Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31082

Guest
Śmieszy mnie gdy ktoś kto zajmuje się dyplomacją jeszcze podczas ochrony podpisuje pony z całą topką i dookoła ma zielono póki te sojusze same nie zerwały pona wyzywa innych od słupów. Śmieszy mnie to, że gdy Nosacze okupują ich gracza to ten na czas okupacji i utraty miasta nagle znajduje się poza sojuszem a zaraz po stracie miasta wraca do sojuszu. Z tego co opisywał tu jeden z pantoflarzy to już nie pierwsza akcja z wywalaniem osoby mającej kolona. Także jakby za jakiś czas Pajonki pisały, że nie straciły miasta to nie patrzcie na statystyki bo celowo są zabiegi by nic w nich nie było widać poza dzielnymi podbojami:)

Żałosne jest to zaklinanie rzeczywistości Pajonków w postaci współpracy z 3 sojusznikami ale nie oznaczając ich na zielono aby potem móc napisać, że nie mają sojuszników i walczą sami... oraz pozbywaniu się gracza z kolonem wroga aby nie było w statystykach, że sojusz traci miasto. Z pewnością sojusz Pajonki zapisał się już na kartach tego świata z kilku żałosnych zagrywek i pobiciem rekordu w ponach na starcie świata.
 

DeletedUser30330

Guest
Śmieszy mnie gdy ktoś kto zajmuje się dyplomacją jeszcze podczas ochrony podpisuje pony z całą topką i dookoła ma zielono póki te sojusze same nie zerwały pona wyzywa innych od słupów. Śmieszy mnie to, że gdy Nosacze okupują ich gracza to ten na czas okupacji i utraty miasta nagle znajduje się poza sojuszem a zaraz po stracie miasta wraca do sojuszu. Z tego co opisywał tu jeden z pantoflarzy to już nie pierwsza akcja z wywalaniem osoby mającej kolona. Także jakby za jakiś czas Pajonki pisały, że nie straciły miasta to nie patrzcie na statystyki bo celowo są zabiegi by nic w nich nie było widać poza dzielnymi podbojami:)

Żałosne jest to zaklinanie rzeczywistości Pajonków w postaci współpracy z 3 sojusznikami ale nie oznaczając ich na zielono aby potem móc napisać, że nie mają sojuszników i walczą sami... oraz pozbywaniu się gracza z kolonem wroga aby nie było w statystykach, że sojusz traci miasto. Z pewnością sojusz Pajonki zapisał się już na kartach tego świata z kilku żałosnych zagrywek i pobiciem rekordu w ponach na starcie świata.
1. Podzczas ochorny nie mieliśmy pona
2. Pony były tylko dlatego żeby się rozwinąć szybko, każdy normalny przecież wie że na początku i to jeszcze na pograniczach m45/44/54/55 jest ciężko, dlatego takie słupy jak ty KEBABIE zaczynają później bojąc się środka.
3. My nie bronimy miast poza terenem m45 więc miasto było spisane na straty już dawno temu po co psuć statystyki? Potem zauważy taki zacofane człowiek jak ty i będzie się podniecać że ktoś nam miasto zabrał, a tak nie jest.
To samo z petem, gościu wystawił mur i nic nie napisał o kolonie, 0 info , niedostosowanie się do zaleceń sojuszu i papa.
4. Nie mamy paktu z żadnym sojuszem z topki KEBABIE jest za to koalicja na nas TOP3, tak mało wiesz i tak dużo się udzielasz.
5. Ty za to pobiłeś rekord debilizmu w jednym poście GRATULUJE!

Więcej nie odpowiem na twoje posty, bo to nie ma najmniejszego sensu. Nie masz dystansu to tej gry dlatego zaraz pewnie walniesz szaraki.
 

DeletedUser26351

Guest
Cosiek prawdy nie mówi do końca i najazd na innych ok, ciekawe się robi, ja was za bardzo nie znam ale po postach da się wyczytać kto jaki jest, niektórzy mniej niektórzy bardzie wiarygodni
 

DeletedUser31082

Guest
1. Podzczas ochorny nie mieliśmy pona
2. Pony były tylko dlatego żeby się rozwinąć szybko, każdy normalny przecież wie że na początku i to jeszcze na pograniczach m45/44/54/55 jest ciężko, dlatego takie słupy jak ty KEBABIE zaczynają później bojąc się środka.
3. My nie bronimy miast poza terenem m45 więc miasto było spisane na straty już dawno temu po co psuć statystyki? Potem zauważy taki zacofane człowiek jak ty i będzie się podniecać że ktoś nam miasto zabrał, a tak nie jest.
To samo z petem, gościu wystawił mur i nic nie napisał o kolonie, 0 info , niedostosowanie się do zaleceń sojuszu i papa.
4. Nie mamy paktu z żadnym sojuszem z topki KEBABIE jest za to koalicja na nas TOP3, tak mało wiesz i tak dużo się udzielasz.
5. Ty za to pobiłeś rekord debilizmu w jednym poście GRATULUJE!

