Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a ja wiem, że mają:)
mam to potwierdzone ale nie mogę tego upublicznić:(
konto na FO jeszcze mi się przyda:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie piję do Ciebie:)
nic mnie nie interesuje czy widziałeś to PW czy nie.
fakty są takie, że 24 h po nim udałem się na niezasłużony odpoczynek.
niestety regulamin grepo niepozwala mi na wklejenie dowodu mojej niewinności:(

chyba, że mi na to pozwolisz:)

to jak będzie. dostanę zgodę na upublicznienie dowodu na moją niewinność czy będą mi grozić kolejne wakacje? :D
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

gdyby mieli to wierz mi że kilkunastu nicków na grze byś nie widział

Wesołych świąt ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

śmieszą mnie takie wpisy w kontekście tego co piszecie gdzie indziej:)

Mnie śmieszy natomiast Twoja osoba, pewnie na codzień oglądasz o nowych teoriach spiskowych bo nie wierze, że grepo CI wystarczy. Z Wami zagrać w otwarte karty i powiedzieć wszystko to się będziesz doszukiwał ukrytego sensu :) -> polecam biblie.

Ale to dobrze, rób wode z mózgu swoim graczom, będzie łatwiej.

Ja atakowałem, adzi pisał na łączonym bo to spamer, sam bym wam info nie dawał :)

Poza tym nie wrzucaj mnie do jednego worka z gronem innych osób skoro zwracasz się do mnie, chyba że uważasz że jestem tak gruby, że musisz się do mnie zwracać w formie per "piszecie".

Na prawde nie chce mi się więc nie dam zaszczytu i dyskusji nie będę prowadził, wyczuwam że jesteś jednym z tych co będą bili tak długo głową w mur że coś w końcu puści i raczej to nie będzie mur. ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

oj ponury ponury... i po co to wiadro pomyj?
masz dostęp do tego samego forum z którego wkleiłem screen a jednak piszesz nam tu jacy to pomocni dla biednego enrage byliście.

wybacz ale to nie ja robię wodę z mózgu graczom:)
nie ja piszę jedno a akceptuję drugie.
 

DeletedUser26289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

mam cos do powiedzenia na temat kroniki wsi
1. bana dostalam o 20:05, wiec nie mogliscie o nim o 18 wiedziec i mi miast czyscic
2.to jest pierwszy atak wsi
HzypLsGIAZBL3b5R-Bereich.png

potem rozbito te ognie i juz wszyscy wiedzieli ze mam bana
3 od kiedy jak sie komus ognie trafi podejrzewa sie bana?
wykorzystuje sie nieobecnosc gracza, ale od razu mysli o banie?

niby system anatybotowy automatycznie tego bana nalozyl, ale smieszna sprawa zrobil to 20 godzin po wykryciu rzekomego bota
wykorzystywanie bledow w grze do swoich korzysci podlega karze
proponuje bana dla gracza, ktory wyrazil w supporcie swoje podejrzenia co do posiadanie przeze mnie boota
bo to nie byl automatyczny ban z systemu, automatyczny nie wszedlby po 20 godzinach

sytuacja ze jak zawiesza sie gra zawieszaja sie systemy antybotowe jest znanan na calym swiecie i nikt nie dostaje za to banow
nawet jak sytem zaskoczy admini to weryfikuja, jezeli zbyt pozno - odszkodowanie

nasz support nie wiedzial o problemie znanym od minimum 3 lat?
. dajmy na to ze nie wiedzial, ale poinformowalam ich o nim w tikecie, wystarczylo sprawdzic
ale robin65 nie sprwadzil, utrzymal bana, nie dal ochronki, wkleil pare gotowych tekstow i sprawe zalatwil
mam pytanie czy gdyby nie bylo interwencji z niemiec wogole cos byscie zrobili?
ile takich banow zostalo juz dane?

