Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
Ja chcialbym napisać o nieelegeckim zachowaniu Soulsów do Nosaczy, zrywanie paktu, ktory uratowal Soulsy od dostania lania od Pajonków.
Najwyzej co to powinien byc zerwany PON z Prostymi. Ludzie paktów sie nie zrywa, bo wtedy one nie mają wartości tylko pokazuje na jakiej zasadzie byl podpisywany.
Noctis i Haichibi poraz kolejny demonstrujecie jaki posiadacie słaby poziom gry oraz brak klasy.
Nie pamiętacie kto nam okupki odbijal i byl na zawolanie?
AVE WYZNAWCY MENELA, JAZDA Z BYDŁEM
No ta byli wstanie 3 na jednego jedynie wioche odbić hehe.

Soulsy szybko padną, arivo prowadził śmieszną polityke zrywania paktów, więc się nie dziwie że soulsy tak postąpiły nie mniej jednak są to sojusze po jednych pieniądzach. Przewiduje szybki rozpad obydwu sojuszy.

Co dziwne obydwa sojusze cechuje brak honoru i psychiatra na codzień.

To co wypisywali niektórzy gracze z tych sojuszy...

Życzę powodzenia przeciwnikom tego cyrku na kółkach.
 

DeletedUser19851

Guest
bo nie przegraliśmy. wybacz, ale świat jeszcze istnieje, wi.ęc gra trwa. nie mój to problem, że zwialiście na urlopy. owszem, każdy ma prawo do urlopu, szanuję to, ale świat się jeszcze nie skończył, dlatego nadal walczymy o cudaki. tyle w temacie. siedmiu cudów nie mieliście. 4 owszem i tego nie śmiem nawet negować
 
Wszystko fajnie, ale nie piszcie o Byllis bo ten świat nie ma nawet jakiegokolwiek poziomu, same fejki, masowe szaraki, bany, kłótnia ze ktoś wygral swiat i nie wybudowal cudaki 7/7?
Przeciez to tylko jakies ulomy sobie tlumacza.
Idzcie na Byllis.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser29170

Guest
Witam, wszystkich jakie farmazony tu walicie ze szok....
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
no ell nie poznaje cie
co prawda to prawda choć nosacze też nie są czyści jak łza bo się wypieli na quality to zachowanie soulsów nie ładnie
 
no ell nie poznaje cie
co prawda to prawda choć nosacze też nie są czyści jak łza bo się wypieli na quality to zachowanie soulsów nie ładnie
Soulsy to był moj sojek stary i jako ze zawsze byli do nas w porządku to i do konca powinien byc pakt, po prostu lepiej jest dobijac lezace ktory ma duzo wrogów.

Pisałem że beda Janusze pisać
smiley_emoticons_lol.gif
Ty, ja calkiem inaczej sie nazywam, wiec chyba nie o mnie mowa :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29170

Guest
ellkomediante Ty masz sojusz jednoosobowy a najwiecej masz do powiedzenia:)) buahahahha
 
wiem obserwowałem sytuację
myślałem że sobie po prostu gre odpuściłeś
ja zacieram ręce i czekam na rozwój sytuacji
 
na wielu swiatach grałem pod roznymi nikami bywałem takze jestem tu w pewnym sensie anonimowo
ale i tak sie dziwie jak osoba co gra sama ze sobą ma najwiecj do powiedzenia:)
na kolejnym siecie znien nick na SZARAKOMENDANTE:)
Rozmawiasz do osoby, która od poczatku swiata tu grała i mozna powiedziec ze miala wpływ na caly swiat i na wszystko co sie dzieje.
Mordo, moj powod skonczenia gry z Soulsy byl prosty, z chamem i wiesniakiem jakim jest Sheamusek nie bede grał, zrobil zadyme u pajonkow jak rowniez u nas.
Alien32 kojarze ciebie z Oroposu, ladowalismy tobie klocki jak chcielismy, tzn Goku tobie ladowal, a ja tylko dosylalem potem deffa i zero odbijania bo nie mieliscie szans.
 
Smieszny jestes nie mielismy szans a daliscie dupy:)))))
Widze ze grasz tyle lat a nadal nie potrafisz grac:)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Ja przynajmniej jak gram to umiem cudaki wygrac, a nie potem klóce sie na FO i robie zadyme z niczego.
Pojęcie "potrafic grac" jest rozne dla kazdego inne znaczenie, tobie sie wydaje ze wystarczy miec duze miasta i gracz potrafi grac, a ja mysle ze ten ktory potrafi grac nie bierze takich miast, elo mordo mozesz mi wypucowac dywan.
 

DeletedUser29170

Guest
dobry jesteś
smiley_emoticons_cyclops.gif

nasza Ty wróżko wróższy z fusów ze mnie interesują duże miasta
elszarako mam w dupie duze miasta mnie interesuje fan z tej gry i tyle
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser31263

Guest
Nie rozumiem Cośek co Ty tu jeszcze robisz skoro na Gonnos już nie istniejesz :(
 
Do góry