Więcej nie odpowiem na twoje posty, bo to nie ma najmniejszego sensu. Nie masz dystansu to tej gry dlatego zaraz pewnie walniesz szaraki.

1.A to sorry od pierwszego dnia po ochronie mieliście ze wszystkimi z topki pony i dookoła zieleń aby się szybko rozwijać xD
2.Pony ograniczają rozwój a nie go ułatwiają chyba, że jest się tym słabszym i wtedy zdecydowanie pony ułatwiają przetrwanie i rozwój. Tak się składa, że nasz sojusz wszedł pierwszego dnia tak jak wy i wyspa startowa jest praktycznie w tej samej odległości od pogranicza mórz między naszymi sojuszami. W środku nie byliście więc chyba się baliście:)
3.Ciesze się, że przyznajesz, że na czas gdy Nosacze wam okupowali miasto wyrzuciliście/lub odszedł gracz aby nie popsuć wam waszych statystyk a zaraz po utracie miasta wrócił do sojuszu. Punkt za szczerość. A to wy jesteście tu jakimś najlepszym sojuszem żeby się podniecać, że straciliście miasto? gdyby nie ta żałosna zagrywka to bym nawet tu nic nie pisał bo to nie pierwsze i ostatnie miasto jakie stracicie jak każdy sojusz tutaj łącznie z nami.
4.Nie macie już paktu z nikim z topki bo go z wami zerwali a nie dlatego, że wy nie chcieliście:) Quality było w topce jak podpisywaliście pakt ale już się powoli sypie i spadło niżej. Koalicja na was:D? czy na waszą koalicje 4 sojuszy:D? już nie bądź taki skromny jak okupujecie miasto Soul to widać, że wsparcia lecą od 4 sojuszy z jakimi działacie wspólnie ale nie oznaczacie się zielonym aby móc się chwalić, że nie macie zielono dokoła :D
5.Taki miły i skromny był Cosek na początku a teraz wychodzi chamstwo i cwaniactwo oraz wyzywanie wszystkich od słupów mimo, że samemu z bąblem w nosie i pełnymi pampersami latał do każdego o pona by pozwolili mu się rozwinąć na starcie bo centrum jest takie niebezpieczne:)

Nie denerwuj się tak, że ktoś wywleka na FO tą patologie jaką od startu tutaj uprawiacie. W statystykach będziecie piękni i potem będziecie opowiadać jak to na tym świecie sami walczyliście z koalicjami:)
 
Turek ma problem sam ze sobą. Ciekawe kiedy skończy mu się obstawa przez obecnych paktowiczów i będzie szukał kolejnych, których może wyzyskiwać na deffie, a później chwalić się, że coś obstawia i "19-osobowy sojusz" podbija to i to. To jest żałosne, bo Turek ma gdzieś paktowiczów, jedynie szuka jeleni do deffa. Dopóki sam ze swoim sojuszem nie zacznie grać zamiast się zasłaniać paktami, dopóty nie zwracajmy uwagę na "top wypominki króla męskiej szminki" :)
 

DeletedUser26351

Guest
Turek ma problem sam ze sobą. Ciekawe kiedy skończy mu się obstawa przez obecnych paktowiczów i będzie szukał kolejnych, których może wyzyskiwać na deffie, a później chwalić się, że coś obstawia i "19-osobowy sojusz" podbija to i to. To jest żałosne, bo Turek ma gdzieś paktowiczów, jedynie szuka jeleni do deffa. Dopóki sam ze swoim sojuszem nie zacznie grać zamiast się zasłaniać paktami, dopóty nie zwracajmy uwagę na "top wypominki króla męskiej szminki" :)

My od nikogo defa nie bierzemy więc nie wiem skąd masz takie informacje ale zmień dilera ten ci tylko szkodzi
 
Ojej, ale masz inteligentne wypowiedzi. Do podstawówki/gimnazjum chodzisz, czy jesteś z niskiego środowiska społecznego, że Twoje posty przypominają osobę, która nie potrafi wypowiedzieć się w ojczystym języku i musi z tego powodu używać słów zasłyszanych od niskopoziomowego społeczeństwa? Ciekawe co jeszcze wypłynie z tej klawiatury. Nie rozumiem, dlaczego niektórym sprawia trudność napisania jednego zdania po polsku
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser26351

Guest
Kilka ciepłych słówek od ludzi twojego pokroju zawsze przyjmę
 
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Nie potrzebuję tego w przeciwieństwie do Twojego przywódcy, połechtaj jego ego, bo już musi na forum się złościć :)
 
