HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
boom ... jakie 500 birem w obronie okupacji ... toż to śmiech na sali :p


powodzenia z Aniołkami :)
 

DeletedUser

Guest
No z ich strony to 500 birem to dużo, biorąc pod uwagę że do tej pory wysyłali 100 takich statków ^^ .

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Słuchaj kolezko z Fulminaty.Na Was przyjdzie pora jak i na innych pyszałków.Gravoria tez pisała jak to przegrywamy jak nam zabierali osady a teraz podkuliła ogonki i uciekła do HEGEMONIUM.To samo spotka Was.Na razie na k.65 sie wzmacniamy.Na razie cwaniakuj ale z Wami tez sie zabawimy.

Czym sie jeszcze pochwalisz kolezko???
Zobaczymy za miesiac:)
 

DeletedUser

Guest
Czekam, na Ciebie z niecierpliwością, może za miesiąc wreszcie nauczysz się przegrywać drogi kolego ;)
A i taka sugestia, jeżeli za miesiąc macie zamiar się nas pozbyć z M65, to może bardziej się postaracie niż dotychczas, bo jak do tej pory to tylko członkowie waszego sojuszu z M73 rzucali na nas błyskawice, to jest naprawdę niepoważne...

Pozdrawiam, i czekam na was przez ten miesiąc ;)
 

DeletedUser

Guest
Malart, jak możesz mówić takie rzeczy?

GM uciekło do HEGE? fuzja to nie jest ucieczka, to zasilenie szeregów w nowych graczy, ty też się pochwaliłeś na forum fuzją z SGP, nikt ci tego nie wytyka, więc nie widzę powodów, żebyś takie posty pisał.
 

DeletedUser

Guest
Słuchaj kolezko z Fulminaty.Na Was przyjdzie pora jak i na innych pyszałków.Gravoria tez pisała jak to przegrywamy jak nam zabierali osady a teraz podkuliła ogonki i uciekła do HEGEMONIUM.To samo spotka Was.Na razie na k.65 sie wzmacniamy.Na razie cwaniakuj ale z Wami tez sie zabawimy.

Malart ty się zastanów człowieku co piszesz. My już na was czekamy od... niepamiętnych czasów. ''Na razie na k.65 się wzmacniamy'' - Nie wiem czy zauważyłeś ale na morzu 65 to wy nie istniejecie. Jedynie co potraficie to rzucać błyski. Jak jestes taki kozak to z przyjemnoscia zmierze sie z toba
face to face hehehe.
 

DeletedUser1360

Guest
Słuchaj kolezko z Fulminaty.Na Was przyjdzie pora jak i na innych pyszałków.Gravoria tez pisała jak to przegrywamy jak nam zabierali osady a teraz podkuliła ogonki i uciekła do HEGEMONIUM.To samo spotka Was.Na razie na k.65 sie wzmacniamy.Na razie cwaniakuj ale z Wami tez sie zabawimy.

Czym sie jeszcze pochwalisz kolezko???
Zobaczymy za miesiac:)

Hehe dobre, podkuliliśmy ogonki :) tylko nie ciągnij nas za ten ogon bo możemy albo cię ugryźć albo .....:D
 

DeletedUser

Guest
Giovani tak wiec sam przyznałes ze jest nas mało na k.65 i ja to potwierdzam.Tak wiec co sie tak chwalisz że nam podbijacie tam osady.Ty umiesz grac w ta gre i nie wiesz że nim wieksza odległośc do pokonania drogi tym dłuzej ida posiłki.I czasami poprostu nie zdązamy wysyłac ich bo za długo ida.
DLATEGO mówie ze przechwalac to sie kazdy ummie.Jeszcze spotka Was kara.
Na pewno bede do tego dażył,moze mi sie nie uda ale bede próbował.
 

DeletedUser

Guest
a czym ja tu przechwalam sie ?? ciesze się z postawy mojego sojuszu i to wszystko.
 

DeletedUser

Guest
Jaka postawa co Wy takiego na Gamie osiagneliscie?Ja Cie rozśmieszam????To Ty jestes smieszny.Jak cały cyrk klaunów:))))
 

DeletedUser

Guest
Po rozmowie z Giovanim na priv cofam wszystkie swoje głupie słowa.Jestesmy wrogami ale tylko w grze.Sory.
 

DeletedUser

Guest
Odbiegamy tu od tematu, ale jeśli chodzi o M65 to na początku Angel miał dobrą pozycję co może potwierdzić każdy kto śledzi losy tego moża . Zaczynaliśmy z niewielką przewagą miast skutecznie neutralizować największe zagrożenia jakim był wtedy Bunt i Angel. najwięcej miast Angel miało na M65 coś koło 90 teraz zostało im 43 i wątpliwe jest że cokolwiek jeszcze dadzą rade zdziałać pomimo zapewnień.
 

DeletedUser

Guest
Nie bede wchodził w polemike.Pozyjemy zobaczymy.
Ja postaram sie troche odrobic straty.Pozdro.
 

DeletedUser

Guest
I kolejne 2 wiochy ... Malart kiedy błyskawice? bo się stęskniłem :)
 

DeletedUser

Guest
Słuchaj no i co że 2 osady kolejne.1 próbowalismy odbic niestety sie nie udało a drugioej nie było juz sensu.Przyjdx cwanniaczku po moja osadke zobaczymy czy tak łatwo Ci pójdzie.Bo na razie to tylko tych słabych atakujecie.
 

DeletedUser

Guest
a ty to co z pustymi rekami przyjdziesz się gościć hehe
 

DeletedUser

Guest
Ja przyniosę hektolitry piwa ... dla wojska ... które tam zagości na dłużej :D
 

DeletedUser

Guest
Dobra to jak idziesz to schowam gdzies dziewki zamkowe:)
A piwo lubie.To jak weźmiesz i rozwale Ci wojo to piwka sie chetnie napije:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry