Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29438

Guest
hehehe co za gosc :D ale mimo braku kropek przecinkow itd widze nie masz problemu z odpisaniem wiec chyba rozumiesz co pisze wiec brawo ty
 
kurczaczki az sie zalogowalem na forum hehe Dariosh nie wiem czy ty czy kto inny z was płakał mi na priw zeby zrobic wpis na forum ale widze ze mnie uprzedziliscie fajnie ze macie o mnie zdanie slupa tylko ciekawe dlaczego tego slupa wzieliscie sobie na cel widly w waszej zagrodzie typu paczek czy bronder zaczely wiec posprzatajcie najpierw u siebie by oceniac innych
pozdrawiam... Słup
Wiesz co to?twój pierwszy wpis na forum,wcześniej miło było poczytać ,potem już jest coraz gorzej,spadam stąd ręce umyć .Jest to odpowiedź na twój post.
Wnioski niech ci ktoś pomoże wyciągnąć,(tylko proszę nie zwracajcie mi uwagi jak się piszę w korespondencjach Ty,Twój itd.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29438

Guest
noi do czego pijesz bo nie ogarniam? jesli o zmiane mojego typu wypowiedzi to sam cos gadales o poziomach sprowadzania wiec udalo ci sie faktycznie pisze juz jak ty musze cos z tym zrobic chyba sie potne albo niewiem na line moze sie rzuce
 

DeletedUser20014

Guest
Miałem się nie wypowiadać, ale jednak coś napiszę od siebie...

Poziom wypowiedzi obustronnie to prawdziwe dno (kto i o co zaczął nawet nie próbuje wnikać), czy jako rywale nie możemy mieć do siebie szacunku???
Grać na jakimś przyzwoitym poziomie??? To co się teraz dzieje, to po prostu katastrofa.

Świat powinien wygrać lepszy, tak jak malibu napisała - ktoś wygrać musi.
Miasta straciłem po akcji, do nikogo nie mam pretensji, nawet gratulacje do Zygi777 wysłałem, bo naprawdę się Wam należało.
Ale szpiedzy, zachowanie Pana Kamsob725'a to po prostu prawdziwe dno - którego nie chce tu oceniać, bo moje wypowiedzi byłoby trzeba ***********.
Z drugiej strony mam żal do sojuszy, a właściwie ludzi z tych sojuszy, którzy przejęli miasta od niego (kamsob'a).
Bo jeśli nie szanujesz wroga, nie szanujesz siebie! A to nie za dobre świadectwo dla osób, które u mnie miały szacunek.

Przypomnijcie sobie gmart'a, po m-cu gry, była podobna sytuacja, ale gość umiał się zachować, miasta pooddawał.
SZACUNEK dla takich właśnie graczy, nie muszę się z nimi lubić, lecz całkiem inaczej się gra z ludźmi na poziomie, wtedy to sama przyjemność! I wcale nie trzeba wygrywać!!!
Przypominam, że jest to zabawa, ale co nie którzy nie chcą tego zrozumieć i jest na tym świecie jak jest.

Istnieją zasady na grepo, które nie są nigdzie spisane, a sojusze na poziomie się do nich stosują.
 

DeletedUser29438

Guest
no masz sporo racji marvet ale odpowiedz sobie sam szczerze kto z was nie licze ciebie oddal by takie miasta ? teraz pewnie kazdy napisze ze oczywiscie ze by oddali itd ale czy w to sam bys uwierzyl? watpie.
a co rozmowy na poziomie to chyba kazdy sie z tym zgodzi ze masz racje mimo ze ja sam jestem widziany w wiekszosci waszych oczu jako kawal chama itd co zreszta mnie nie iteresuje bo nie znaja mnie osobiscie i nie zamienili ze mna ani jednego zdania na priw. ale jak mowilem zgodze sie z toba
 
Miałem się nie wypowiadać, ale jednak coś napiszę od siebie...

Poziom wypowiedzi obustronnie to prawdziwe dno (kto i o co zaczął nawet nie próbuje wnikać), czy jako rywale nie możemy mieć do siebie szacunku???
Grać na jakimś przyzwoitym poziomie??? To co się teraz dzieje, to po prostu katastrofa.