Ostatnia edycja:
No myślałem, że wiesz, kto na forum cię prowadzi i za kim stajesz z zębami, ale widocznie się pomyliłem. Wybacz, że twój umysł nie jest w stanie zrozumieć pewnych rzeczy. Może wspólnie z Turkiem dojdziecie do pewnych wniosków za jakiś czas
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser31082

Guest
No myślałem, że wiesz, kto na forum cię prowadzi i za kim stajesz z zębami, ale widocznie się pomyliłem. Wybacz, że twój umysł nie jest w stanie zrozumieć pewnych rzeczy. Może wspólnie z Turkiem dojdziecie do pewnych wniosków za jakiś czas
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Widać masz mentalność poddańczą i teraz już wiem dlaczego mimo, że tu nie grasz to jak piesek przylatujesz jak tylko coś mówią o sojuszu Pajonki i robisz z siebie błazna pisząc sam ze sobą bo nawet nikt nie odpisuje na Twoje brednie. Gdzieś kiedyś ze mną grałeś ale musiałeś być niewyróżniającym się szarakiem bo Cie nawet nie pamiętam a mówisz, że u mnie grałeś... Może wyrzuciłem Cię za słabą aktywność albo byłeś noobem i teraz gdzie tylko widzisz mój wpis do kogo innego to jak piesek odpisujesz za kogoś i nie w temacie:) Sorry jak Cie gdzieś na jakimś świecie skrzywdziłem ale nie pamiętam Cie nie wiem kim jesteś choć po wpisach wnioskuje, że zostałeś skrzywdzony i na zawołanie Pajonków robisz tu z siebie błazna:)

To mój pierwszy i ostatni wpis do Ciebie bo masz tak idiotyczne posty, że nawet nie wiem co mam na to odpisywać. leć po instrukcje do Pajonków co masz dalej pisać:)

P.s to, że piszesz poprawnie po Polsku nie zmienia faktu, że piszesz jak jakiś impotent intelektualny:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nigdy mnie nie wyrzuciłeś za nieaktywność (sam skończyłem), ani mnie nigdzie nie przyjąłeś(robili to za ciebie inni). Nie warcz tak i nie pluj, bo z tej złości kły ci się połamią, a pianą się pobrudzisz i z alfy zrobisz się omegą. Nikt nie każe ci pamiętać osób, wystarczy, że inni pamiętają, co robiłeś, a temu możesz zaprzeczać, myśleć sobie co chcesz itd. Twoje wyskrobane z bezkresu posty mnie nie interesują, bo używasz słów, których znaczenia nie znasz, więc o "impotencji intelektualnej" jak to nazywasz raczej można mówić u ciebie :)
Nie latam na zawołanie Pajonków i nie prowadzę z nimi żadnych rozmów, może sam potrzebujesz doradców, by coś Ci podpowiedzieli odnośnie FO. Luźno sobie opisuję to co się powtarza od lat i co widzę oraz wiem. Nie trzeba być znawcą, aby zobaczyć i zrozumieć
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser31088

Guest
I te osoby do których najmniejszy promyk dystansu do ciebie nie dociera, ja nie oceniam, można być hipokrytą... to nie jest wada ale to co wy pierdolicie to jest śmiech na sali. Samiec uważający się za zdobywce wszechświata i jego pupilek JaToNie, który oczywiście uda że nie wie o co chodzi albo zacznie się zacięcie bronić :rolleyes:.Wypowiadacie się o wszystkim i wszystkich, "oceniacie" umiejętności i styl gry będąc na jakimś wygwizdowiu i konkurując z bobami i innym pospolitym badziewiem. Jesteście bardzo skupieni i pochłonięci narzucaniem innym swojej "strategii" gry i żadne słowa nie docierają do waszych ciemnych główek, ale chyba najśmieszniejsze jest to że piszecie to bezpodstawnie, gram z pajonkami 1 świat czyli można powiedzieć że jestem bezstronny, jak na razie mam o tym sojuszu dobre zdanie i szczerze mogę powiedzieć że wasze zarzuty nie mają uzasadnienia nawet w najmniejszym stopniu. Skoro macie problem do nas za to że 4 sojusze(top5 top7 top8 i top18) walczą na 3(top1 top2 top4) to zauważ że tak zwana koalicja przeciw nam też ma ze sobą pakty/pony od jakiegoś czasu, ale wy tego nie widzicie. Zapominacie że w tej grze każdy gra po swojemu i nawet jeśli mielibyście rację to nie wam to oceniać.

Jak masz w odpowiedzi szczekać o tym samym to najlepiej od razu odepnij klawiaturę Pozdrawiam :)
 
Do góry