obecnie zaproponowano mi odszkodowanie
15k zlota, odbudowe 30 paru miast w miejscu w ktorym bede chciala z 70% zagrodami
odbudowanie mi straconego wojska
na zlocie mi nie zalezy, mam wlasne pieniazki, kupowalam je bo gra sprawiala mi przyjemnosc
a przy ilosci jaka kupowalam 15k za zrujnowanie konta i celu 6 miesiecznej gry to kpina

najpierw chcialam te 30 pare miast obok cudakow poczekalni postawic i zrobic im dyskoteke
ale to nie byloby uczciwe,

wine za zaistniala sytuacje ponosi polski suport
nie tylko robin 65, ktory olal sprawe, chociaz wiedzial jakie moga byc konsekwencje
ale i pozostali czlonkowie suportu
wiedzieliscie, ze dzieje sie zle i nie reagowaliscie

dlatego chcialabym cos przypomniec, cos o czym widocznie zapomnieli

my gracze jestesmy klijentami, klijantami firmy i to my przynosimy tej firmie zyski
nie jestesmy potencjalnymi przestepcami i prosze nas tak nie traktowac
udawodnic nalezy wine a nie gracz swoja niewinnosc nie majac dostepu do systemu
wedlug prawa osoba ktorej nie udowodni sie winy uchodzi za niewinna

pamietajcie to wy jestescie dla nas graczy a nie odwrotnie
macie pomagac!!!!

waszym zachowaniem zadzialaliscie na szkode firmy dla ktorej pracujecie
pozbawiliscie ich placacych klijentow, a jak ten syf sie rozejdzie i potencjlnych klijentow

ja koncze z grepo, po swietach skontaktuje sie z bankiem i wycofam pieniadze wplacone w ciagu ostatniego polroku
i bede sie bardzo cieszyla jak mi wezwanie do sadu przyjdzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ja proponuje wprowadzic mala a jednakze strasznie istotna zmiane w karaniu graczy za lamanie regulaminu - otoz wystarczy zrobic tak :
wykrycie wykroczenia = ban z ochronka do czasu zbadania dokladnie sprawy - po zebraniu dowodow i uznaniu za winnego = kara jak w regulaminie, lecz jesli np "sysytem antybotowy" sie pomylil i gracz okazal sie uczciwy zdejmuje sie bana z ochrona i nikt na tym nie traci.
mozna tak zrobic i wtedy nikt do nikogo nie bedzie mial pretensji .
pozdrawiam i zycze milego i radosnego nastroju swiat Bozego Narodzenia
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Antevia, tak jak posprawdzać raporty to faktycznie pomyliłem się pisząc 19 ale to z tego względu że nie chciało mi sie sprawdzać dat tylko pisałem z głowy mniej więcej jak to było, oprócz tego że czasowo mi sie rozjechało to wszystko wygląda tak samo. Mamy święta nie chciało mi się siedzieć dłużej niż muszę i grzebać w raportach.

godzina 19:43 mniej więcej ostatni raz waliłaś w okupacje u lemura, a jak skończyły się ataki na tamtą okupacje biłem po każdym graczu z frontu. U Ciebie najpierw surki potem ognie po pół h drogi trafiłem, to się zaczeliśmy zastanawiać czemu Cię nie ma.
I po to pytaliśmy Waszych graczy dlaczego dostajesz łomot. Nikt od razu nie wpadł na to że to ban, dopiero po pół h dyskusji na TS na to wadliśmy czyli jak surki zgarnąłem o 22 to o 22:30 wybiłem ognie i zaczeliśmy debatować.

W końcu na łączone poszło info o 23:49 że Cię nie ma i tam też nikt nie pisał że to ban bo pewności nikt nie miał. Wiedzieliśmy że możemy bić jak w wór treningowy i biliśmy bo na tym polega gra. Dopiero jak poczekalnia kolona wbiła, co do Was pisaliśmy brońcie cudu to inne wytłumaczenie nie pasowało.
Także przez cały czas jak biliśmy nie wiedzieliśmy czy się nie pojawisz w trakcie i nie przerwiesz zabawy.

Support według mnie zawalił bo jeśli tak wyglądała sytuacja to ochronka o jaką prosiłaś na czas wyjaśnień pozwoliłaby uniknąć tego, że świat sie zmienił o 180..
Cofnięcie było według mnie najrozsądniejszym wyjściem ale cóż teraz to już chyba na to za późno..
Współczuje i Antevi i graczom enrage, bo zostali potraktowani nie fer.

