Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

jak można podziwiać ludzi, którzy kradną Twoja pracę. na UAM profesor na pierwszych ćwiczeniach nam powiedział, ze jak zobaczy kogoś z dyktafonem to złoży zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich. na temat grepo w różnych sojuszach sam przewodniki pisałem i zawze temat był otwarty bo w tej grze nigdy nic nie wiadomo. dzisiaj sie dowiedziełem, że kolon ma 500 obrony... i główkuję do tej pory o co w tym chodzi hehe.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sisi, nie mam jeszcze PW od Ciebie... chyba sam napiszę:eek:

rozumiem że ludzie kopiują to ( raz pewna osoba mi napisała pw czy może skopiować sobie to i wrzucić na forum swojego sojuszu, zgodziłem się) ale podpisywać to swoim imieniem to jest poniżej krytyki
no nic pozostaje mi tylko usunąć screeny z serwera z innym poradnikiem niestety nic nie zrobię bo to tekst który jak wiadomo najłatwiej skopiować :p ale teraz jak będę wrzucać jakieś obrazki to umieszczę na nich podpis tak by nikt nie mógł podpisywać się pod nimi swoim nickiem(imieniem itd)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

jak można podziwiać ludzi, którzy kradną Twoja pracę. na UAM profesor na pierwszych ćwiczeniach nam powiedział, ze jak zobaczy kogoś z dyktafonem to złoży zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich. na temat grepo w różnych sojuszach sam przewodniki pisałem i zawze temat był otwarty bo w tej grze nigdy nic nie wiadomo. dzisiaj sie dowiedziełem, że kolon ma 500 obrony... i główkuję do tej pory o co w tym chodzi hehe.

500 obrony czyli gdy w porcie stoi 10 birem i kolon to przy małym ataku padnie 9 birem ,a nie 8 birem i kolon ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Adaśko wpisz nick gościa, który się podpisuje pod Twoją pracą. Oszczepcs dzięki za odpowiedź bo na forum sojuszu już o mały włas bym kosę wyciągnął.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Tylko kto buduje biremy do kolona? Myślę ze jakieś 90% to kolony z ofem i ogniami a pozostałe 10% to z bir i defem. Wiadomo czasem wysyłasz defowego kolona jak masz pewność że gracz będzie robił nawrotkę ofem lub ogniami. Wtedy taki kolon wpuszczony do miasta może okazać się stratą wioski :)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Tylko kto buduje biremy do kolona? Myślę ze jakieś 90% to kolony z ofem i ogniami a pozostałe 10% to z bir i defem. Wiadomo czasem wysyłasz defowego kolona jak masz pewność że gracz będzie robił nawrotkę ofem lub ogniami. Wtedy taki kolon wpuszczony do miasta może okazać się stratą wioski :)



Przykład podałem to samo się tyczy innych jednostek ;)
A na starym gdy widzę, że przeciwnik ma w mieście ognie to często śle birki z kolonem.
Łatwiej zrobić nawrotke niż dograć birki za kolona.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przykład podałem to samo się tyczy innych jednostek ;)
A na starym gdy widzę, że przeciwnik ma w mieście ognie to często śle birki z kolonem.
Łatwiej zrobić nawrotke niż dograć birki za kolona.

no jeśli tych ogni za dużo nie ma to samo z lądem :D
 

DeletedUser5614

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

kolejny gimboateista co nienawidzi matki kazdej niedzieli, kiedy musi oderawac sie od LoLa do kościółka?

Jestem ateistą z przekonania, nie ma dowodu na istnienia boga.
A to zdjęcie jest dla żartu, tylko ktoś ma problem ze wszystkimi.
Nie gram w LoLa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jestem ateistą z przekonania, nie ma dowodu na istnienia boga.
A to zdjęcie jest dla żartu, tylko ktoś ma problem ze wszystkimi.
Nie gram w LoLa.

widzisz jak zgadłem, że nie jesteś wyznawca Odyna? bo to ty masz jakis problem jak wszyscy gimboaiteisci, gejateisci i zagranicowiedzolepiejateisci :D dowodów istnienia boga w Karczmie na grepolis szukal bedzie hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sama pewnie miałabym problemy, zależy od ilości miast, które bym miała.

Dobra to podam Ci przykład z własnego przypadku.

Masz 50 miast Z czego 80% to off.
Dzień przed straciłaś deffa na obronie.
Zostało Ci 500birem i 1k lądu
Masz 1 członka sojuszu którego masz najbliżej ale go nie ma
Podburzone masz 5 miast i cały czas dochodzą ataki przed buntem właściwym.
Obroniła byś te miasta?

- Ja tak miałem na Psi jak walczyłem z Ocenzurowanymi, straciłem 2 miasta 3 obroniłem...
Jak?
Wsadzając kliny po 350 ogni przed kolonem między odstępem 2s...
 

DeletedUser5614

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Powiedział człowiek z Merkel pokazującą symbol nazistów w awatarze.
Ale kłócenie się o to na takim forum jest durne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jaka szkoda, że weekend się kończy :( Kto z Was idzie jutro do szkoły ?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jaka szkoda, że weekend się kończy :( Kto z Was idzie jutro do szkoły ?


ja ja ja bym bardzo chciał iść do szkoły a najlepiej podstawowej :) znowu uczyć się ile to jest 2*2 i co jest spółgłoska i samogłoską i czasownikiem i rzeczownikiem (zresztą na dal tego nie wiem). Chyba najlepszy okres w życiu człowieka to okres szkolny. Podrywanie dziewczyn, podszczypywanie, uciekanie z lekcji, granie w piłkę na wf haha rozmarzyłem się
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra to podam Ci przykład z własnego przypadku.

Masz 50 miast Z czego 80% to off.
Dzień przed straciłaś deffa na obronie.
Zostało Ci 500birem i 1k lądu
Masz 1 członka sojuszu którego masz najbliżej ale go nie ma
Podburzone masz 5 miast i cały czas dochodzą ataki przed buntem właściwym.
Obroniła byś te miasta?

- Ja tak miałem na Psi jak walczyłem z Ocenzurowanymi, straciłem 2 miasta 3 obroniłem...
Jak?
Wsadzając kliny po 350 ogni przed kolonem między odstępem 2s...

Tracąc deffa odbudowuję go profilaktycznie na wszystkim załączonych bonusach. Nigdy nie wiadomo, kiedy znów się przyda, a lepiej by stał, niż by go miało nie być.
Po za tym - 80% miast off? Żart? Z deffowcem piszesz, który robi offa więcej niż deffa tylko w przypadku, gdy gra w dobrym soju i nie jest skazany sam na siebie :)

Ktoś wie kiedy wystartuje nowy świat ?
Tego i najstarsi górale nie wiedzą ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No pewnie ma, ale my zaraz jak się dowiemy, to Wam te info przekażemy.

Póki co - nasi najstarsi górale nie wiedzą :D
 
Do góry