Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Z przyjemnością i olbrzymim zaciekawieniem patrzyłbym na projekt koalicji przeciwko klanowi.
Liczę że liderzy podejmą rękawice, czy też skarpetkę bo nie wiem akurat co na ziemie było rzucone - patrzyłem w inną stronę akurat.

FO jak i rapki z giereczki byłyby nadzwyczaj wyborne.
Oby coś z tego było :3
 

DeletedUser35664

Guest
Jeśli się złoci z głową to 100k to na prawdę dużo i ta sumka robi robotę na serwie.

Choć zależy to od poprzeczki jaką dany gracz ma.
Jak dla mnie jest gitesik
 
Jestem gotów poświecić moje 100k golda kupionego na promce 200% by powycierać podłogę Oszczepem. Pytanie czy zaliczy mi wygraną jako koalicja bo ostatnio nie zaliczył jak przegrał xD

Liście zaczna spadac na jesieni to ci jednego chetnie sprzedamy z klanowiczami. Warunki sa nastepujace:
Przegrana strona płaci drugiej 10 tysiecy polskich złotych, kasuje swoje konta w grepolis, a na fo pisze, ze wygrani sa lepsi i wiecej na to fo sie nie loguje.Wtedy moge zrobic wyjatek i pokazac ci jeszcze raz jakie roznice sa miedzy naszymi sojuszami. W to lato nie gram. Gdzies w odmetach tego forum pisal tureczek, ze lato jest od wyjscia na zewnatrz, a nie siedzenia na kompie jak przegrywy. Zamierzam sie zastosowac.
 
Liście zaczna spadac na jesieni to ci jednego chetnie sprzedamy z klanowiczami. Warunki sa nastepujace:
Przegrana strona płaci drugiej 10 tysiecy polskich złotych, kasuje swoje konta w grepolis, a na fo pisze, ze wygrani sa lepsi i wiecej na to fo sie nie loguje.Wtedy moge zrobic wyjatek i pokazac ci jeszcze raz jakie roznice sa miedzy naszymi sojuszami. W to lato nie gram. Gdzies w odmetach tego forum pisal tureczek, ze lato jest od wyjscia na zewnatrz, a nie siedzenia na kompie jak przegrywy. Zamierzam sie zastosowac.
Ego top
 
Liście zaczna spadac na jesieni to ci jednego chetnie sprzedamy z klanowiczami. Warunki sa nastepujace:
Przegrana strona płaci drugiej 10 tysiecy polskich złotych, kasuje swoje konta w grepolis, a na fo pisze, ze wygrani sa lepsi i wiecej na to fo sie nie loguje.Wtedy moge zrobic wyjatek i pokazac ci jeszcze raz jakie roznice sa miedzy naszymi sojuszami. W to lato nie gram. Gdzies w odmetach tego forum pisal tureczek, ze lato jest od wyjscia na zewnatrz, a nie siedzenia na kompie jak przegrywy. Zamierzam sie zastosowac.
A to czasem nie jest tak, że w końcu zrobiłeś kurs na wózki widłowe z urzędu miasta, podjąłeś pracę i po prostu skończyło się granie cały rok non stop bez obowiązków w życiu? Tak czy inaczej zgadzam się abyś w końcu wziął się za życie realne i skorzystał z wakacji pierwszy raz od 8 lat.
Myślę, że Klan bez ciebie poradzi sobie nawet lepiej bo nie będzie jakiś akcji wchodzenia na plecy oślej xD. Także udanych wakacji.
 
Do góry