Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
No ty jesteś więc daleko szukać nie musisz słupeczku z szopki.

Nowosystemowcy głosu nie mają ;)
Kolejny z gangu nawiedzonych 15 latków?
smiley_emoticons_lol.gif
Z zaburzeniami osobowości i IQ poniżej kamienia to tam gdzie indziej - tutaj się nie nadajesz.


Po tym poście wnioskuję że ty to taki kolejny który CAPTCHA traktuje jak egzamin. :D
 

DeletedUser30330

Guest
Kolejny z gangu nawiedzonych 15 latków?
smiley_emoticons_lol.gif
Z zaburzeniami osobowości i IQ poniżej kamienia to tam gdzie indziej - tutaj się nie nadajesz.


Po tym poście wnioskuję że ty to taki kolejny który CAPTCHA traktuje jak egzamin. :D
14 latków :D a tak to wszystko się zgadza przejrzałeś mnie Sherlocku.

Nie wiedziałem że Nowosystemowcy potrafią tak pięknie wciskać klawisze już nie wspominam o myszce :D.

Zaimponowałeś mi jak na Nowosystemowca.
 

DeletedUser30330

Guest
Będę bardzo szczęśliwy jeśli uda mi się dotrwać do tego dnia :D
 

DeletedUser29075

Guest
No pewnie że na takim gram, bo mi się nie chce nerdzić na starym
smiley_emoticons_lol.gif
Tutaj mogę sobie wejść i jeszcze mam czas się pośmiać z pachołków którzy myślą że dzięki gierce coś osiągają
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że zachowujecie się jak zwykłe prostaki z trzepaka i teraz nawet nie muszę wyolbrzymiać
smiley_emoticons_panik4.gif
Wbijacie zgrają przydupasów i podstawówkowych gangsterów na FO po czym pajacujecie tak, że nawet tego trollowaniem nazwać nie można :D A przy okazji lanie zbieracie od byle lepszego gracza. Komediante pozastawia się paktami, byle tylko tutaj lania przed cudakami nie dostać, drugi przydupas mu wtóruje bo kółko różańcowe niskopoziomowców akceptacji może szukać tylko wśród samych siebie i tak się toczy ta wasza egzystencja
smiley_emoticons_lol.gif
Jak nabierzecie jakiejkolwiek umiejętności, która pozwoli was nazwać dobrymi graczami to nawet nie będę temu zaprzeczać, ale jak na razie prostemu noobowi możecie buty wiązać a inteligencji pozazdrościć pierwszemu lepszemu szympansowi... I sumie to do was ostrymi słowami nie można tez pisać, bo to was nie ruszy - jak zgaduję w takich kręgach w jakich się obracacie to tak wam tam mówią, zamiast imienia - czasem jak się posłucha tych gimnazjalistów albo i jeszcze młodszych na ulicy to aż uszy więdną i wstyd za gatunek ludzki mnie zalewa, a niestety patrząc na was to nic innego przed oczami mi się nie ukazuje. :D

Was to nawet potrollować nie można jak całe życie to jeden wielki troll z niezbyt dobrym happy endem na świadectwach
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Ten dystans do FO już nie wspomnę o grze :D.



Podobno głupka łatwiej sprowokować. Włala...
 
No pewnie że na takim gram, bo mi się nie chce nerdzić na starym
smiley_emoticons_lol.gif
Tutaj mogę sobie wejść i jeszcze mam czas się pośmiać z pachołków którzy myślą że dzięki gierce coś osiągają
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że zachowujecie się jak zwykłe prostaki z trzepaka i teraz nawet nie muszę wyolbrzymiać
smiley_emoticons_panik4.gif
Wbijacie zgrają przydupasów i podstawówkowych gangsterów na FO po czym pajacujecie tak, że nawet tego trollowaniem nazwać nie można :D A przy okazji lanie zbieracie od byle lepszego gracza. Komediante pozastawia się paktami, byle tylko tutaj lania przed cudakami nie dostać, drugi przydupas mu wtóruje bo kółko różańcowe niskopoziomowców akceptacji może szukać tylko wśród samych siebie i tak się toczy ta wasza egzystencja
smiley_emoticons_lol.gif
Jak nabierzecie jakiejkolwiek umiejętności, która pozwoli was nazwać dobrymi graczami to nawet nie będę temu zaprzeczać, ale jak na razie prostemu noobowi możecie buty wiązać a inteligencji pozazdrościć pierwszemu lepszemu szympansowi... I sumie to do was ostrymi słowami nie można tez pisać, bo to was nie ruszy - jak zgaduję w takich kręgach w jakich się obracacie to tak wam tam mówią, zamiast imienia - czasem jak się posłucha tych gimnazjalistów albo i jeszcze młodszych na ulicy to aż uszy więdną i wstyd za gatunek ludzki mnie zalewa, a niestety patrząc na was to nic innego przed oczami mi się nie ukazuje. :D

Was to nawet potrollować nie można jak całe życie to jeden wielki troll z niezbyt dobrym happy endem na świadectwach
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Hehehe wciągnałeś sie bardziej w tą rozmowe niz ktokolwiek, z tym paskiem to cie zaskocze bo od 4 lat sam pasek i powyzej 5.0 xd.
Mordo ja sie nie kryje za paktami bo mam wiecej pw w obronie niz ty w ataku.
Pakty są potrzebne tak jak i wojny, ale wszystko trzeba brać z umiarem, twoje zdania są totalnie bez sensu, jestes hipokrytą.
U nas poleciala z Ciebie totalna beczka, a ty spiąleś sie jak stare przescieradło z tego wszystkiego, troche dystansu miej do siebie bo siądzie tobie na palnik z tego wszystkiego.
 

DeletedUser30330

Guest
Ciekawe ile zajmie hopkowi napisanie kolejnej epopei na temat jego życia w grepo :D
 

DeletedUser24708

Guest
heh Hopek mówi ze kryjemy sie za paktami xD
chociaż raz prosiliśmy was o pomoc?
Aktualnie jestesmy jedynym sojuszem który działa jako 1 człon.. i sam sie broni :)
nie mówię że sie to zmienić nie moze, ale taki sa fakty ;*
aktualnie ten pakt jest tylko na papierku.. i taka jest prawda :)
także ciumek ;)
 
Do góry