[To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13316

Guest
my mamy 2 dni bo w czwartek o godz. 0:34 zablokują nam rozbudowę na 10 poziom ,a później w piątek następne 4 budynki i w piątkową noc 2 ostatnie też zostaną zablokowne ,podczas gdy przeciwnik będzie sobie człapał i szykował się na ponowny start wyścigu po świętach
 

DeletedUser31941

Guest
To nie wiem po co te cuda wystartowały wogole nikt nie chce przyznać wymyslacie czas pokoju a tak na prawdę nie będziemy mogli budowac 3 doby przed czasem pokoju po prostu żenada . A wystarczy wstrzymac budowe na czas pokoju zatrzymac zegar i to by bylo sprawiedliwe.Najlepiej to wyzerwac i budowac cuda w styczniu o nowa to bedzie najsprawiedliwiej a nie my bedziemy patrzec jak przeciwny sojusz odrabia straty ktore wypracowaliśmy przez 9lvl. To jest idiotyczne wytłumaczenie z czasem pokoju. Ten kto sie starał niespal po nocach skracał czas i sypal surke na cuda to wszystko pójdzie na marne. Bo cos tu mi nie pasuje poszedł jakiś wałek.
 

DeletedUser31945

Guest
Sa dwa tematy nie zauważyłem że tam wpis jednak jest. Nie było tematu wobec tego
 

DeletedUser31937

Guest
mało tego Panie moderator, Po pierwszym pokoju, jest tylko okno 24, 5 H i znów wchodzimy w czas pokoju w 10 levelem cudów. wiec nie ma bata żeby nadgonić wiecej niż dwa cudaki. Totalne poplątanie z pomieszaniem. Żeby mogło być sprawiedliwie odpalanie cudów powinno być dla wszystkich możliwe.

Innym rozwiązaniem jest pozwolić odpalić cuda a jeżeli sojusz się nie wyrobi ze skracaniem to wraca do poziomu 9. a surka przepada
chodzi przede wszystkim o to odpalając cud można go skrócić a my nie mamy takiej szansy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest takie powiedzenie - gdybym nie wiedział, że głupota, mógłbym pomyśleć, że prowokacja... W tym przypadku nie wiem co to jest. Oględnie mówiąc totalny brak profesjonalizmu. Ktoś wcześniej napisał o zmarnowanym złocie i kilku zarwanych nockach. Ten ktoś się pomylił. Zasuwamy tutaj półtora roku i dzięki temu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. I oto super organizatorzy świata mówią nam, że jesteśmy idiotami. Właściwie to nam to pokazują... razem z jednym palcem - i nie jest to kciuk. Jeśli wiadomo, że będzie czas pokoju to NIE WOLNO startować cudaków, bo jest to nieuczciwe, jeśli startują cuda, to NIE WOLNO wprowadzać czasu pokoju. Spyta ktoś dlaczego? Bo zwyczajnie jest to NIEUCZCIWE. Jak z tego wybrnąć? W bardzo prosty sposób - przyznać się do błędu i zablokować jakąkolwiek budowę i skracanie z dniem rozpoczęcia czasu pokoju. Co zrobimy jeśli potraktujecie nas podle i nie znajdziecie rozwiązania tego problemu? Ano nic wielkiego, po prostu możecie zobaczyć 3500 szaraków. Możecie mieć to gdzieś, zgadza się, ale wtedy po takim wałku być może nikt z nas w to więcej nie zagra. Że mało? No to np. moógłby ktoś popisać na facebooku i innych mediach społecznościowych łącznie ze zrzutami i dokładnym opisem sytuacji. Ciekawe rozwiązania prawda? Że to groźba? Nic podobnego, to tylko hipotetyczne możliwości i teoretyczne rozważania. Bo przecież Wy najmilsi jesteście inteligentnymi i uczciwymi ludźmi i głowę daję - brzydzicie się takimi przekrętami. Przecież inaczej za żadne skarby bym w to nie zagrał, a gram. Co więcej - kupuję złoto. A wiecie co w tym jest najlepsze? Wy wiecie, że my wiemy, że Wy wiecie, że mamy rację. Pozdrawiam Szanowne Grono czytających.
 

DeletedUser16197

Guest
Ja w tej sytuacji czuje się przez Grepolis po prostu OSZUKANA i OKRADZIONA z czasu i pieniędzy wydanych na złoto.
Jeśli zauważona została "wada" systemu to należy ją jak najszybciej naprawić a nie gdybać!
 

DeletedUser31938

Guest
Dokładnie, popieram koleżankę powyżej, okradliście nas z kasy, a przede wszystkim z naszego czasu. Jest to nieuczciwe, a wmawianie nam, że się nie da jest szczytem arogancji i olewania nas.
 

