Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1730160458.jpg

0168932809.jpg

7271195684.jpg

2096875661.jpg

1003530010.jpg

0879323650.jpg
 

DeletedUser

Guest
3 kolony...ladnie. W sumie to sprytne, bo zazwyczaj wstawia sie defa tuz przed ostatnimi atakami.
 

DeletedUser

Guest
dzemol widać że jesteś do tyłu z techniką wbicia kolona, ja sam od prawie miesiąca z tego korzystam, sprytne:p
 

DeletedUser

Guest
Uuu :D Ładniusia akcja :> Szkoda, ze psycho ma BANa i nie może dodać jakichś komentarzy ;P :D Ale akcja przednia :D Gratuluje praktycznie darmowych pkt walki :D :p
 

DeletedUser

Guest
Tak z nudów pozwoliłem sobie zadebiutować i wtrącić swoje 3 grosze.

Garstka osób wie, że zawiązanie koalicji to był mój pomysł który zrodził się po tym jak byłe "romki" uciekły ze strachu do Never i na m36 i okolicach zrobiła się sytuacja patowa, bo Darki miały z nimi pakt o nieagresji i zostałem sam przeciw wszystkim. Z uwagi na ograniczone możliwości walki w tej sytuacji, w ramach rozrywki posłałem dwudobowego kolona którym zaplombowałem im cudaczną wyspę

Niejaki xen może to potwierdzić bo owego czasu wysłałem mu jakże proroczą przepowiednię że przyjęcie "romków" pod swoje skrzydła to był jego największy błąd w tej grze :D
 

DeletedUser

Guest
czyli trafiłeś pewnie na super Never'ka, który aktywnością nie grzeszy:D
 

DeletedUser

Guest
Czyli z tego wynika że Never nie wie co się dzieje na ich wyspach cudu, my wbiliśmy się na 2 wyspy cudu, przez ich głupotę, na jedną wyspe to pewnemu graczowi skończył się urlop, zaczeliśmy go rozbierać, podbito wszystkie wioski na około tylko cud został, no to żal nie brac, a drugą wyspę to sami gracza wyrzucili z sojuszu, czy to ma sens, zamiast przejąć tą wioskę:)
 

DeletedUser

Guest
Tak teraz wbija sie kolona do wioski:)

jak wcześniej napisałem ja już praktycznie nie gram życie w Realu na to nie pozwala
to nie była żadna akcja po prostu wysłałem ataki na ślepo
surki pełno zagrody pełne to trzeba coś było z tym zrobić
jak planuje ataki to nie wysyłam na 1-2 miasta ataki tylko na więcej i są bardziej skoordynowane odstęp czasowy minimalny no ale na to trzeba czasu
 

DeletedUser

Guest
manius1977 dlaczego się tłumaczysz??? Pisałeś wcześniej i każdy to wie, znaczy Ci co czytali wszystko od początku:D Rapki są po to by nie było nudno:D jak masz jakieś ciekawe to wrzuć, zawsze jest na co popatrzeć i komentować:D
 

DeletedUser

Guest
manius1977 dlaczego się tłumaczysz??? Pisałeś wcześniej i każdy to wie, znaczy Ci co czytali wszystko od początku:D Rapki są po to by nie było nudno:D jak masz jakieś ciekawe to wrzuć, zawsze jest na co popatrzeć i komentować:D

sam nie wiem po co skomentowałem to
a raporcików niestety nie mam żadnych , a szkoda bo można by pokazać jak bez planowania i większych problemów zaparkowałem kolona dobę wcześniej niż te raporty zaprezentowane wcześniej
A od stycznia już praktycznie nie gram ponad to tez nie mam raportów ciekawych
 

DeletedUser

Guest
Wolę tutaj popisać z graczami z never niż na priv:D chociaż lubię popisać z mtb84
 

DeletedUser

Guest
Na wyspach cudów najlepiej wyszyło Królestwo Macedońskie. Otóż po prostu ich nie mamy:)
 

DeletedUser

Guest
Nie zakładaliśmy. Od początku mnie nie interesowały te cudaki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry