1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. ŚpiochuxD

ŚpiochuxD

Robson, dla niego jest zdecydowanie za wcześnie, jeszcze nikt nie odkrył jego choroby a jeżeli to się stanie to minie sporo czasu zanim ktoś opracuje terapie dla takich jak on i jeszcze więcej czasu zanim można będzie mu w końcu pomoc... raczej nie w tym życiu [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  2. xCasanti

xCasanti

Ja tam nie znam Haszka po za tym forum lecz mam pare swoich wniosków.
    Robi wokół siebie pewną otoczkę dziwnej osoby ale i tak nadal jestem zdania że to wszystko trochę na pokaz i częściowo to gra dla beki. Pozłocił trochę mocniej z początku ale widziałem lepszych od niego w tym i wydających o wiele więcej. Po za tym pewnie mieszka w Anglii i dla zwykłych ludzi płacących ojro to złoto nie jest takim wydatkiem jak w Polszy.

Robi was w balona a wy macie ciśnienie.

Big Kamil lubi to.
  3. Formiones

Formiones

Manfred zdaje się grał od początku do końca na Helarusie. Ale co do sympatii, cóż, mojej nie zjednał a grałem tam w Polskim Legionie na początku świata. Ego większe od Haszka choć może chodziło wtedy tylko o rozkręcenie atmosfery.

4. Hini

Hini

Dzień dobry wszystkim:)
    Ciekawie rozmawiacie, chociaż szkoda, że kolega od win zamilkł, wiele się można było dowiedzieć.
    Ja nie gardzę Milordem. To miły człowiek i dobry gracz, w realu bezrobotny, dostanie trochę grosza z pośredniaka to gra w grepo i konwersuje. Książki czyta i zna różne wyrazy. Dalibyście spokój z tym hejtem na Haszka.

festin lubi to.
  5. SEBO93

SEBO93

też tak sądzę

Kolega też chyba wysokie ciśnienie ma.. więcej luzu

6. Dedix

Dedix

Brawo, są tu jednak osoby, które normalnie rozumują ;)

7. ŚpiochuxD

ŚpiochuxD

Spokojnie jest luz to tylko gra i ja o tym wiem [​IMG]

8. linuxx

linuxx

Dlaczego tu wszyscy na jubilera mowia zlotnik i co to jest ta haszka?

9. UndHuman

UndHuman

To nie jest żaden jubiler i złotnik on tylko haszem handluje i jest mało kumaty

10. sekka18

sekka18

kto to jest ten maniek ? nie wiem czy banokles wiecej kasy tutaj juz nie włożył a haszka sie czepiacie, kreci z was beke a wy dalej tam przed monitorem swoje zale na forum wylewacie :D

11. tokat

tokat

hini nie pisz tu!
    prosze,skoro nie grasz!
    Haszka moga bronic Ci z SiH co tu graja-jak to rozumieja!
    manfred na cyterze-tego nie bylo,no nie bylo,by ktos nie gral i pisali o nim,zaplacil?

12. manfred

manfred

ta ja pamiętam kiedy ten mądrala grał ale była amatorka a wiec nie ma co wspominać

13. Hini

Hini

Postaram się nie pisać, żebyś był szczęśliwszy. Haszka mam prawo bronić, gdyż jako jedyna spędziłam z nim noc w jego jednoosobowym sojuszu więc trochę go znam, ale fakt to nie było na tym serwerze. I nie było to SIH:)
    Przepraszam Milordzie, już nie będę Cie bronić, bo Tokat się denerwuje, a nie chcę przeszkodzić mu w wygraniu świata.

14. SzalonyAhmed

SzalonyAhmed

A między czasie, gdzieś w równoległy wszechświecie.... fajnie jest poczytać że na cytera gra przeszłość i historia :p Też lubię sobie czasem powspominać no ale bez jaj :p Tym bardziej że jakby nie patrzeć świat nie zamyka się do Smoków i Pand ;) Patrząc po tym jakie ekipy tutaj weszły i jak mocno obsadzone są czołowe sojusze tego świata (i to nie tylko top 2, ale w zasadzie można by powiedzieć całe top10) to trochę dziwne że dyskusja na forum zamyka się do Mańka i Haszka :p Bo naprawdę sporo graczy można by tutaj wymienić którzy zasłużyli na miana legend tej gry :p No ale co ja tam wiem, ja tylko taki tam nieistotny trybik w tej machinie :p

15. Dedix

Dedix

Tsk, tsk, tokat. Nie wypada tak niegrzecznie niewiast wypraszać. Nawet jeśli czynią coś tak nagannego jak bronienie Haszka.

16. MG34

MG34

Dawno nie było takiej beki na światowym. Nic o świecie - czysty spam [​IMG]

I jeszcze Hini wygonili [​IMG]

ps. też tu nie gram

ps.2 Haszek pije jabole z cebuli a innych to przezywa od biedaków

ps.3 Manfred tak długo nie grał, że puszcza ofy na wolnych bez ogni

17. Haszeek

Haszeek

Trututu...
    Favela 007 atakuje miasto Za mało złota (Banokless)
    dzisiaj o godz. 22:40:51[​IMG]Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.18

18. Dedix

Dedix

Byłoby godne podziwu, gdybyś sam to zdobył, a nie cudze raporty prezentujesz.

ŚpiochuxD lubi to.
  19. king 10

king 10

Czytając wypowiedzi Haszka,wydaje mi sie czasami,że siedzi on w zakładzie zamkniętym w pokoju bez klamek....
    Przykre

Big Kamil lubi to.
  20. linuxx

linuxx

Nikt nie zamiescil zadnej piosenki, nudno.

Do góry