HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
Wydaje mi się , że nawet taki imfantylny typ jak Malart po kilkukrotnym zwróceniu uwagi powinien wpoić sobie , że nicku się nie odmienia ...
On poprostu nie wie , że olbrzymią obelgą jest celowe przekręcanie nicku .. no cóż n00bek zawsze zostanie tylko n00bkiem ...


Malart my możemy dopiero zacząć Was atakować , a wtedy będzie mieli cięzko , tutaj zacytuje chuligana Arki Gdynia mówiącego o napinaczach pseudo kibolach : ''Na takich 8-mi Nas by wyszło by dwóch i napewo ciężko by się czuli '' ...

ogarnij się dzieciaku wreszcie , bo chatko słucać ;]
 

DeletedUser

Guest
J
Leonidas jak zwykle nie w temacie--pisze ze 200 jest nas a jest nas 160.
Ale leonidas jest z tego znany ze jak cos powie to jest bez sensu.

Gdybyś posiadł umiejętność logiki i czytania za zrozumieniem dostrzegłbyś iż liczby które podałem są w zaokrągleniu. Dlaczego zaokrągliłem te liczby? Bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż robienie statystyk "wielkiego" sojuszu Angel.

Dla Ciebie moje wypowiedzi faktycznie są bez sensu ale to nie moja wina iż nie posiadłeś wyżej wymienionych umiejętności. Ja pisząc posty wnioskuję iż osoba która potrafi uruchomić komputer wejść na strone forum takowe uiejętności posiada.

Owszem mógłbym pisać tak że nawet taki człowiek jak ty byłby w stanie zrozumieć moje wypociny ale nie chcę sie zniżać do bulwarówki podwórkowej.
 

DeletedUser

Guest
Marlat, jesli przez 'Wasze' masz na mysli moje wioski to obawiam sie, ze nei bede goscic na tej grze wystarczajaco dlugo aby ktorykolwiek gracz z Angels byl w stanie mi zagrozic. Poprostu mysle ze 5lat to dlugo jak na gre w takie cos a predzej zagrazenia z waszej strony napewno nei odczuje. No chyba, ze bedziecie mi probowali zjechac wioski blyskawicami do 0 pkt ;d
 

DeletedUser

Guest
wiesz, jakby zrobić taką zrzutkę na jedną wioskę (można to nazwać 'super błysk':) na pewno by ci wojo prądem poraziło... więc zaopatrz się w piorunochrony, bo inaczej to tragedia ;P
 

DeletedUser

Guest
Czytalem, ze jak sie wykupi najdrozszy pakiet zlotych monet to dorzucaja piorunochrony na kazda wyspe gratis. Wiec teraz od poniedzialku do piatku robie na 'rumuńska pande' zeby uzbierac na zlote monety ^^
 

DeletedUser

Guest
troszkę odbiegacie tu od tematu. kłótnie z malartem proponuje przenieść do innej zakładki :p:p
 

DeletedUser

Guest
Hardkorusie sam jestes nobkiem.Ty pierwszy mnie wyzwałes tak wiec wal sie kolo.Ja tylko zdrabniam nicki ale od noobów nie wyzywam.
I bede pisał jak mi sie podoba dzieciaku HARDKORZE.
Jęsli chodzi o ataki to mam je w .......głebokim powazaniu.Teraz mozesz atakować juz macie tyle wojen ze długo sie nie bedziesz tak pysznił pyszałku:)))))I nie jestem dzieckiem wbrew temu co piszesz.Ty jestes chyba dzieckiem jak Ci przeszkadza ze sobie zdrobnień uzywam.
I jakis łobuzów z Arki Gdynia mi przedstawiasz za przykład????
Ja sie z łobuzami nie zadaje tylko ich leje:)
 

DeletedUser

Guest
hehehe o kurcze hehe ładnie się zaczyna. ciekawa konfrontacja przed nami :p
 

DeletedUser2328

Guest
Ja wyrobiłem sobie zdanie na temat poserunkowego M. z każdym jego postem sie w nim coraz bardziej utwierdzam ;) Nie będe wdawał się w potyczki słowne , bo ... nie ma z kim ;)

tylko jestem ciekaw o jakich wojnach mówisz M. ? fakt mamy kilka wojenek , ale to raczej nic poważnego ;)

I przestań się tak ekscytować bo mam przyjdzie i kabel przetnie ,a wtedy z kogo będziemy się śmiać ?
 

DeletedUser

Guest
To nie wyzywaj mnie od noobów.Jak nie potrafisz odpowiadac normalnie na moje wypowiedzi to nie odpowiadaj jak masz kogos wyzywać.
 