Świat powinien wygrać lepszy, tak jak malibu napisała - ktoś wygrać musi.
Miasta straciłem po akcji, do nikogo nie mam pretensji, nawet gratulacje do Zygi777 wysłałem, bo naprawdę się Wam należało.
Ale szpiedzy, zachowanie Pana Kamsob725'a to po prostu prawdziwe dno - którego nie chce tu oceniać, bo moje wypowiedzi byłoby trzeba ***********.
Z drugiej strony mam żal do sojuszy, a właściwie ludzi z tych sojuszy, którzy przejęli miasta od niego (kamsob'a).
Bo jeśli nie szanujesz wroga, nie szanujesz siebie! A to nie za dobre świadectwo dla osób, które u mnie miały szacunek.

Przypomnijcie sobie gmart'a, po m-cu gry, była podobna sytuacja, ale gość umiał się zachować, miasta pooddawał.
SZACUNEK dla takich właśnie graczy, nie muszę się z nimi lubić, lecz całkiem inaczej się gra z ludźmi na poziomie, wtedy to sama przyjemność! I wcale nie trzeba wygrywać!!!
Przypominam, że jest to zabawa, ale co nie którzy nie chcą tego zrozumieć i jest na tym świecie jak jest.

Istnieją zasady na grepo, które nie są nigdzie spisane, a sojusze na poziomie się do nich stosują.


brawo Panie Marvet, 31 stron a od dawna pierwsza sensowna wypowiedz na tym forum :p az milo sie czyta i cieszy ze jescze ktos potrafi sie w tej grze bawic zachowujac trzezwy umysl a nie tylko oskarzenia i obwinianie :)
 

DeletedUser3106

Guest
Miałem się nie wypowiadać, ale jednak coś napiszę od siebie...

Poziom wypowiedzi obustronnie to prawdziwe dno (kto i o co zaczął nawet nie próbuje wnikać), czy jako rywale nie możemy mieć do siebie szacunku???
Grać na jakimś przyzwoitym poziomie??? To co się teraz dzieje, to po prostu katastrofa.

Świat powinien wygrać lepszy, tak jak malibu napisała - ktoś wygrać musi.
Miasta straciłem po akcji, do nikogo nie mam pretensji, nawet gratulacje do Zygi777 wysłałem, bo naprawdę się Wam należało.
Ale szpiedzy, zachowanie Pana Kamsob725'a to po prostu prawdziwe dno - którego nie chce tu oceniać, bo moje wypowiedzi byłoby trzeba ***********.
Z drugiej strony mam żal do sojuszy, a właściwie ludzi z tych sojuszy, którzy przejęli miasta od niego (kamsob'a).
Bo jeśli nie szanujesz wroga, nie szanujesz siebie! A to nie za dobre świadectwo dla osób, które u mnie miały szacunek.

Przypomnijcie sobie gmart'a, po m-cu gry, była podobna sytuacja, ale gość umiał się zachować, miasta pooddawał.
SZACUNEK dla takich właśnie graczy, nie muszę się z nimi lubić, lecz całkiem inaczej się gra z ludźmi na poziomie, wtedy to sama przyjemność! I wcale nie trzeba wygrywać!!!
Przypominam, że jest to zabawa, ale co nie którzy nie chcą tego zrozumieć i jest na tym świecie jak jest.

Istnieją zasady na grepo, które nie są nigdzie spisane, a sojusze na poziomie się do nich stosują.

Szkoda tylko że jak wy przejmowaliście takie poustawiane miasta to jakoś wtedy było wszystko ok :))
 
Jak ktoś z czerwonych chciał nam oddać miasta, albo deklarował się jako kret, to każde takie pw odsyłałem do gmarta. Proszę mi tu nie wciskać takich dziwnych przejęć. Jak gmart zarządzał, to mieliśmy wyjątkowo fajną kulturalną grę bez świńskich zagrywek. To działało w 2 strony. Gmart odpuścił i zaczęły się już niestety dziwne akcje. Niektórzy mają parcie na wygraną za wszelką cenę, a inni po prostu sobie kulturalnie grają.
 