DeletedUser31943

Guest
Ja nie pojmuję tej dyskusji nad tym, czy to jest błąd czy wielbłąd. Co za roznica? Jak zwał tak zwał. Ważne że wypacza sens tej całej rozgrywki i że trzeba to zmienić. I nie przyjmuję do wiadomości, że się czegoś nie da. Skoro w biedrze można już kartą zapłacić a też mówili że się nie da, to znaczy, że wszystko się da, tylko trzeba chcieć przynajmniej zachować się przyzwoicie, wobec ludzi którzy utrzymują tą grę i poświęcają na to swój czas i energię.
 

DeletedUser29866

Guest
Ja mam pytanie czy uda się przez te kilka dni naprawić błąd ?
Ja nie wiedziałem inwestując w premium i bonusy że to i tak bez znaczenia , bo zamiast zatrzymać budowę na czas pokoju de facto robi się to kilka dni wcześniej ułatwiając rywalizację innym. Dziwi mnie że od tylu lat ta formuła zakończenia rywalizacji nie została poprawiona i piszecie że to nie błąd tylko "wada". Jestem rozczarowany.
Budowanie 7 cudów polega na ściganiu się kto pierwszy zrobi to najszybciej. Tutaj ewidentnie błąd nie pozwala rywalizować na równych zasadach. Gracze są rozczarowani i czują się oszukani.
Proste rozwiązanie które zatrzymuje czas rozbudowy na czas pokoju ( i tylko wtedy ) jest rozwiązaniem oczywistym
 

DeletedUser29866

Guest
Bardzo proszę w tytule tego wątku poprawić komentarz:
z [ to nie błąd] na [ to nie błąd to wada gry] :D
pozdrawiam
 

DeletedUser13316

Guest
Prawdopodobnie osoba która wyskrobała te reguły ,nie ma pojęcia o tej grze ,to pokazuje InnoGames GmbH ma podejście do tego zatrudniając takie niekompetentne osoby ,dla nich to tylko biznes ,wiec za błędy w biznesie się płaci a nie wciska się ludziom bubel a obsługa nie potrafi nawet przyznać że to jest błąd a raczej Wielbłąd , niestety konsekwencje będzie musiał ktoś ponieś i pewnie będą to straty finansowe i marketingowe , dlatego zamiast wciskać ludziom nie prawdę ,zróbcie wszystko aby ten Wielbłąd jak najszybciej stracił garby a raczej błędy co pomoże zniwelować skutki uboczne czyli straty firmowe a co za tym idzie i wasze bo pewnie ktoś was rozlicza za stratę wizerunku,jak na razie to dajecie temu Wielbłądowi wody a garb czy raczej Błąd rośnie jeszcze większy,wiec do dzieła i zacznijcie obcinać te garby zamiast ustalać czy to błąd czy garb ,macie jeszcze 34 godz. aby ten Wielbłąd był tylko małym garbikiem wirtualnym i nie przyniósł strat których nikt nie lubi ,zarówno gracze jak i obsługa gry czyli forma InnoGames GmbH ,Wielbłądzik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16197

Guest
A ja myślę, że najwyższy czas zgłosić problem bezpośrednio do Niemiec, bo polscy moderatorzy chyba sobie z tym nie radzą...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
My jako Team Grepolis PL nie kontrolujemy czasu pokoju. Wszystko załatwiane jest przez programistów w siedzibie InnoGames.
My nie dysponujemy narzędziami takimi, aby wprowadzać zmiany w kodzie.

Prosimy o cierpliwość. Czekamy na informacje w waszej sprawie.
Jak tylko będzie coś wiadomo na pewno was niezwłocznie poinformujemy tutaj.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Drodzy Gracze,
rozumiemy Wasze rozgoryczenie w związku z zaistniałą sytuacją, obawiam się jednak, że w chwili obecnej naniesienie zmian nie będzie możliwe. Jest to proces czasochłonny i skomplikowany, wymagający testów. Proszę miejcie na uwadze fakt, iż czas pokoju działa od lat na jednakowych zasadach, ponadto w marcu tego roku przeprowadzaliśmy ankietę, zgodnie z którą społeczność Grepolis wypowiedziała się pozytywnie dla tej opcji. Wasze skargi i propozycje zmian zostały przekazane naszym zwierzchnikom i jestem przekonana, że problem ten zostanie rozwiązany tak, by w przyszłości czas pokoju nie przysparzał podobnych utrudnień.
 

DeletedUser13316

Guest
wszystko jasne ,wiec pytam się czy zwrócicie mi moje pieniądze które tutaj przez 18 miesięcy zmarnowałem
 
ponadto w marcu tego roku przeprowadzaliśmy ankietę, zgodnie z którą społeczność Grepolis wypowiedziała się pozytywnie dla tej opcji. - proszę przypomnieć dokładnie w/w ankietę- nie pamiętam dokładnie.
 
Do góry