którymi można powalczyć w normalnej atmosferze i w sposób do jakiego ta gra została stworzona.

Nie wymagam i nie oczekuje że zrozumiesz.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Już się zdenerwowałeś? Szybko.

Nie mam powodu do zdenerwowania wiec nie rozumiem dlaczego tak sadzisz

Trząsłeś portami od nie pierwszej akcji na bumy, więc nie dopowiadaj sobie, standardowo.

Nic nie musze sobie dopowiadac Zeby trzas partkami to musial by sie znalesc ktos lepszy a bez urazy na zakrosie 'takowego' gracza nie bylo

A now łąśnie, zanim zarzuciłeś szare szmaty to uciekłeś na urlop, w profilu wpisałeś kiedy wracasz, ale przedłużyło CI się troszeczkę... co można było przewidzieć

a co czekales az wroce i bedziesz mial okazje zaatakowac bo wczesniej jakos nie miales odwagi tego zrobic ( wiem nie tylko ty :D )

hahahahah
Wiem, "PRO" godnosć.

nie tyle co 'PRO' a 'zasady'

Ikono tej gry , ja stwierdzam fakty, a nie pytam.

wiem chcial bys byc tak zawalisty jak ja :v

Już to grali. Szarość do 5 miesięcy obstawiam.

wysoko mnie cenisz ja sobie daje 2/3 miesiace gora w zalezonosci od predkosci swiata tam wygrac zloty kaleson nie bede szedl

Killerze (tej gry?), Ty mi się z niczego nie musisz tłumaczyć, to nie Twoja wina ze taki jesteś, ja poprostu mam alergie na samozwańczych kozaków, uciekających od odpowiedzialności jakieklowkiek w momencie gdy siedzenie ciepłe się robi. Na Ciebie szkoda czasu, bo jakby przyszło co do czego to znajdziesz 1k powodów dla których musisz wcisnąć urlop by po powrocie zrobić się szary. Tak zrobiłeś nie pierwszy raz i nie ostatni. Ty i Twoich kilku kolegów. Są bardziej interesujące osobowiści na tym serwerze, z którymi można powalczyć w normalnej atmosferze i w sposób do jakiego ta gra została stworzona.

Nie wymagam i nie oczekuje że zrozumiesz.

wsoko nie docieraja do ciebie moje slowa to poszukaj postow ze stycznia/lutego jakos (tam jest napisane mniej wiecej ile jeszcze bede gral) jak dobrze pamietam to 'konsulowi' aksonowi o tym pisalem

BTW walcz walcz moze za kilka lat cos bedziesz soba reprezentowal po za pisaniem na FO jak 'zatrybisz' o co w tej grze chodzi
a narazie to mozesz w rolne pozbierac :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wow Panowie.
To może ja ten kisiel mam skręcić i zakłady obstawiać?
Widzę, że ta nasza wojenka z SIH to pikuś, bo prawdziwy dym na serwie już się kiedyś zadział.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kisiel hihi mam zaraz jakiegos 'stema' zalatwie
dobra kamerke ktos niech skombinuje taka chwile trzeba uwiecznic i mozna dzialac...
aaaaaa brak drugiego zawodnika narazie ale to tylko kwestia czasu :eek:

swoj typ zakladow zostawie dla siebie :p

miejscie gdzie odbedzie sie ta 'kislozercza' walka
willa Haszka pod wlochami (szkoda ze tych pod warszawa :v )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nic nie musze sobie dopowiadac Zeby trzas partkami to musial by sie znalesc ktos lepszy a bez urazy na zakrosie 'takowego' gracza nie bylo
hahahahaha "that was classic" :D
a co czekales az wroce
Tak, martwiłem się o Ciebie...
wiem chcial bys byc tak zawalisty jak ja :v
Klasyka gatunku (nr.2)
Nie, dziękuję, nie zależy mi na tym by miano o mnie zdanie inne niż ja sam.
wysoko mnie cenisz
Przepraszam, ściąga poniżej:
Ironia - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego
a narazie to mozesz w rolne pozbierac
Staram się, ale nie mam czasu na aktywną grę od zawsze, prawdę mówiąc.

Więc życzę CI wytrwałości w swoim mniemaniu, wszystkiego co najlepsze, oraz by zdanie Twoje o sobie, kiedyś dogoniły czyny w tej grze. Bo od dłuższego czasu słabo to wygląda.

Widzę, że ta nasza wojenka z SIH to pikuś, bo prawdziwy dym na serwie już się kiedyś zadział.

