Okienka zabezpieczajace

  • Rozpoczynający wątek warka strong
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

za szybko farmisz wioski wyskakuje okienko
za szybko slesz surke na cuda wyskakuje okienko
za długo nie ma Ciebie przy komputerze wyskakuje okienko (niedługo nie bedzie mozna isc do WC posiedziec bo Ci okienko wyskoczy)
zalogujesz sie na androidzie wyskakuje okienko (lub podejrzenie supportu o przekazanie hasła)
za szybko ślesz ataki wyskakuje okienko (lub podejrzenie supportu o multikonto)
20 osob zsynchronizuje akcje na sekundy i 20 osobom wyskoczy okienko bo support czuwa i wysyła okienka.
poza tym okienko wyskakuje za kazdym razem kiedy serwery grepolis zamulą czyli średnio co 15 minut

no kurde takich przykładów wyskakujących okienek jest mase
a jakis specjalista ds. przejmowania szarych miast bedzie tu wciskał kity.

jak chciałbym grac spokojnie to poszedł bym na pi bo tam sie nic nie dzieje. a że gramy zawsze tam gdzie najwieksza rozpierducha to nasza sprawa bo rozpierduche my robimy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Piotrekksc nie rozumiem bo mimo że też siedzę przy akcjach dniami i nocami to jeszcze nie wyskoczyło mi okienko z kodem CAPTCHA akurat w sekundzie gdzie mam ten atak czy wsparcie wysłać a nie wysyłam jak tu ktoś napisał 5 ataków dziennie tylko kilkadziesiąt + wsparcia

tomkedz pozdrów moich graczy w soju na pewno jak to zrobisz to może ci coś o mnie napiszą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

4 kwietnia zrestartowałem konto mając 77 miast ;p teraz mam 90 i kilka slotów ;p poćwicz
Mysle ze gadasz bzdury :D
2012-04-03 06:10:20 przejales miasto 12k
2012-04-07 02:56:07 przejales miasto 10k
2012-04-08 03:16:00 przejales miasto 12k
2012-04-09 14:10:33 przejales miasto 12k
A pozniej straciles miast, ktore wczniej zdobyles niz 4 kwietnia :D Bardzo szybko zrobiles pkt na sloty, a do tego jeszcze ominales czas ochory :D Pocwiecz troche klamanie, bo ci kiepsko idzie :D
Buahahaha!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nikt nie musi mi nic o tobie pisac. wejdz na gre i zobaczymy czy jestes taki krewki za jakiego sie masz
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nikt nie musi mi nic o tobie pisac. wejdz na gre i zobaczymy czy jestes taki krewki za jakiego sie masz
no właśnie nie uważam się za nie wiadomo kogo za to widzę że jak to tu ktoś od was napisał jesteście specjalistami od rozpierduchy co mnie akurat cieszy ;p
Piotrekksc nawet ja się myle nie 4 tylko 13 kwietnia to chyba jeszcze lepiej ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Mysle ze gadasz bzdury :D
2012-04-03 06:10:20 przejales miasto 12k
2012-04-07 02:56:07 przejales miasto 10k
2012-04-08 03:16:00 przejales miasto 12k
2012-04-09 14:10:33 przejales miasto 12k
A pozniej straciles miast, ktore wczniej zdobyles niz 4 kwietnia :D Bardzo szybko zrobiles pkt na sloty, a do tego jeszcze ominales czas ochory :D Pocwiecz troche klamanie, bo ci kiepsko idzie :D
Buahahaha!

Piotruś
kłamać każdy może troche lepiej lub troche gorzej ale tu kolega to jest w tym beznadziejny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

no właśnie nie uważam się za nie wiadomo kogo za to widzę że jak to tu ktoś od was napisał jesteście specjalistami od rozpierduchy co mnie akurat cieszy ;p
Piotrekksc nawet ja się myle nie 4 tylko 13 kwietnia to chyba jeszcze lepiej ;p
A ja mysle ze krecisz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nie chwal sie takimi statystykami bo wiekszosc graczy ktorzy wygrali swiat juz poszła gdzie indziej a że są to gracze których znam to tylko mozesz sie pogrążyć jak porozmawiam z kilkoma
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

hehe spoko mistrzu i mam nadzieję że tobie też przeszkadza CAPTCHA :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

Chlopie grasz na martwym swiecie :D Srednio mnie twoj wynik obchodzi, Ja mam konto na Ny ktore powstalo zaraz przed Pi. Wchodze tam raz na tydzien nie robie nic. Nic nie buduje nic nie przejmuje i moje miejsce w rankingu sie nie zmienia, Osiagnij cos na normalnym swiecie to pogadamy. Narazie jestes 90 na swiecie na ktorym graja same slupy, bo akurat znam graczy ktorzy tam grali i cos potrafili.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nie znasz skoro tak piszesz ;p za to ja mam paru graczy u was w sojuszu
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

i kolejna napinka ;p no mam nadzieję że w końcu trafię na takich co potrafią porządnie grać ale już widzę że bedzie wielka napinka z waszej strony ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

nie znasz skoro tak piszesz ;p za to ja mam paru graczy u was w sojuszu

a mam pogadać z Maciejem i jego żoną o Tobie. nawet pewnie nie wiesz o kim pisze a oni mi wystarczająco opowiedzą.

pokaż sie na swiecie w którym jest 80-90% aktywnych graczy a nie wyskakuj na świecie gdzie juz 80-90% skonczyło gre
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

cisnęliście mi to wam dałem info że nie mam 36 miast i nie wysyłam 5 ataków dziennie ;p a to że świat umiera to normalka z tym że jest tu paru graczy którzy chcą pograć dlatego jeszcze tu jestem , więcej ci nie muszę pisać skoro nawet to do ciebie nie dociera
 

DeletedUser

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

na szczęście nic mi takiego jeszcze się nie pojawiło - ale jak mi się pojawi jakieś info to się mocno wkurzę- nie dość że serwery się wieszają gra strasznie muli przy dużych akcjach to jeszcze jakieś coś wymyślacie żeby utrudnić nam grę. Bez sensu- jak skończymy budowę cudów na tau to się zastanowię nad dalszą grą.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

ja tam nie mogę się zalogować na żaden świat przy stałym łączu i dobrym sprzęcie ;p także CAPTCHA to nic w porównaniu z tym problemem pewnie to przez boty ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: Okienka zabezpieczajace

jak nie gram ?dopiero od pół godziny nie mogę wejść na grę
 
Do góry