Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24708

Guest
szkoła gmarta z wcześniejszego świata :)
tez próbował nas tam ratowac.. ale klapa.. dyplomacja chyba lezy :)
 

DeletedUser24708

Guest
hahahah a liczyłem na epopeje xD
dosyć karmienia cie trolu :)
mój ostatni post do cb to był...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Edytowałem na więcej specjalnie dla ciebie, doczytaj reszte i czekam na dalsze skomlenie misiaczku :*
 

DeletedUser11447

Guest
Rok przerwy od grepo i widzę nic się nie zmieniło :) Pozdrowienia do dobrych, nieco "podstarzałych" ale wciąż młodych duchem kumpli :) Miło Was widzieć we wciąż niekiepskich formach chociaż dla niektórych lata świetności nieco pobladły chyba
smiley_emoticons_hust.gif
wiec tym bardziej o Was pozytywnie myślę.
Ludziska nie spinajcie się bo to jest po prostu GŁUPIE :) i nie warte niczego
[CENZURA - obrażanie]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Wy jesteście głupsi niż myślałem
smiley_emoticons_lol.gif
A ty gravi szczególnie, chorągiewko :D

Widzę że spec od bananów znów do swojej krainy wrócił, pewnie CAPTCHA nie przeszedł, czasem ciężko te wszystkie pojazdy na obrazkach znaleźć jak widzę :p

A beczke to tam sobie ciśnijcie w tym przedszkolnym gronie, mimo wszystko osób cisnących beke z was jest jeszcze więcej i łykajcie tam dalej. :D

Też ciebie lubię, zrób mi kanapki do szkoły.

Nowosystemowcy głosu nie mają przypominam
 

DeletedUser24708

Guest
Lepiej grać na nowym systemie niż strzelać szaraki na każdym świecie.
Jak się każdemu liże tyłek to szaraków nie trzeba strzelac :)
widac strasznie was bolą szaraki jak ktos wali xD
zazwyczaj hipokryci się udzielają w takich momentach i komuś cos wytykają :) XD
czyt.. ja tez jestem hipokrytą :D ludzka sprawa XD
 

DeletedUser25516

Guest
[CENZURA] To już nie można grać jak jest dookoła czerwono i nie strzelać szarakow? W takich momentach udzielają się ludzie, którzy nie mogą patrzyć jak jakiś paj,,, ac wyzywa innych, a sam strzela szaraki jak mu apka zaczyna częściej wyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Nie rozumiem do czego pijesz z tym lizaniem tyłka? To już nie można grać jak jest dookoła czerwono i nie strzelać szarakow? W takich momentach udzielają się ludzie, którzy nie mogą patrzyć jak jakiś paj,,, ac wyzywa innych, a sam strzela szaraki jak mu apka zaczyna częściej wyć.

Akurat ta sytuacja jest ci ledwie znana. Na nowym systemie mało kto się z kimś leje i jest wszędzie "czerwono":p
 

DeletedUser25516

Guest
Skąd Ty możesz wiedzieć co jest mi znane, a co nie? Za to ja bywalem na starym tylko pohandlowac i z reguły jak się handel kończył i zwijalem manele Ty już też kończyłes. Wielki wojownik starego systemu.
 

DeletedUser30330

Guest
To jak długo ja gram to moja sprawa, zapomniałeś, że to tylko gra jakiś tam graczu.

To jak długo grasz nie znaczy jakim graczem jesteś.

Mury tylko potraficie budować i bunkry robić tyle jest z nowego systemu...
 

DeletedUser25516

Guest
Skoro to tylko gra to czemu się preżysz, wyzywasz innych od słupów, negujesz innych bo grają na innym systemie? Oczywiście, że to tylko gra, ale jak widzę kogoś takiego to jak Ty to chciałbym mu przypomnieć kim tak naprawdę jest.
Tak więc nie ublizaj innym serwerowy przelocie. Na starym nie budują murów? Inno zabrania? Już niejeden na starym krytykował murki, a później sam je budował tłumacząc, że dookoła czerwono.
 

DeletedUser30330

Guest
Ja się Denerwuje??? HHAHAHAHAHAHA
Wyzywam od slupów?
Że ja buduje murki? HAHAHA:D:D

Oj człowieku ty mnie nie znasz nawet w najmniejszym stopniu. Kończę rozmowę z tobą skoro traktujesz to forum na serio.
 
Wtrącę się w tę imponującą dyskusję.
Grałem na starym systemie chyba Retimo mieliśmy oberwać wygraliśmy świat -jest ciężej to prawda i murki tam przeszkadzają ale starosystemowcy też je tam stawiają i miasta bunkrują, ciężej jest tam z jednego powodu trzeba być aktywnym non stop dzień i noc.Też są gracze na starym systemie gdzie są w centrum soja i się chowają wśród zieleni i niebieskiego.
Na nowym systemie gram często i dopiero od niedawna stawiam murki (pozdrawiam Lantanę) tutaj też bywa ciężko ale jak umie się grać nie trzeba być mega aktywnym i to jest plus.
Kolejna sprawa jak obrażacie tzw. nowosystemowców to nie róbie to na forum nowego systemu -zresztą chyba po to są te światy różnego typu żeby grać tam gdzie kto lubi.

Pozdrawiam Wawa
 

DeletedUser25516

Guest
Gdzie napisałem, że się denerwujesz?
Gdzie napisałem, że to Ty murki budujesz?
W najmniejszym to znam (z obserwacji) w większym nigdy bym nie chciał.
Nie traktuje tego forum serio i ogólnie to wcale się tu nie udzielam. Po prostu jesteś taka solą o oku i nie mogłem przejść obojętnie obok Twojej krytyki.
Na jakim systemie byś nie grał to nie wypada Ci nikogo krytykować, no chyba że ktoś za późno strzeli szaraki to mu podpowiedź, że to się robi zanim gra się rozhula na poważnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry