Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27770

Guest
Mordo świat na serio słaby, jeśli ja wgl nie gram i wbijam raz na jakiś czas na gre i jestem w topce to troche słabo.
Ell chyba światy pomyliłeś :D bo w żadnej topce nie jesteś xdd chyba, ze grasz jeszcze na drugim nicku ;p Bo nie mówisz chyba o topce jako 70 miejsce eko czy 160 w wojownikach :D
 
noch mi w spokoju nawet pohandlować nie da
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Jakbym Cię nie znał to z taką ładną wiochą też bym Ci nie dał xdd
 

DeletedUser30330

Guest
To woda na początku dyme też był w topce?

Top1000 no ale topka
 

DeletedUser31082

Guest
Coś pecha ma tu ekipa "Fair Play" co była bliska wygrania Byllis ale im się nie udało ostatecznie kompromitując się nieprzemyślaną akcją odbicia cudu. Wczoraj nieudana akcja przejęcia nam miasta potem w nocy kolejna nieudana próba wstawienia kolona i potop. A dziś rano tracą miasto i niestety są bezradni. Ktoś grał na tym Byllis tam jakiś wysoki poziom świata czy raczej słabszy? Nie grałem tam więc nie wiem. No i też Fair Play prosili Nosaczy o pakt ale im odmówiono. Nie wiem czy tam resztę pobliskich sojuszy też prosili ale pewnie jakiś się zgodzi na pakt. Atlas odmówiliśmy więc może ich zapytajcie.
 
Cośek nie wchódź z nim w polemikę. Turas musi się dowartościować i skrobie na forum, jak to ma od lat w zwyczaju. Do pełnej okazałości tej próby dowartościowania się brakuje historyjek w profilu. A świat wygrywa się 4 nie 7 cudaków, bo te ostatnie może mieć każdy. Jedyny wygrany świat przez niego był w koalicji, więc wyczynu wielkiego MDG nie zrobiło :)
 

DeletedUser30330

Guest
Ludzie ogarnijcie się, nie bądźcie jak melle która fejkuje ludzi dzień i noc. To nie honorowe i cios poniżej pasa.Każdy tutaj zasługuje na szacunek a fejki moim zdaniem to szczeniackie zachowanie.

Każdy gracz jest inny i inaczej reaguje na fejki, na pewno nie są zachęcające do gry, a gramy dla przyjemności. Fejki pokazują słabość gracza nie potrafiącego podbić wrogiego miasta czy też nie potrafiącego pogodzić się z porażką.

Szacunek do wroga to podstawa w tej grze.
 

DeletedUser31082

Guest
agro981 zamiast odpisać to cały czas co kilkanaście min śle fejka xD on nie wie, że ja już dawno wyłączyłem alarm bo nikt mnie nie atakuje i wystarczy, że zaglądam do gry co jakiś czas pofarmić ;p a on biedny loguje się wchodzi wysyła atak potem czeka cofa i nic więcej nie robi z tego fejka;p tylko wytłumaczcie mi jak to możliwe od wieczora całą noc ranek i popołudnie słać i cofać fejka co 30 min lub krócej :D? dyżur ma z kimś na zmianę czy na rencie w domu leży i tylko mu kaczkę podmienia mama?
 

DeletedUser31082

Guest
=Calusek= spieszmy się kochać Pajonki tak szybko odchodzą[*] Miał dość walki czy sojuszu?
 

DeletedUser22509

Guest
Sojuszu. Był zbyt zdrowy psychicznie by sobie dać radę. A tak poważnie to calusek swoim czynem przypomniał nam po co tutaj jesteśmy i dokąd zmierzamy.

A z tym cośkiem to chyba wszyscy zauważyliśmy. Ktoś mu zrobił wlam na konto i tak siedzi:/
 

DeletedUser31182

Guest
Gratulacje bezbłędnie przeprowadzonej akcji o 3 w nocy na gracza sojuszu Fair Play byliśmy niestety bezradni Samiec Alfa nie zostawił nam żadnych szans niestety :/
A tak naprawdę kolega miał wypadek samochodowy i nie zdążył mu się urlop załączyć A z racji że wystartowalismy pozniej trudno utrzymać nieaktywnego :)
Wystartowalem tydzień po super sojuszu bez nazwy,bylo trudno przegonic w rankingu ich topow wojowników od początku swiata xd chyba z 3 zostalo jak teraz patrzę xd
 

DeletedUser26351

Guest
Gratulacje bezbłędnie przeprowadzonej akcji o 3 w nocy na gracza sojuszu Fair Play byliśmy niestety bezradni Samiec Alfa nie zostawił nam żadnych szans niestety :/
A tak naprawdę kolega miał wypadek samochodowy i nie zdążył mu się urlop załączyć A z racji że wystartowalismy pozniej trudno utrzymać nieaktywnego :)
Wystartowalem tydzień po super sojuszu bez nazwy,bylo trudno przegonic w rankingu ich topow wojowników od początku swiata xd chyba z 3 zostalo jak teraz patrzę xd

My miasta nie zabraliśmy mi jesteśmy na to za słaby tak wiemy wy tu rozdajecie karty jesteście mistrzami tej gry z którymi moja skromna osoba nie ma prawa rozmawiać
 

DeletedUser31182

Guest
Skromności to na FO od was nie widziałem za grosz :)
Chciałem tylko wyjasnic sytuację,bo juz wasze przechwalki wszedzie widzialem.
Nie zamierzam znizać sie do poziomu rozmowy jaki tu jest wprowadzamy,powodzenia. Życzę wszystkim udanej gry i sukcesów.
 
Do góry