Okienka zabezpieczajace

  • Rozpoczynający wątek warka strong
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

ale jak widać nie wszyscy o tym wiedzą jak np właściciel tematu ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Hahaha i nie przeszkadza ci jak wyskakuje okienko w sytuacji kiedy masz kilka sekund na wyslanie kolona? I niema to jak byc top 2 na martwym swiecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Grałem na Delcie, a ty grasz gdzie? Na Omedze? Więc rozumiem stray świat, stary wyjadacz.
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

Ja w 100% popieram działania anty-botowe itp, ale nie takie które mogą rozwalić mi akcje, albo przeszkodzić w klinowaniu. Może dla top one-ków to nie jest az takie utrudniające i stresujące, ale ja jestem tylko zwykłym szarym graczem, który nie potrzebuje dodatkowych emocji w stylu - wyskoczy czy nie wyskoczy, zablokuje czy nie zablokuje - oto jest pytanie
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

ja tam o moje kolony się nie martwię z reguły parkują tam gdzie popłynęły a top 1 byłem jeszcze przed cudami ;p pi może wymiera ale jeszcze żyje paru konkretnych graczy i jest co robić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Grałem na Delcie, a ty grasz gdzie? Na Omedze? Więc rozumiem stray świat, stary wyjadacz.

Grałem na Delcie
Grałem na Ny
Gram na Tau
Gram na Achillesie

Wiem na czym gra polega i wiem jak grać ale będąc w pracy co 10 minut nie mam ochoty klikac na jakies łamigłówki matematyczne.

to jest gra wojenna a nie liczenie zapałek
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

jakie 10 minut i jakie łamigłówki matematyczne , no nic chyba wypada nauczyć się liczyć w miarę szybko

Rozumie ze tatus uzywa bota? :)

jak już to rozumiem a nie rozumie , naucz się pisać a potem dodawać następnie włącz grepo i nie będziesz narzekał na "łamigłówki matematyczne"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

ja tam o moje kolony się nie martwię z reguły parkują tam gdzie popłynęły a top 1 byłem jeszcze przed cudami ;p pi może wymiera ale jeszcze żyje paru konkretnych graczy i jest co robić

słuchajcie ale z kim my tu dyskutujemy z graczem co ma 29 miast?

w jakim czasie taką liczbe miast osiągamy? 4 miesiące?
phi jak długo jest? pewnie ponad pół roku. sorki ale Kolego musisz jeszcze troche popracować nad grą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

To jest pi :D ktore jest juz od roku :D Hahahaha! Gdzie najlepsi gracze dawno sie pokasowali :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

29 reszte straciles sprawdz statystyki (aktualne sprzed 5 minut)
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

Ale czy to ważne ile ktos ma miast?
jak wyskoczy w chwili słania kolona to ani ten co ma 3 ani ten co ma 33 ani ten co am 333 nie wysle
i akcja moze się gonic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

caha zrozum
kolega złozył podanie do grepolis do supportu i teraz czekając na odpowiedz stara sie podlizac

za miesiac napiszesz do supportu i Ci kolega odpisze "BO TAK MUSI BYĆ. DZIĘKUJĘ ZA ZGŁOSZENIE"
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

caha zrozum
kolega złozył podanie do grepolis do supportu

nie mam czasu na siedzenie w suporcie i użeranie się z noobami , mi tam liczenie na grepo nie przeszkodziło jeszcze ani razu mimo że kolony lecą prawie codziennie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nie mam czasu na siedzenie w suporcie i użeranie się z noobami , mi tam liczenie na grepo nie przeszkodziło jeszcze ani razu mimo że kolony lecą prawie codziennie

wg mnie to TY jeszcze nie wyrosłes z kategorii NOOBA

pewnie większosc z nas gdyby na phi teraz weszła to w 2 miesiace dogoniłaby CIebie i jeszcze odskoczyłaby Tobie w rankingach
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

caha zrozum
kolega złozył podanie do grepolis do supportu i teraz czekając na odpowiedz stara sie podlizac

za miesiac napiszesz do supportu i Ci kolega odpisze "BO TAK MUSI BYĆ. DZIĘKUJĘ ZA ZGŁOSZENIE"
No jak mam zrozumieć, jak ja tu coraz mniej rozumiem...
kurde jak kupowałam premium to wiedziałam o antytimingu - trudno przełknęłam - wiadomo serwer nie przeliczy wszystkiego
ale to????
ja proponuje zeby dbając o edukacje po matematyce przyszła kolej na np. angielski - chcesz grać = przetłumacz słówko
przynajmniej cos pożytecznego z tego bedzie hehe
 
Do góry