Jeśli będziecie pisać jakąś skargę zbiorową czy coś w tym stylu proszę o info podpiszę się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

znów przyszła miotła i pozamiatała nam forum:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no to niech dalej komentują te cwaniaki niektóre z Enrage, byśmy im cuda oddali bo im się należy z urzędu.. WSTYD

Dokładnie, popieram też słowa El Gato - szkoda, że tylko Antevia na tym ucierpiała najbardziej, bo mimo że jest to gra - na sumieniu Dziewczynie to pozostanie jak potraktował ją Jej sojusz (słowa Ponurego odnośnie informowania władz Enrage, że mają od nas kolona na cudzie).
Myślę, że nie powinno być tutaj rzucania się do Nas o oddanie cudów - a raczej wielkie przeprosiny dla Antevii, za to jakie było zainteresowanie Jej sojuszu nawet gdy mieli info, że coś złego się dzieje. Chyba tylko to powinno mieć tutaj miejsce.
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ja uważam że wszyscy powinni sie wyszarzyc na kalidonie i powinien pujść pozew zbiorowy do sądu w Polsce a nie do właścicieli gry o zwrot poniesionych nakładów przez wszystkich graczy nie wiem czy jest to sprawa do wygrania bo prawnikiem nie jestem ale na pewno biegunke by pare osób miało permanentną :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ja uważam że wszyscy powinni sie wyszarzyc na kalidonie i powinien pujść pozew zbiorowy do sądu w Polsce a nie do właścicieli gry o zwrot poniesionych nakładów przez wszystkich graczy nie wiem czy jest to sprawa do wygrania bo prawnikiem nie jestem ale na pewno biegunke by pare osób miało permanentną :)
Jeżeli Poczekalnia pójdzie na coś takiego to myślę, że i reszta świata by to zrobiła.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jeżeli Poczekalnia pójdzie na coś takiego to myślę, że i reszta świata by to zrobiła.

chłopie czego Ty oczekujesz. my nie jesteśmy niczemu winni i nie będziemy marnować swojego pół roku gry, by teraz się szarzyć. masz ochotę proszę bardzo, a nie znów na Poczekalnie najeżdżać która nie jest winna kompletnie niczemu w tej sprawie.
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

chłopie czego Ty oczekujesz. my nie jesteśmy niczemu winni i nie będziemy marnować swojego pół roku gry, by teraz się szarzyć. masz ochotę proszę bardzo, a nie znów na Poczekalnie najeżdżać która nie jest winna kompletnie niczemu w tej sprawie.

ja bym oczekiwał zwykłej solidarności bo jeśli sami nic z tym nie zrobimy to będą nam cały czas manipulować i to tam gdzie żadko kto lubi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

chłopie czego Ty oczekujesz. my nie jesteśmy niczemu winni i nie będziemy marnować swojego pół roku gry, by teraz się szarzyć. masz ochotę proszę bardzo, a nie znów na Poczekalnie najeżdżać która nie jest winna kompletnie niczemu w tej sprawie.
Chodzi o to, że tylko Wy nie dostrzegacie tego co się stało. Tylko Wy chcecie tkwić na tej grze, gdzie robią z nami użytkownikami co chcą. Co da, że wszyscy walną szaraki, jak Wy zostaniecie? A tak jak wszyscy odejdą to da to do myślenia twórcom.

Nie odbieraj tego jako atak w stylu "bo jesteście winni" - nie o to chodzi, tylko o to by cały świat (dosłownie cały świat) walnął szaraki. Razem.

Nasze półroczne starania też szlag trafił. Przez tę akcję.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

prawda jest taka, że Enrage straciło cuda nie przez tego bana tylko przez złą organizację.
Brak komunikacji w sojuszu oraz szybkich i trafnych decyzji dał szansę do ataku, którą inni wykorzystali.

Nie obwiniajcie Poczekalni za nic. Spójrzcie prawdzie w oczy, że to nie jest ich wina.
Jeszcze przed sprawą z Antevią w Enrage nie działo się dobrze. Powstawało wiele miast blisko Waszych cudów. Kolejni Wasi gracze odchodzili na urlopy lub porzucali konta.

Widzę, że jest ciśnienie na Poczekalnię. To dla mnie dziwne.
Czym poczekalnia zawiniła, że nie potrafiliście sprawnie zarządzać sojuszem po blokadzie?

kolon na latarnię wjechał kilkanaście godzin po banie.
do tego czasu miasta dawno powinny być zabezpieczone.

