Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
tylko ci ktorzy zapadli w gleboka depresje

taktyka niektorych graczy jest co najmniej dziwna gracz posiada 5 miast z tego 4 na jednej wyspie i 1 na skalce bez farm milej odbudowy jak stracisz wojsko
To Kebab już nie ma depresji? Myślałem że w złej kondycji może być po laniu na Geli,Koryncie,Lindosie i Oroposie :D:p
 

DeletedUser

Guest
xDDDDDDDDDDDDDDD Cecot zamknij ten ryj. Wygadany jestes i na FO to pierwszy.
Jak tam budowa palika na dyme ? 2 tyg a miasto z 600 punków nawet do 700 nie doszło i ty mówisz, że grasz. W końcu sie wkurzyliśmy i cie podbiliśmy jak w szkole byłeś. Wrasz a tu kolony u ciebie stały i się prujesz do mnie ,ze mi kolona zbijesz. Czym? Jak wojska nie miałeś . Wygadany jesteś a nic nie robisz
Spokojnie to tylko gra, po co się aż tak spinasz
 

DeletedUser31082

Guest
To Kebab już nie ma depresji? Myślałem że w złej kondycji może być po laniu na Geli,Koryncie,Lindosie i Oroposie :D:p

Napisał gracz, który będąc ze mną na froncie na Oroposie po wyczyszczeniu wojska i utracie miasta porzucił konto i uciekł z podkulonym ogonem bo mu nie szło. Trauma jest tak duża, że na tym świecie musiałeś zaczynać od paktów ze wszystkimi topowymi sojuszami aby za szybko szaraka nie zrobić:D

Nie martw się Boguś ja jestem daleko już Cie nie skrzywdzę tak jak na Oroposie :D
 

DeletedUser27908

Guest
Napisał gracz, który będąc ze mną na froncie na Oroposie po wyczyszczeniu wojska i utracie miasta porzucił konto i uciekł z podkulonym ogonem bo mu nie szło. Trauma jest tak duża, że na tym świecie musiałeś zaczynać od paktów ze wszystkimi topowymi sojuszami aby za szybko szaraka nie zrobić:D

Nie martw się Boguś ja jestem daleko już Cie nie skrzywdzę tak jak na Oroposie :D
Turuś nie straciłem żadnego.Bo wilki nawet gdyby cos wbiły to miały deff na twoich murach i nie było na okupce :p:p:p
 

DeletedUser31082

Guest
Turuś nie straciłem żadnego.Bo wilki nawet gdyby cos wbiły to miały deff na twoich murach i nie było na okupce :p:p:p

Zostałeś wyczyszczony gdy Cie akurat nie było a potem to już płacz i jak dziecko z bąblem w nosie uciekłeś z tego świata zamiast zostać i walczyć. Jesteś kozakiem póki wszystko idzie ale jak nóżka się powinie to płacz i ucieczka.
 

DeletedUser27908

Guest
Zostałeś wyczyszczony gdy Cie akurat nie było a potem to już płacz i jak dziecko z bąblem w nosie uciekłeś z tego świata zamiast zostać i walczyć. Jesteś kozakiem póki wszystko idzie ale jak nóżka się powinie to płacz i ucieczka.
Oj bajkopisarstwo jak zwykle,a tobie jak Verix buchnął miasto na żywca to płakałeś że Cię nie było ( :
 
Odpuście Turkowi, indywidualnie nic nie osiągnął i musi jęczeć na forum. Nawet najlepszy zz nie pomoże w tej sprawie, tego "chadu' nikt nie jest w stanie ogarnąć, więc nic dziwnego, że po jego dawnych sojuszach ślad zaginął, a byli gracze i to z kilkuletnim stażem grają na tych samych serwerach w innych sojuszach. Turecka filozofia upadła z hukiem, więc trzeba się dowartościować jakimiś pismakami na FO gry :)
 
skoro szczerość jest w cenie to bierz ją garściami od ciebie zależy czy w to uwierzysz
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Dziś w nocy Nosacze wstawili nam kolona na śpiocha ale rano udało nam się odbić miasto. W odwecie wstawiliśmy kolona nosaczom i już zaczęli odbijać. Co ciekawe pomagają Prości ludzie więc będzie ostro. Mam nadzieję, że mimo ogromnej przewagi wroga uda nam się utrzymać;p
 

DeletedUser26731

Guest
Czasami zastanawiam sie. Jak nie można wyczuć sarkazmu podanego iście na tacy. Jednak można.
a ja się zastanawiam dlaczego ludzie po palnięciu czegoś idiotycznego, gdy ktoś im to wytyka to zwalają wszystko na sarkazm, nie wiedząc nawet jak się go używa.
 

DeletedUser26351

Guest
Ale ładne pw dziś wpadną nie ważne czy kolon ustoi czy nie itak będzie dobrze 19 vs 150 jak narazie ciekawe czy ktoś dołączy do odbijanie
 

DeletedUser31082

Guest
No no Soul się dołączyło do odbijania miasta Nosaczy. Cieszymy się, że jesteśmy tak doceniani i 19 osobowy broni okupki koalicji Nosaczy ich drugiego sojuszu Prostych Ludzi oraz Soul :D Oczywiście nie narzekamy a cieszymy się bo mamy więcej walki;p
 

DeletedUser31173

Guest
No no Soul się dołączyło do odbijania miasta Nosaczy. Cieszymy się, że jesteśmy tak doceniani i 19 osobowy broni okupki koalicji Nosaczy ich drugiego sojuszu Prostych Ludzi oraz Soul :D Oczywiście nie narzekamy a cieszymy się bo mamy więcej walki;p

tak plakal od poczatku ze same masowki i wgl a teraz pakt z nami podpisal
zna ktos wiekszego hipokryte? :DDDDD
 

DeletedUser26351

Guest
ja znam ale nie mowie nic sytuacje sie zmieniaja plany sie zmieniaja i nic z tym nie zrobisz ludzie maja rozne poglady na swiat nie ktorzy chca walczyc z wszystkimi niektorzy wola sie skupic na jednym froncie
 

DeletedUser27908

Guest
wiadomo , ludzie prosili o wywalenie go , bo siał ferment to chyba sam odszedł.
Walczył w

ja znam ale nie mowie nic sytuacje sie zmieniaja plany sie zmieniaja i nic z tym nie zrobisz ludzie maja rozne poglady na swiat nie ktorzy chca walczyc z wszystkimi niektorzy wola sie skupic na jednym froncie
Całkiem niedawno wielki wizjoner,wojownik,erudyta,Turas vel Kebab twierdził że nie boi się walki z wszystkimi.Skąd ta nagła rysa na zbroi tego nieskazitelnego rycerza walczącego o serce Melle :) ?
 
Do góry