Okienka zabezpieczajace

  • Rozpoczynający wątek warka strong
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

wg mnie to TY jeszcze nie wyrosłes z kategorii NOOBA

pewnie większosc z nas gdyby na phi teraz weszła to w 2 miesiace dogoniłaby CIebie i jeszcze odskoczyłaby Tobie w rankingach


powstanie nowy świat to pewnie się tam zalogujecie ;p aż z ciekawości dowiem się na jakich nickach będziecie grać to też wpadnę i mam nadzieję że bedziesz miał więcej miast niż 69 <śmiech> wareczka już lepiej wypada przy tobie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Suchy, ale czy ty muslisz ze my tacy glupi jestesmy? :D
http://pl.grepostats.com/world/pl16/player/645792/colonizations
Jak twoimi przeciwnikami sa puste miasta to tobie faktycznie nie przeszkadza to okienko :D Hahahhaa!
na ostatnim szaraczku nabiłem agresora bo 11k birem trzeba było wytłuc ;p a to że się ktoś wykasował to akurat moja zasługa tzw presja
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

ja proponuję sprawdzian ortograficzny zamiast matematyki i np. słowo gżegżółka czy grzegrzółka czy gżegrzółka ha ha
a czemu nie ma 3 wariantów odpowiedzi było by szybciej 2-1 =?
a 1
b -1
c 0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Zaloguj sie :) wybijemy ci grepolis z glowy i tatusiowi tez:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

zawsze mnie pod tym samym nickiem znajdziesz.
a to ze mam 69 miast to pikus bo i tak od dłuzszego czasu nie zajmuje sie przejęciami.
zaloguj sie na swiat z nami to zobaczysz co to presja. Razem z Wareczką CI pokażemy gdzie jest twoje miejsce.
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

ja proponuję sprawdzian ortograficzny zamiast matematyki i np. słowo gżegżółka czy grzegrzółka czy gżegrzółka ha ha
a czemu nie ma 3 wariantów odpowiedzi było by szybciej 2-1 =?
a 1
b -1
c 0
haha i szkoły można pozamykac - dzieci będą wyuczone na cacy hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

no po matematyce angielskim i polskim zostanie jeszcze historia geografia biologia wychowanie sexualne i ciekawe co zrobią jak z w-f będzie trzeba fikołka zrobic? moze kamere zamontowac zeby support oglądał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

powstanie nowy świat to pewnie się tam zalogujecie ;p aż z ciekawości dowiem się na jakich nickach będziecie grać to też wpadnę i mam nadzieję że bedziesz miał więcej miast niż 69 <śmiech> wareczka już lepiej wypada przy tobie

- - - Automatycznie połączono posty - - -


na ostatnim szaraczku nabiłem agresora bo 11k birem trzeba było wytłuc ;p a to że się ktoś wykasował to akurat moja zasługa tzw presja


Tzn jaka zasluga ?? zaczoles z nim korespondencje ?
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

jak lubisz publiczne występy to czemu nie ;p pewnie żeńska część grepo będzie zachwycona
 
Odp: Okienka zabezpieczajace

no po matematyce angielskim i polskim zostanie jeszcze historia geografia biologia wychowanie sexualne i ciekawe co zrobią jak z w-f będzie trzeba fikołka zrobic? moze kamere zamontowac zeby support oglądał

hmmm ale chyba zadań z wychowania seksulanego do domu nie beda zadać co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

na ostatnim szaraczku nabiłem agresora bo 11k birem trzeba było wytłuc ;p a to że się ktoś wykasował to akurat moja zasługa tzw presja
Smarkacz to wiesz co z toba robil i wiesz w co
Grasz chlopie na martwym swiecie 90 miast i ponad rok :D to jest wynik Tomkedz ma 69 od lutego Hahaha! Typowy napinacz :D 11k birem na martwym miescie :D no to jestes bohater. Pierwsze miasto zdobyles 2011-10-22 12:47:10 to faktycznie wynik
Akurat gralem przed chwile na Pi i znam graczy ktorzy tam grali i sie wykasowali i napewno nie z twojego powodu 90 miast w rok :D Hahahaha!
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

skoro uważasz się za tak świetnego gracza to zagadka matematyczna typu 92-72=? nie powinna stanowic dla ciebie problemu dlatego uważam takie tematy za zbędne i zakładają je z reguły gracze którym przeszkadza utrudnienie np w używaniu bota i nie jest to pierwszy temat na tym forum gdzie ktoś na coś narzeka gdzie większość graczy z całego grepolis była za wprowadzeniem utrudnień dla oszustów i tym tematem nic nie zmienisz ... masz inne rozwiązanie żeby nie było takich nobów na grze to wierz mi że zostanie ono wprowadzone jak tylko będzie skuteczne

Grasz chlopie na martwym swiecie 90 miast i ponad rok :D !

4 kwietnia zrestartowałem konto mając 77 miast ;p teraz mam 90 i kilka slotów ;p poćwicz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Smarkacz to wiesz co z toba robil i wiesz w co
Grasz chlopie na martwym swiecie 90 miast i ponad rok :D to jest wynik Tomkedz ma 69 od lutego Hahaha! Typowy napinacz :D 11k birem na martwym miescie :D no to jestes bohater. Pierwsze miasto zdobyles 2011-10-22 12:47:10 to faktycznie wynik
Akurat gralem przed chwile na Pi i znam graczy ktorzy tam grali i sie wykasowali i napewno nie z twojego powodu 90 miast w rok :D Hahahaha!

Piotruś sam dobrze wiesz że akcje w naszym wykonaniu były krótkie. 20 sekund i pozamiatane wszystko dookoła :D a że w Grepo dołożą 1 nową rzecz (błąd w postaci wyskakującego okienka z działaniem matematycznym bo serwer nie wyrabia - juz 3 tygodnie muli masakrycznie) to przy okazji spierniczą 20 innych rzeczy.
Niech INNO serwery wymieni na lepsze za tą kase którą im dajemy a nie jakieś matematyczne zagadki wymyślają jakby mieli przekonanie że tam grają "ułomni" gracze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Chlopie, ale ty naprawde nie rozumiesz problemu. Przygotowywuje atak, nie spie cala noc. Chce wyslac kolona co do 5 sekund i niemoge bo wyskakuje okienko zeby wpisac wynik. NIe zdaze i mam po kolonie. Padl pomysl zeby wsyalc wczesniej, ale okienko wyskakuje losowo i jak nie wyskoczy to co? WYcofac i jeszce raz wyslac. Jak bys gral to wiedzial bys ze wtedy sie juz nie wyrobie, Nie jest problemem sama zagadka. Problemem jest ze pojawia sie w niewlasciwej chwili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Chlopie,ale to rozchodzi sie oto ze pewnej nocy po kilku godzinach slania atakow,wsparc itp wyskoczy Ci to okienko i nie wyslesz kolona np
I calutka noc pojdzie sie....
Ja tez jestem przeciwnikiem botow i innych oszustw ale nie takim kosztem..;/
 
Do góry