Eee tam, to ta alergia u mnie się odzywa.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A kiedys 'mialas' ten czas na aktywna gre zdanie o sobie juz dawno wyrobilem dlatego tacy gracze jak miedzy innymi ty maja zawsze pelne portki jak gdzies mnie widza
potem jak juz nie gram sie wylaniaja i probuja zablysnac :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

O nawet nie zauważyłem że już wojna jest :)
Czas na przygotowanie był ? czy kto pierwszy ten lepszy ? pewnie był :)
To teraz czekać aż którys z topki się wyłamie i zaczną się przejścia :p
W każdym razie można założyć klub kibica >> :D

PS;Motz i adi,dajcie na luz i tak ta gra jest beznadziejna o_O ^^
Więc jakie to ma znaczenie kto wygrał ,kto przegrał lub ,kto zwiał...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja obstawiam ze haszek zawinie sie do si :eek:
jak juz tego nie zaplanowal z hini tak sie 'lubia' ze wcale bym sie nie zdziwil :p
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Paweł, po co w jakieś jałowe dyskusje się wdajesz. On ma swoje zdanie, Ty swoje. Nie przekonacie się. A jak było, ludzie na serwerze wiedzą i tutaj nie muszą o tym pisać bo wszystko w statach jest.

Sid wojna jest i w końcu coś się rozruszało. Przez tydzień SI i SiH nabiły po 2,5 mln pw więc nie przymierzając, sumarycznie tyle co Joannici zebrali od początku serwera ;). Przez chwilę nawet byliśmy top1 obrońców :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Paweł, po co w jakieś jałowe dyskusje się wdajesz. On ma swoje zdanie, Ty swoje. Nie przekonacie się. A jak było, ludzie na serwerze wiedzą i tutaj nie muszą o tym pisać bo wszystko w statach jest.

Sid wojna jest i w końcu coś się rozruszało. Przez tydzień SI i SiH nabiły po 2,5 mln pw więc nie przymierzając, sumarycznie tyle co Joannici zebrali od początku serwera ;). Przez chwilę nawet byliśmy top1 obrońców :)

Co do pierwszej kwesti racja w 100% :) ludzie się na FO nigdy ze sobą nie dogadali do końca :p więc wnioski się nasuwają jak to się zakończy heh

A co do drugiej wypowiedzi... No wiesz skoro ty + twoi gracze brali cały czas to na bardzo serio i mobilizacja była pełna z każdym graczem ino pogratulować :) Iż ponieważ jak ostatnio na staty lukałem... a to było jakiś czas temu ,już nie pamietam... to mieliście chyba top 5 obrońców hehe,to skok niesamowicie duży,a straty miasta na kożyść SI żadna ?
Mniemam że gracze czują się znakomicie ? ]
A co tak guzik miasta potacił,żeście się uwzieli hehe ? Myślałem ze będzie już w SiH a tu taka niespodzianka :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a Ty Doktorze co do Joannitów pijesz? jesteśmy skromni, ale dajemy radę. Jeszcze sławę, chałwę i semperów przeczekamy, i jak się wyrżną świat bedzie nasz.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Paweł, po co w jakieś jałowe dyskusje się wdajesz. On ma swoje zdanie, Ty swoje. Nie przekonacie się. A jak było, ludzie na serwerze wiedzą i tutaj nie muszą o tym pisać bo wszystko w statach jest.

Sid wojna jest i w końcu coś się rozruszało. Przez tydzień SI i SiH nabiły po 2,5 mln pw więc nie przymierzając, sumarycznie tyle co Joannici zebrali od początku serwera ;). Przez chwilę nawet byliśmy top1 obrońców :)

I 'Doktorek' sie przypalental jako ze jestes tam jakism radnym czy kims tam u siebie to moze powiesz mi jak to bylo wiesz ja ponad miesiac bez neta bylem wiec rozne rzeczy sie slyszalo
jak naprzyklad to ze to bumy zaczely wojne z sih/ami :v
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A kiedys 'mialas' ten czas na aktywna gre zdanie o sobie juz dawno wyrobilem dlatego tacy gracze jak miedzy innymi ty maja zawsze pelne portki jak gdzies mnie widza
potem jak juz nie gram sie wylaniaja i probuja zablysnac

Nie nie. To nie w moim stylu łykać wiagry i wystrzelać się ze wszystkiego w 15 min i iść spać z palcem w buzi. :D

Paweł, po co w jakieś jałowe dyskusje się wdajesz.

Aaa taki mam dzień i trafił się "ulubieniec" przypadkiem.
Ok
Wyrzucam świnie.
 
Do góry