DeletedUser

Guest
Malart maly klamco angel zalozyl CmBoski wiec nie klam bo nie urosniesz.

Nie widze, zeby tu malart pisal o tym, ze to on zalozyl Angel... Tak, to prawda Angel zalozyl CMSBOSKI, ale, ze cos mu nie pasowalo, odszedl i chcial Angel pojechac swoim nowym "sojuszem elita" i cos mu nie wyszlo. ( mial az 5 osob w sojuszu) Z reszta za jego "panowania" i tak glowna role odgrywal Malart... takze jak sprawy nie znasz, to sie nie wypowiadaj...
A tak poza tym, co sie tak malarta uczepiliscie? :) Az taki mocny jest na tym grepolis, ze trzeba sie nad nim pastwic na forum? I do tego az tylu Was potrzeba? Niektorzy nie wnosza tu nic do tematu, tylko probuja zaczepiac slownie, ogarnijcie sie w koncu i dajcie komus innemu zyc, a nie tylko ciagle klotnie i odbieganie od tematu.
Malart prowadzi sojusz jak chce i to nie Wasz interes czy jest w nim 160 czlonkow czy nawet 1000, nie ma nigdzie w regulaminie, ze nie moze takowego sojuszu prowadzic, takze dajcie juz z tym spokoj.
 

DeletedUser

Guest
Jak ja zaczynalem wojne z Angel to jeszcze Cm boski tam rzadzil Malart napisal ze rada angels sie nie zmienilaa a tak nie bylo , i nie gadaj bzdur ze nie wiem o co chodzi bo gralem na tym swiecie od poczatku jego istnienia i wspoltworzylem jeden z najsilniejszych sojuszy gamma GW , a Malart wie ze zartuje tylko sobie bo nie biore tej gry az tak na powaznie.
 

DeletedUser1360

Guest
@Tyhuko daj chłopie na luz. Żaden tu z wypowiadających nie gra o złote gacie. Każdy robi co lubi. Wypowiadając się na forum trzeba się liczyć z krytyką i atakiem ludzi o odmiennym punkcie widzenia. Malart też jest tu winien jak by miał dystans do tych wszystkich wypowiedzi, myślę że dawno by było po sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Wiem,ze trzeba sie liczyc z krytyka, ale pomiedzy krytyka, a jechaniu po kims jest niewielka granica i trzeba ja zachowac... np. takie posty.


10:1 na tą chwilę jest :) Malart przejął nieaktywnego gracza :)

Ciekawe, ze Wy przejmujecie samych aktywnych....

Jesli ilosc blyskawic rzucanych przez Angel jest adekwatna do ilosci przejetych od nich miast. To niedlugo bedziemy mieli przesrane i to ostro xD

Tu tak samo, typowe wysmiewanie, wiec sami pokazujecie jaki macie poziom, jakby malart nie podchodzil do tego z dystansem, to juz dawno by sie na forum nie udzielal ;]
 

DeletedUser1360

Guest
Na temat aktywności nie będę polemizował . To czy aktywny czy nie, jest punkt więc co cie gryzie? Nikt nie napisał że Hegemony przejmują samych aktywnych. Przejmujemy jak leci.
Odnoście błyskomułów sami sobie jesteście winni. Nikt nie lubi obrywać błyskotkami kilkadziesiąt razy dziennie, więc dziwisz sie ludziom że jada po was w tej kwestii na forum ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tu tak samo, typowe wysmiewanie, wiec sami pokazujecie jaki macie poziom, jakby malart nie podchodzil do tego z dystansem, to juz dawno by sie na forum nie udzielal ;]

A co mamy klaskać że odwazyli sie grzmota puścić? Grzmoty to nic innego jak śmieszność
 

DeletedUser

Guest
Odnoście błyskomułów sami sobie jesteście winni. Nikt nie lubi obrywać błyskotkami kilkadziesiąt razy dziennie, więc dziwisz sie ludziom że jada po was w tej kwestii na forum ?

A co mamy klaskać że odwazyli sie grzmota puścić? Grzmoty to nic innego jak śmieszność

to prawda. zawsze powtarzałem i zachęcałem do walki face to face a nie na odległość pokazują kozaków. na głupotę nie ma lekarstwa. jak to mój dziadek mówił - poła, zimna woda i ciasne drzwi hehe
 

DeletedUser

Guest
Tyhuko nic nie poradzisz ze na tym forum sa ostre przepychanki slowne , tak bylo od kiedy pamietam i bedzie , a zainteresowani kto jest lepszy na gamma moga zobaczyc statystyki i co za roznica ze gracze sa nie aktywni to juz problem sojuszu ze trzymaja farmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry