Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10014

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Tak zawsze jest na początku -.- prawdziwe top 100 wyjdzie po miesiącu - góra dwóch.
 
Odp: Bizancjum - Party

no coś w tym jest, ale na pewno nie prawie całe top 100 :p

Ja na wyspie poza jednym sąsiadem to mam same faremki heh, nawet miast nie rozbudowują, a co dopiero wioski rolnicze heh :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

I trochę sury i woja wpadnie z tych nowych zadań :)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Jak na 49 członków to i tak coś mało ubite ;p
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Bo 46 jeszcze sie ochrona nie skończyła;)

By atakować nie musisz czekać do konca ochronki , byle by ten kogo atakujesz już jej nie mial ;p ja mam np do 22 ochronkę ( o ile juz mi po atakach nie zeszla ) a juz sąsiadów odwiedzam .
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

By atakować nie musisz czekać do konca ochronki , byle by ten kogo atakujesz już jej nie mial ;p ja mam np do 22 ochronkę ( o ile juz mi po atakach nie zeszla ) a juz sąsiadów odwiedzam .

Lasu a co Tobie się stało że na taki wolny świat zawitałeś?

ps. kto tam lideruje na tym świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

a co ma sie miało stac? dobrym graczom nie wolno grac na wolnych swiatach?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Lasu a co Tobie się stało że na taki wolny świat zawitałeś?

ps. kto tam lideruje na tym świecie?

Witaj Manku ;)

hmm co się stało = Bardzo wiele zmian ;)

Jak kiedyś było się studentem i miało się 24 godziny na dobę dostęp do neta malo się spało itp i preferowało się szybkości 3 - 4 i tylko stary system tak teraz człowiek się ustabilizował , planuje związek małżeński i może jakiegoś potomka , pracuje jak zwykły normalny śmiertelnik więc dla mnie świat 2 x jest obecnie za szybki ( omega ) może nie do pierwszych pięciu miast ale pow 10 to już za dużo klikania itp . Obecnie mój fach przechodzi " sezon " i czasu jest naprawdę mało temu prędkość x1 i system z buntem który daje wiele możliwości na obronę swojego miasta nawet jak nie ma Cię 10 h na komputerze a u Ciebie trwa podburzanie ;) jeszcze się zdąży podesłać co nieco i klinować kolona ;) .

A tak na marginesie co u Ciebie ? Dawno Ciebie nie widziałem ;) Adriankiller równiez do mnie dziś napisal w grze na pw = też z nim nie gadałem sporo czasu ;)
Masz kontak z Darkiem ? ( Saxon )

Lideruje ? obecnie prowadzi sojusz Templariusze w pkt i off mój jest na zaszczytnym 84 miejscu = heh ;p

a co ma sie miało stac? dobrym graczom nie wolno grac na wolnych swiatach?

Co jak co , ale po Tobie tego się nie spodziewałem ;) Zawsze i wszedzie mnie ubijałeś( Forum ) xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Witaj Manku ;)

hmm co się stało = Bardzo wiele zmian ;)

Jak kiedyś było się studentem i miało się 24 godziny na dobę dostęp do neta malo się spało itp i preferowało się szybkości 3 - 4 i tylko stary system tak teraz człowiek się ustabilizował , planuje związek małżeński i może jakiegoś potomka , pracuje jak zwykły normalny śmiertelnik więc dla mnie świat 2 x jest obecnie za szybki ( omega ) może nie do pierwszych pięciu miast ale pow 10 to już za dużo klikania itp . Obecnie mój fach przechodzi " sezon " i czasu jest naprawdę mało temu prędkość x1 i system z buntem który daje wiele możliwości na obronę swojego miasta nawet jak nie ma Cię 10 h na komputerze a u Ciebie trwa podburzanie ;) jeszcze się zdąży podesłać co nieco i klinować kolona ;) .

A tak na marginesie co u Ciebie ? Dawno Ciebie nie widziałem ;) Adriankiller równiez do mnie dziś napisal w grze na pw = też z nim nie gadałem sporo czasu ;)
Masz kontak z Darkiem ? ( Saxon )

Lideruje ? obecnie prowadzi sojusz Templariusze w pkt i off mój jest na zaszczytnym 84 miejscu = heh ;p



Co jak co , ale po Tobie tego się nie spodziewałem ;) Zawsze i wszedzie mnie ubijałeś( Forum ) xD

No to trzymam kciuki za tą poważną decyzje jaką jest na małżeństwo a tym bardziej potomek.

Co u mnie hmm, pytam już na ostatnim świecie i tylko patrzeć jak ucieknę i nie ma po mnie śladu :))

a co do Darka - właśnie z nim rozmawiam na gg ale nie wiem nawet gdzie pogrywa - gdzieś chyba z Adrianem - wpadł na chwile na ypsilona bo dałem mu konto ale szybko uciekł bo miał zły dzień haha
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No tak saxon i jego gorsze dni :).
Maniek może zagrasz tutaj ? xD Zbieram ekipkę max 15-20 doswiadczonych osób ktorym nie trzeba za dużo tlumaczyć co i jak .
Predkosc x1 na pewno nie sprawi Ci kłopotu ;p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No tak saxon i jego gorsze dni :).
Maniek może zagrasz tutaj ? xD Zbieram ekipkę max 15-20 doswiadczonych osób ktorym nie trzeba za dużo tlumaczyć co i jak .
Predkosc x1 na pewno nie sprawi Ci kłopotu ;p

Lasu ja już postanowiłem to mój ostatni świat na jakim gram, zakończę go i koniec z grepo. Ale dziękuje za propozycje.

A no i jak byś chciał pograć na świecie la prawdziwych facetów to zapraszam na ypsilona mam tam jakies konta - Darka też namawiam.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Grałem na Ypsi , w tym czasie wyprowadzałem się do DE . To jest bardzo szybki świat ja nie mam na takie maszynki czasu .
Przemyśl to ;p nie daj się prosić i pograj troszkę na Bizancjum ;p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Grałem na Ypsi , w tym czasie wyprowadzałem się do DE . To jest bardzo szybki świat ja nie mam na takie maszynki czasu .
Przemyśl to ;p nie daj się prosić i pograj troszkę na Bizancjum ;p

jak lecisz na topke to masz rację trzeba siedzieć non stop ale ja nie lecę w topkę po prostu dobrze się bawię, choć jakieś 3 miesiące temu zabawa była ciekawsza a teraz to że tak powiem kopanie leżącego.
nie nie decyzja podjęta nie będę już grał - dziękuje jeszcze raz
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Bizancjum - Party

jak lecisz na topke to masz rację trzeba siedzieć non stop ale ja nie lecę w topkę po prostu dobrze się bawię, choć jakieś 3 miesiące temu zabawa była ciekawsza a teraz to że tak powiem kopanie leżącego.
nie nie decyzja podjęta nie będę już grał - dziękuje jeszcze raz

A już tam kopanie leżącego ;) Ja powstałam.. :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Jezeli juz tak bardzo prosisz :rolleyes:

Jak tam sytuacja na bizancjum? Widze sporo znajomych buziek :p

Na razie masakra na bizancjum.. przyzwyczaiłam się do prędkości ypsilonu.. o tyle dobrze, że tutaj nie trzeba siedzieć 24 na dobę, hehe :p
 
Do góry