Współczuję Enrage i Antevii. Sprawa z jej blokadą nie powinna zostać bez echa. Winni zaniedbań muszą zostać ukarani chociażby dlatego żeby w przyszłości nie było podobnych afer
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Chodzi o to, że tylko Wy nie dostrzegacie tego co się stało. Tylko Wy chcecie tkwić na tej grze, gdzie robią z nami użytkownikami co chcą. Co da, że wszyscy walną szaraki, jak Wy zostaniecie? A tak jak wszyscy odejdą to da to do myślenia twórcom.

Nie odbieraj tego jako atak w stylu "bo jesteście winni" - nie o to chodzi, tylko o to by cały świat (dosłownie cały świat) walnął szaraki. Razem.

Nasze półroczne starania też szlag trafił. Przez tę akcję.

Nie mów za nas to po pierwsze, bo dostrzegamy co się stało.
Po drugie jakie tylko my zostaniemy jak Wasi honorowi gracze zasilają szeregi WSI?
Po trzecie nie wszyscy ludzie chcą od tak marnować beztrosko czas, który włożyli w tę grę, bo pieniądze jak pieniądze rzecz nabyta, a czasu nikt nie zwróci. Więc my jako sojusz Poczekalnia nie zamierzamy strzelać szaraków i to jest nasz wybór. Czemu piszesz o Poczekalni? mogłeś również napisać jakby WSI strzeliło szaraki. Po za tym tak jak wspomniałem Wasi gracze zasilają szeregi WSI więc wpierw sami myślcie u siebie o dawaniu lekcji inno poprzez walnięcie szaraków. I karygodne jest to, że władze pozostałe w sojuszu zlekceważyły informacje od WSI i kolon ustał tyle czasu bez obstawy
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

prawda jest taka, że Enrage straciło cuda nie przez tego bana tylko przez złą organizację.
Brak komunikacji w sojuszu oraz szybkich i trafnych decyzji dał szansę do ataku, którą inni wykorzystali.

Nie obwiniajcie Poczekalni za nic. Spójrzcie prawdzie w oczy, że to nie jest ich wina.
Jeszcze przed sprawą z Antevią w Enrage nie działo się dobrze. Powstawało wiele miast blisko Waszych cudów. Kolejni Wasi gracze odchodzili na urlopy lub porzucali konta.

Widzę, że jest ciśnienie na Poczekalnię. To dla mnie dziwne.
Czym poczekalnia zawiniła, że nie potrafiliście sprawnie zarządzać sojuszem po blokadzie?

kolon na latarnię wjechał kilkanaście godzin po banie.
do tego czasu miasta dawno powinny być zabezpieczone.

Współczuję Enrage i Antevii. Sprawa z jej blokadą nie powinna zostać bez echa. Winni zaniedbań muszą zostać ukarani chociażby dlatego żeby w przyszłości nie było podobnych afer
Racja, nie ma co winić sojuszy które skorzystały na jej urlopie. Tutaj jest wina admina i to on powinien zostać ukarany za taką pomyłkę.
Jeśli lekarz świadomie sie pomyli to traci prawo do wykonywania zawodu i tyle w temacie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie mów za nas to po pierwsze, bo dostrzegamy co się stało.
Po drugie jakie tylko my zostaniemy jak Wasi honorowi gracze zasilają szeregi WSI?
Po trzecie nie wszyscy ludzie chcą od tak marnować beztrosko czas, który włożyli w tę grę, bo pieniądze jak pieniądze rzecz nabyta, a czasu nikt nie zwróci. Więc my jako sojusz Poczekalnia nie zamierzamy strzelać szaraków i to jest nasz wybór. Czemu piszesz o Poczekalni? mogłeś również napisać jakby WSI strzeliło szaraki. Po za tym tak jak wspomniałem Wasi gracze zasilają szeregi WSI więc wpierw sami myślcie u siebie o dawaniu lekcji inno poprzez walnięcie szaraków. I karygodne jest to, że władze pozostałe w sojuszu zlekceważyły informacje od WSI i kolon ustał tyle czasu bez obstawy
Napisałem o Was, bo WSI też jest cięte na support, a Wy nie. Zrzucacie całą winę na złą organizację, a nie błąd supportu.
 
Do góry