Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25816

Guest
nie tęskniłem
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Same znajome mordy widzę tutaj ;3 szkoda, że się już chyba doszczętnie wypaliłem w tej grze, bo tak długiej przerwy jak ta to jeszcze nie miałem i chęci brak ;/
 

DeletedUser23685

Guest
Miałem podobnie :p

Z tym, że może i chciałbym może i zagrać, ale jednocześnie nie chce i gardze tą grą, najgorsze możliwe uczucie XD Wbiłbym i słupił tylko to bez sensu jest

Może coś pod koniec maja sie pokmini jakiś ostatni światek, a tymczasem z sentymentu bede czytał FO i śmiał sie z tych wszystkich w wypocin :D
 

DeletedUser25760

Guest
Z tym, że może i chciałbym może i zagrać, ale jednocześnie nie chce i gardze tą grą, najgorsze możliwe uczucie XD Wbiłbym i słupił tylko to bez sensu jest

Może coś pod koniec maja sie pokmini jakiś ostatni światek, a tymczasem z sentymentu bede czytał FO i śmiał sie z tych wszystkich w wypocin :D
Śmiech to zdrowie.
 
Z tym, że może i chciałbym może i zagrać, ale jednocześnie nie chce i gardze tą grą, najgorsze możliwe uczucie XD Wbiłbym i słupił tylko to bez sensu jest

Może coś pod koniec maja sie pokmini jakiś ostatni światek, a tymczasem z sentymentu bede czytał FO i śmiał sie z tych wszystkich w wypocin :D
"Ostatni światek"
 

DeletedUser29075

Guest
Jak tylko studia pozwola to chetnie zostawie namiary na siebie :D

a szarosc po tym jak odpadl glowny czlon ktory trzymal mnie w sojku nie jest najgorsza rzecza jaka mozna zrobic. Dla przykladu szarosc - powrot - szarosc ~ ulubieniec Hopoe
Ło panie z tym to poleciał teraz
smiley_emoticons_lol.gif


1. W życiu nie zrobiłem szaraków pachołku.
2. Sojusz nie umiem handlowac wbił tutaj dla handlu i byli to ludzie, którzy chcieli złotka nazbierać, ja trochę pohandlowałem i potem oddałem tam wiochę, chwilę po tym Art napisał na forum sojuszu na Apolonii że ogarnia ekipę na wakacyjny serwer do luźnego klikania i wszedłem z jego linku - po tym jak weszliśmy rozpadł się nie umiem handlowac i znajomi z poprzedniego świata przeszli do nas - zmienili nazwę na Sojusz Śmierci a za sterami usiadł Herald. Także mój kochany pachołeczku przestań gadać jak ci wiatr zawieje i weryfikuj fakty, a ty i tak cienki jesteś i tak, więc szczekanie o bzdurach na FO to jedyne co ci zostało. A teraz całuj moje pięty :*

Witam po urlopie, podobno akcja mnie ominęła
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser30831

Guest
Ło panie z tym to poleciał teraz
smiley_emoticons_lol.gif


1. W życiu nie zrobiłem szaraków pachołku.
2. Sojusz nie umiem handlowac wbił tutaj dla handlu i byli to ludzie, którzy chcieli złotka nazbierać, ja trochę pohandlowałem i potem oddałem tam wiochę, chwilę po tym Art napisał na forum sojuszu na Apolonii że ogarnia ekipę na wakacyjny serwer do luźnego klikania i wszedłem z jego linku - po tym jak weszliśmy rozpadł się nie umiem handlowac i znajomi z poprzedniego świata przeszli do nas - zmienili nazwę na Sojusz Śmierci a za sterami usiadł Herald. Także mój kochany pachołeczku przestań gadać jak ci wiatr zawieje i weryfikuj fakty, a ty i tak cienki jesteś i tak, więc szczekanie o bzdurach na FO to jedyne co ci zostało. A teraz całuj moje pięty :*

Witam po urlopie, podobno akcja mnie ominęła
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
Ja nie mowie o Tobie tylko o Twoim ulubiencu :D :D

a szczekasz poki co Ty najwiecej a pkt mowia same przez sie kolego :D Twoja "potega" jest jak potwor z loch ness - nikt nie widzial tylko slyszal :D
 

DeletedUser29075

Guest
No pewnie, bo nic nie pokazałem jeszcze i nawet nie zamierzam- swoją drogą nigdy nikomu powodu nie dałem żeby myślał o mnie jak po potędze ale doceniam - chyba że będzie taka potrzeba, a mało PW świadczy tylko o tym jak beznadziejni jesteście, skoro przy grze 99,9% deff mam więcej PW w offie
smiley_emoticons_lol.gif
I naprawdę zajmij się tam swoimi domkami bo gadanie o kimś że nic nie pokazuje podczas gdy samemu gra się dno to już pewien rodzaj hipokryzji
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser30831

Guest
No pewnie, bo nic nie pokazałem jeszcze i nawet nie zamierzam- swoją drogą nigdy nikomu powodu nie dałem żeby myślał o mnie jak po potędze ale doceniam - chyba że będzie taka potrzeba, a mało PW świadczy tylko o tym jak beznadziejni jesteście, skoro przy grze 99,9% deff mam więcej PW w offie
smiley_emoticons_lol.gif
I naprawdę zajmij się tam swoimi domkami bo gadanie o kimś że nic nie pokazuje podczas gdy samemu gra się dno to już pewien rodzaj hipokryzji
smiley_emoticons_cuinlove.gif
Hopoe ktory "nie musi nic pokazywac" Gada o tym ze ktos kto jest top2 obroncow gra dno hehe :D Gdybym ja chcial pokazac co naprawde potrafie to bys kredyt na zlotko musial brac bo by Ci deffa braklo :D :D :D

