Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie o to mi chodziło, bo to logiczne, że zbuduje się szybciej :p
Źle sformułowałem zdanie.

Szybciej przybędzie ci surowców na 55procarzy czy surowców i łask na 1 Erynie (To też zależy od tego ile dostajesz łask od hadesa

Ja np. jak miałem 24 miasta, we wszystkich miałem świątynie na max i w połowie miałem posąg i we wszystkich ustawiłem jednego boga to dostawałem 52,8 łask/h)?
 

DeletedUser

Guest
Black Sun Empire

Wichry Wojny to inny sojusz, o ile mi wiadomo nie ma wśród nas żadnego wyznawcy Wielkiej Nierządnicy. Nasz opis jedynie nawiązuje do tego wielkiego sojuszu:). Ale mamy nadzieję pograć troszkę dłużej, niż oni maja w zwyczaju;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witajcie,
dopiero teraz sie dozywam na forum.Tak sobie czytalem,czekalem az cos sie zacznie dziac.
Wiec witam,jak ktos pisal;
Niebedzie hardcoru na tym sw ale nuno bankowo tez nie :)
 

DeletedUser

Guest
W każdym razie aktualnie jest to najmocniejszy sojusz. Ale czy jesteście w stanie utrzymać takie tępo rozwoju? Czy dogoni was inny sojusz? :p
 

DeletedUser

Guest
Witam znowu :)

Widzę ze nasz świat ruszył wreszcie :)
Mamy juz 3 gości z powyżej 10k punktów graty :D
Ja mam tylko 5000 :(.

Ale to i tak duzo ;p
 

DeletedUser

Guest
Evelin77 napisał:
Nie widziałeś jeszcze dobrego sojuszu :D
Uwierz mi, że widziałem ;)

Mnie z sojuszem FR (z innymi z TOPki też) zastanawia czy tak jak każdy przedstawiał się, że jest świetny, ma bardzo duże doświadczenie itd. - czy rzucali słowa na wiatr.
 

DeletedUser9694

Guest
Witam znowu :)

Widzę ze nasz świat ruszył wreszcie :)
Mamy juz 3 gości z powyżej 10k punktów graty :D
Ja mam tylko 5000 :(.

Ale to i tak duzo ;p

To zależy kto kiedy ruszył ;] Najlepiej to porównywać graczy na morzach do siebie. Bo Ci co zaczeli 1-2 tyg. wcześniej będą mieli więcej punktów, niż Ci którzy zaczeli wczoraj.
 

DeletedUser

Guest
To zależy kto kiedy ruszył ;] Najlepiej to porównywać graczy na morzach do siebie. Bo Ci co zaczeli 1-2 tyg. wcześniej będą mieli więcej punktów, niż Ci którzy zaczeli wczoraj.

W takim przypadku jestem topką swojego czasu ;D
 

DeletedUser

Guest
Jak już masz 3-4 miasta to i pkt. grają, w końcu ukazują że ty walczyłeś i miałeś i zapewne masz wojsko ;D
 

DeletedUser

Guest
Zawsze jak czytam tekst typu 'punkty nie grają' to mnie pusty śmiech ogarnia.

A co gra jak nie punkty ?
Są punkty czyli są miasta.
Są miasta to znaczy, że same się nie podbiły.
Jest więcej miast, jest więcej punktów, jest więcej wojska.
Są punkty znaczy, że jest aktywność.

Wszędzie i we wszystkim zawsze się liczyły i będą się liczyć punkty.
 

DeletedUser

Guest
To się tak pusto nie śmiej bo się zakrztusisz;) I nie forsuj zbyt aroganckiej postawy, ani to przyjemne, ani nie świadczy o Twoim intelekcie, co najwyżej pokazuje poziom kultury osobistej;) której, nota bene, o wiele więcej zachował kolega powyżej. Co do punktów, bierze górę moje przyzwyczajenie z plemion. Nie raz i nie dwa miałem 2-3 razy mniej punktów niż gracz którego aktualnie jechałem i który miał mniejsza ilość wojska ode mnie;> Tej gry się dopiero uczę. Jednak pomimo że system podboju jest inny, nie zmienia on faktu że i tak mogą wystąpić dysproporcje "punkty -> wojsko" szczególnie na początku zabawy.
 

DeletedUser

Guest
Zgadza się. Wiele ludzi na początku mająca dużo pkt. ma zarazem mało wojska. Ale jest też spora część która ma i jedno i drugie. I to właśnie oni najszybciej się zaczynają rozwijać ;)
 
Do góry