DeletedUser29438

Guest
Jak ktoś z czerwonych chciał nam oddać miasta, albo deklarował się jako kret, to każde takie pw odsyłałem do gmarta. Proszę mi tu nie wciskać takich dziwnych przejęć. Jak gmart zarządzał, to mieliśmy wyjątkowo fajną kulturalną grę bez świńskich zagrywek. To działało w 2 strony. Gmart odpuścił i zaczęły się już niestety dziwne akcje. Niektórzy mają parcie na wygraną za wszelką cenę, a inni po prostu sobie kulturalnie grają.
Eeee Panie guzik odrazu sprostuje twoja wypowiedź więc od początku tego świata sojuszem za chwilę prowadził zyga7777 i nadal to robi ja rozumiem i szanuje to że Ty i gmart się znacie itd ale nie mów ze on prowadził za chwilę bo on miał venatores i prowadził swoją politykę która zapewne wam bardzo odpowiadała teraz gdy nawet venatores prowadzi zyga to już są pretensje.
 

DeletedUser3106

Guest
Jak ktoś z czerwonych chciał nam oddać miasta, albo deklarował się jako kret, to każde takie pw odsyłałem do gmarta. Proszę mi tu nie wciskać takich dziwnych przejęć. Jak gmart zarządzał, to mieliśmy wyjątkowo fajną kulturalną grę bez świńskich zagrywek. To działało w 2 strony. Gmart odpuścił i zaczęły się już niestety dziwne akcje. Niektórzy mają parcie na wygraną za wszelką cenę, a inni po prostu sobie kulturalnie grają.

Była sytuacja jak jeden z waszych dogadał się z jednym delikwentem który zrobił szaraki (wcześniej był u was później przeszedł do nas) i kolony chyba były już powysyłane. Nie pamiętam z kim się wtedy dogadał od was i jakoś przykładu z gmarta nie wzięliście tylko trzeba było siłą miasta odebrać bo chyba dwa przejęliście. Nie żebym się żalił bo siłą i tak je zabraliśmy ale nie wciskajcie takiej ciemnoty na FO że wy to święci bogowie a my źli.
 

DeletedUser29757

Guest
Jak ktoś z czerwonych chciał nam oddać miasta, albo deklarował się jako kret, to każde takie pw odsyłałem do gmarta. Proszę mi tu nie wciskać takich dziwnych przejęć. Jak gmart zarządzał, to mieliśmy wyjątkowo fajną kulturalną grę bez świńskich zagrywek. To działało w 2 strony. Gmart odpuścił i zaczęły się już niestety dziwne akcje. Niektórzy mają parcie na wygraną za wszelką cenę, a inni po prostu sobie kulturalnie grają.

Po co sięgać pamięcią daleko w przeszłość:

Ubiegły tydzień: Korespondencje z dzadek-szogun też przesłaliście do KMS ?
 
A po co? Po tym jak sylwia1301 dogadała z zygą oddanie miasta? To pokazało, że niestety znów trzeba brnąć przez "bagno" Trzeba dostosować się do przeciwnika niestety.
 

DeletedUser29757

Guest
A po co? Po tym jak sylwia1301 dogadała z zygą oddanie miasta? To pokazało, że niestety znów trzeba brnąć przez "bagno" Trzeba dostosować się do przeciwnika niestety.

To smutne, że Wasi gracze gdy kończą grę to wolą nam oddać miasta niż zostawić je w sojuszu. Ciekawe czym im tak za skórę zalazłeś. Żeby była jasność - ona nie była żadnym kretem, ani nic takiego. Po prostu zapytała czy nie chcemy jej miasta...
 

DeletedUser29769

Guest
xTuner
obywatel.png

Dołączył:
13. Kwi 2017
Wiadomości:
7
Docenione treści:
0
Nowy

Korespondencje z dzadek-szogun też przesłaliście do KMS ?
Zaciekawiło by mnie to ?
a po co karzdemu mogę to przesłać
ciekawa lektura
 

DeletedUser29769

Guest
a co tu jest do zrozumienia
bazujecie na naiwności poiedyczych graczach -obiecując im cuda -buduicie ,buduicie potrzebne nam wioski
 

DeletedUser29769

Guest
a kończąc tą konwersacje
po analizie jestem z wielu naiwnych -ale przeirzał na te stare patszałki
/decyzje podeimowałem sam bez sugesti z zewnątrz /
i zacytuje SZEKSPIRA

NIECH WASZ WÓDZ WYIDZIE NA ŚRODEK POLA [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
No no, poziom wypowiedzi i pisowni taki sam jak gry na grepo...

Tylko proszę bez pisania bzdur o jakimś budowaniu Cudów. Ja już się na budowałem w swoim życiu.
 
Do góry