Swoja droga gdyby nie pakt z cala topka kiedy zostalo wam latanie po miastach na 60% morale to moze mialbys wiecej tego pw biedaku :D
 

DeletedUser29075

Guest
top2 w obronie będąc bitym cały czas
smiley_emoticons_lol.gif
Te PW to można było nabić odpalając zmysły i wysłać zwykłego deffa na wsparcie skillowcu,a skoro taki mocny w gębie jesteś to wyprowadź w końcu jakąś konkretną kontrofensywę bo jak na razie to głeboko w deffie siedzicie. I śmiało, pokaż co potrafisz, może zmienię zdanie i ze zwykłego lamusa awansujesz na nooba
smiley_emoticons_biggrin.gif
I ten ranking obrońców to sobie wsadź gdzieś :) Dobrego gracza poznaje się po tym, ile daje dla sojuszu, czy można na nim polegać i jeszcze do tego dochodzi kilka innych cech, ale je przedstawię ci w kilku następnych lekcjach :) Na razie zapłać za korepetycje i wracaj zamki z piasku budować, tylko się nie spłacz jak przyjdzie DW albo jakieś wariaty i je podepczą
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30831

Guest
top2 w obronie będąc bitym cały czas
smiley_emoticons_lol.gif
Te PW to można było nabić odpalając zmysły i wysłać zwykłego deffa na wsparcie skillowcu,a skoro taki mocny w gębie jesteś to wyprowadź w końcu jakąś konkretną kontrofensywę bo jak na razie to głeboko w deffie siedzicie. I śmiało, pokaż co potrafisz, może zmienię zdanie i ze zwykłego lamusa awansujesz na nooba
smiley_emoticons_biggrin.gif
I ten ranking obrońców to sobie wsadź gdzieś :) Dobrego gracza poznaje się po tym, ile daje dla sojuszu, czy można na nim polegać i jeszcze do tego dochodzi kilka innych cech, ale je przedstawię ci w kilku następnych lekcjach :) Na razie zapłać za korepetycje i wracaj zamki z piasku budować, tylko się nie spłacz jak przyjdzie DW albo jakieś wariaty i je podepczą
smiley_emoticons_lol.gif
Czas jeszcze jest a skoro wymagasz od gracza deffowego kontroffensywy to chyba nie masz pojecia o grze jednak zadnego :D :D Ciekaw jestem co Ty wprowadzasz w sojuszu oprocz "milej" atmosfery bo chyba tylko z sentymentu Cie tam w ekipce trzymaja :D
 

DeletedUser29075

Guest
Czas jeszcze jest a skoro wymagasz od gracza deffowego kontroffensywy to chyba nie masz pojecia o grze jednak zadnego :D :D Ciekaw jestem co Ty wprowadzasz w sojuszu oprocz "milej" atmosfery bo chyba tylko z sentymentu Cie tam w ekipce trzymaja :D
Podaję ciepłe posiłki, dziewczynom noszę torebki a Artowi prawię komplementy. Nic co mógłbyś przeskoczyć albo chociaż dorównać niestety.
 

DeletedUser30831

Guest
Podaję ciepłe posiłki, dziewczynom noszę torebki a Artowi prawię komplementy. Nic co mógłbyś przeskoczyć albo chociaż dorównać niestety.
Nic czego czlowiek posiadajacy minimum godnosci moglby chociaz probowac robic :D

Swoja droga skoro pw sie nie liczy, punkty sie nie licza to co sie liczy w tej grze ? Opinia wrogow czy wydzieranie sie na FO ? :D
 

DeletedUser29075

Guest
Nic czego czlowiek posiadajacy minimum godnosci moglby chociaz probowac robic :D

Swoja droga skoro pw sie nie liczy, punkty sie nie licza to co sie liczy w tej grze ? Opinia wrogow czy wydzieranie sie na FO ? :D
Świetna zabawa, grono w jakim grasz i lanie kogo się chce. Punkty to tylko jedne ze skutków :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18962

Guest
a bo spamu nie w temacie na 3 ekrany jest, szkoda czytać
sytuacja jest taka że jakis sojusz Bez nazwy zabrał się za walke z demonami i nawet cos im tam miast zabrał (szacun dla Was), pewnie ich zaraz demoniaki zauważą i pójdą z kontrą. także ostatni tydzień ciekawy...RE rosną w ekspresowym tempie, Demoniaki mają chwilową czkawkę ze względu na brak PW a tym samym slotów, więc Bez Nazwy mocno w tym temacie pomaga :)
Jakieś dziwne z miejsca poniżej pleców historie gracza Prawica bawią, też jestem tu od 1 dnia powstania demoniaków i nie wiem już czy sie mi czasoprzestrzeń zakrzywiła, czy Pan Prawica nie próbuje przypadkiem tu sie zareklamować jako szef propagandy jakiejś nowej partii (gosciu, jak bym tu nie grał to bym Ci uwierzył, serio)
Pozatym było już kilka fajnych rozbitych bunkrów, gdzie poszło ponad 100 ataków demonów, mam nadzieje że świat troche rumieńców nabierze bo narazie mamy litanie żali ekip zlanych przez demoniaków.
Na top1 świata czyli RE nikt się nie skarży i użala?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry