Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cytat z opisu sojuszu Black Sun Empire

"i jak nieugięte w swej woli przetrwania Wichry Wojny (ciekawe czy im się uda przetrwać tym razem:)"

Czy również i tym razem Wicherki zaszczyciły nas swoją obecnością na tym świecie ?
 

DeletedUser

Guest
Pytanie nieco z poza tematu;) wybrał ktoś z was Hadesa na swego pierwszego boga? Jeśli tak chętnie przeczytałbym jak się on w tej roli sprawdza;)
 

DeletedUser9694

Guest
Ja nie mam, ale chyba będę zmieniał na Hadesa, więc też bym chciał coś więcej o nim ;)
 

DeletedUser

Guest
jedyny przydatny czar na poczatek to ten dający srebro.

Jednostki mityczne:

Erynie - gorsze niż procazrze
Cerber - świetny na procarzy
 

DeletedUser

Guest
tak jak napisalem cerber to dobra jednostka na procarzy poza tym tania i łatwa do zdobycia (chodzi o poziom świątyni). Tym bardziej ze pierwsza jednostka OFF jaką się robi to procarze.
 

DeletedUser

Guest
Erynie - gorsze niż procarze
Cerber - świetny na procarzy

Polemizowałbym nieco odnośnie Erynii
Siła ataku Erynii 1210 dzielona na 55 (tyle zajmuje miejsca w gospodarstwie) = 22
porównując ją do procarza który ma siłę ataku 23 można powiedzieć ze w ataku jest nieznacznie gorsza, ale porównanie defensywy (w przeliczeniu na ilość zajmowanego miejsca) tych dwóch jednostek wypada zdecydowanie na korzyść Erynii
obrona obuchowe = 12,5 <---> Procarze 7
obrona tnące = 12,5 <---> procarze 8
obrona dystansowe = 16,3 <---> procarze 2
 

DeletedUser9694

Guest
A jaki masz nick? I tak po za tym to chyba nie da się innego na forum i grze, albo nie zwróciłem uwagi ;)
 

DeletedUser

Guest
Madmakus napisał:
Polemizowałbym nieco odnośnie Erynii
Siła ataku Erynii 1210 dzielona na 55 (tyle zajmuje miejsca w gospodarstwie) = 22
porównując ją do procarza który ma siłę ataku 23 można powiedzieć ze w ataku jest nieznacznie gorsza, ale porównanie defensywy (w przeliczeniu na ilość zajmowanego miejsca) tych dwóch jednostek wypada zdecydowanie na korzyść Erynii
obrona obuchowe = 12,5 <---> Procarze 7
obrona tnące = 12,5 <---> procarze 8
obrona dystansowe = 16,3 <---> procarze 2

Ja bym nie radził używać tej jednostki do DEFF'a ponieważ zwykłe jednostki są lepsze.

Jeszcze 1 minus w stronę Eryń: Nie potrwafią latać.
 

DeletedUser

Guest
A czy kiedykolwiek to napisałem ;) Bo sobie nie przypominam:)

Chodziło mi tylko o Erynie.

A jeżeli chcecie tylko porównywać Erynie do procarzy to proszę, mam kolejny przykład dlaczego są gorsze:

Produkcja - Kogo zrobisz szybciej? 55Procarzy czy 1 Erynie?
 

DeletedUser

Guest
A czy kiedykolwiek to napisałem ;) Bo sobie nie przypominam:)

Chodziło mi tylko o Erynie.

A jeżeli chcecie tylko porównywać Erynie do procarzy to proszę, mam kolejny przykład dlaczego są gorsze:

Produkcja - Kogo zrobisz szybciej? 55Procarzy czy 1 Erynie?

to może sprawdzić tylko osoba która ma wybranego Hadesa, ale przy 10 poziomie koszar i usprawnieniu instruktor 55 procarzy buduje się 7h 30 min, nie sądzę zeby Erynia budowała się dłużej skoro moja mantykora buduje sie tylko 3h 30 min
 

DeletedUser

Guest
Przy 10 koszarach i badaniu instruktor Erynia robi się około 2h 30min.
 
Do góry