Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co do wypowiedzi Yoch mogę dopowiedziedź tylko to, że np. widzę profil sojuszu i jest napisane:

Pkt. nie walczą

Próg pkt - xxxxx

Jednak trzeba zgodzić się z wypowiedzią Madmakusa bo sam miałem taką sytuację, że miałem 200k pkt a wojowałem z gościem ponad 600k pkt. i wygrywałem.
 

DeletedUser

Guest
To się tak pusto nie śmiej bo się zakrztusisz;) I nie forsuj zbyt aroganckiej postawy, ani to przyjemne, ani nie świadczy o Twoim intelekcie, co najwyżej pokazuje poziom kultury osobistej;)

Poziomem mojej kultury osobistej się nie przejmuj, ale zacznij od swojej, bo to najpierw od siebie wymagać należy, a Ty już mnie nazwałeś aroganckim, głupkiem :) Nie ładnie, nie ładnie...

Dysproporcje na początku zabawy owszem, ale później się zacierają, a nawet dość szybko się zacierają.

@Sora: To świadczy, albo o Twoich sporych umiejętnościach, albo o braku jego, bo gdybyście byli oboje na równym poziomie pewnie byś tak łatwo sobie nie poradził.

Zresztą wszyscy wiemy, że przy 20 miastach ciężko już jakiekolwiek stracić. To są uroki systemu z buntem, ale tez ciężko doświadczonemu 'klinerowi' odebrać miasto, co jest nie lada wyzwaniem i dlatego czyni to gierkę w miarę atrakcyjną :)

Czemu w miarę ? Bo rozwala mnie farmienie co 10 minut, żeby cokolwiek osiągnąć. Coś się tu powinno zmienić np. farmie wszystko jednym klikiem, ale to do propozycji i chyba taka kiedyś padła. To gra strategiczna w końcu, a nie kto częściej i szybciej kliknie.... a może się mylę...
 

DeletedUser

Guest
@Sora: To świadczy, albo o Twoich sporych umiejętnościach, albo o braku jego, bo gdybyście byli oboje na równym poziomie pewnie byś tak łatwo sobie nie poradził.

Nie wiem jak możesz sugerować przez to, brak moich umiejętności skoro byłem 3razy słabszy i wygrywałem.

Nie byliśmy na tym samym poziomie. On miał więcej pkt. i grał dłużej. Jednak ja się szybko uczę.
Na tym to właśnie polega, to, że ktoś ma np. 1kk pkt nie znaczy, że jest dobrym graczem, bo np. zdobył wszystkie miasta od sojuszników albo podbijał szare.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno jest aktywnym graczem i jakoś tej kultury na tyle miast musiał nabić, czy to przez ataki czy obronę.
Zresztą.. ktoś może mieć 1kk, ale to wciąż jest gra zespołowa w której samemu to sobie można pofarmić.

Co Ty mi tu imputujesz, gdzie ja coś sugerowałem o braku Twoich umiejętności :/ Nie znam, nie wiem, nie oceniam.
 

DeletedUser

Guest
Ja się tylko pytam jak można zasugerować na podstawie mojego postu, że nie mam umiejętności.
 

DeletedUser

Guest
@Sora: To świadczy, albo o Twoich sporych umiejętnościach, albo o braku jego, bo gdybyście byli oboje na równym poziomie pewnie byś tak łatwo sobie nie poradził.

Może po prostu źle to zrozumiałem.
 

DeletedUser

Guest
Czemu nie zinterpretowałeś tego w ten sposób "To świadczy, albo o Twoich sporych umiejętnościach" tylko od razu uznałeś trafną tą: "albo o braku jego". To coś jest nie tak ;P
 

DeletedUser

Guest
Poziomem mojej kultury osobistej się nie przejmuj, ale zacznij od swojej, bo to najpierw od siebie wymagać należy, a Ty już mnie nazwałeś aroganckim, głupkiem :) Nie ładnie, nie ładnie...

Ależ w żadnym wypadku, mocno nad interpretujesz moje słowa, nigdzie nie napisałem że jesteś głupkiem, nie mam w zwyczaju obrażać kogoś kogo nie znam. Nie widzę również żadnego zdania w którym wykazałbym się w stosunku do Ciebie brakiem kultury. Jedyne do czego się przyznaje, to to że dokonałem delikatnej krytyki aroganckiego tonu Twojej wypowiedzi. Dla mnie to kończy tę niepotrzebną dyskusję;)
 

DeletedUser

Guest
Czas rozwinąć skrzydła ataku, bo inaczej nie będę miał jak przejąć 4 wioski ;D
 

DeletedUser

Guest
Mi chodziło dokładnie o 2 takie wioski. Bo na nowych miastach muszę wojsko rozbudować ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mam tylko 5 wiosek rolniczych (4 po 4 lvl i jedna na 3 lvl) i nie narzekam ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja ich tam mam więcej jeżeli mam liczyć ze wszystkich wysp ^^
 

DeletedUser

Guest
A ja mam takie pytanie hmm Sebizzz.


Ile czasu w ciągu dnia zabiera Tobie farmienie ?
 

DeletedUser

Guest
Dużo za dużo. Chyba jakiś program do tego trzeba napisać albo skrypt dla grepolis by za 1 kliknięciem pobierać ze wszystkich wiosek :)
 
Do góry