1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Hermonassa

Dyskusja w 'Hermonassa' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Cze 2018.

1. NoN5me

NoN5me

Ponad 30 k ogni utopione i prawie 10 k szybkich ;d
    To chyba największe topionko od początku serwera na jednym mieście? :3

ŻAN BENUA lubi to.
  2. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Swego czasu Mazak mazał się że niebawem nastąpią zmiany na tym świecie i że DW się zdziwi i dotrzymał słowa zdziwiłem się doprowadził do rozłamu w swoim sojuszu -zaskoczyłeś mnie stary serio

3. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Flamastry pozasychały chyba. [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  4. idziboss

idziboss

no i SS nie wytrzymał presji, szkoda, tak czasem bywa że raz oramy a raz orani jesteśmy...
    brakło zapału? dowództwa? czego? kogo mamy lać teraz :(

5. ABAnubis

ABAnubis

Rozbiórki [​IMG][​IMG][​IMG]

6. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Ty to tyłek rusz bo mi obiecałeś, że mojego deffa braknie a się obijasz i nic z tych pogróżek się nie sprawdza [​IMG] :D

7. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Witaj stary hehe powiem tak znasz mnie i wiesz że ja słowny jestem a kiedyś rozbiórkom obiecałem że będziemy stali u ich boku do końca naszego bądź wroga i tak będzie dopóki mam coś do powiedzenia w DW

8. MazakPL

MazakPL

Trochę Nam świat się posypał..no trudno

9. OkOkMatt

OkOkMatt

No świat nam upadł nie ma po co grać pójdą masowe szaraki [​IMG]

10. PanGuazzo

PanGuazzo

powiedzial ten co najwiecej na tym swiecie zrobil :)

11. ArtArtWawa

ArtArtWawa

nie wiem czy ja coś zrobiłem na tym świecie ale to prawda świat umarł wrogowie sypią się sami z powodu złego zarządzania

12. MazakPL

MazakPL

Wypowiadasz się w temacie o którym pojęcia nie masz..no a że jest to typowe zachowanie "nie znam się to się wypowiem"
    Tu nie o zarządzanie chodzi..a zmęczenie materiału..ludzie mają dość wojowania które do niczego nie prowadzi
    To że dysproporcja na tym świecie była od początku to wiadome..no ale..ile można.

13. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

uzupełnię, bo chyba ci się wkład wyczerpał: "Dysproporcja, do której doprowadziło złe zarządzanie." :)

A o tym, na czym to złe zarządzanie polegało to już wielokrotnie wcześniej pisano. :p

14. MazakPL

MazakPL

Jest to możliwe i jeden z czynników..ale nie jedyny..
    Największa dysproporcja ma miejsce w tym momencie
    Kiedy to praktycznie 70% świata walczy z jednym sojuszem
    Co czyni z Nas bardzo elitarny legion nawet pomimo strat w miastach :p
    Żaden sojusz wcześniej(no może poza SPQR przez moment)nie mógł pochwalić się faktem że walczy z każdym..z lepszym bądź gorszym efektem
    Z resztą..w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy..nawet pomimo ryzyka porażki..Chwała jest nieunikniona ;)

15. gmkgmk

gmkgmk

Z calym szacunkiem Mazak. Chyba troche przeceniasz wklad WSS w ten swiat. Powalczyliscie troche z Rozbiorkami, troche z nami, ale nasi najwieksi gracze nawet nie angazowali sie za bardzo w walke z Wami. Uczciwie mowiac przy Sojuszu Smierci wypadaliscie blado, a nawet smiem twierdzic przy Bez nazwy rowniez. Tak troche na sile starasz sie budowac jakas legende. Ale tutaj to sie nie uda. A co do dysproporcji to masz racje. jest olbrzymia i nie dziwi mnie odplyw graczy.

16. MazakPL

MazakPL

Sojuszu Ś oraz bez nazwy już nie ma..
    Swój wkład w walkę z Wami mieli..niestety jakiś czas temu zakończyli swoją przygodę na tym świecie
    Cóż..Co dalej nie zmienia faktu że WSS od momentu powstania miało i ma pod górkę..śmiem twierdzić że i będzie miało..no ale..są rzeczy na które wpływu nie mam.

17. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Ich nie ma bo byli tam, gdzie my być chcieliśmy, a wasze M34 czy jakieś inne rejony końca świata nas najzwyczajniej w świecie nie interesują. :) Były głosy, żeby was zlać, ale ostatecznie za stosunek do was przybrano pozę "jak ktoś chce to niech ich bije bo akcji i tak nie będzie, weźmiemy co nasze a dalej to niech sobie tam siedzą".
    Gmart ma racje flamastrze, przeceniacie się trochę bo nic tutaj nie osiągnęliście i mam wrażenie, że nawet nie próbowaliście, na kojarzę żadnych problemów z waszej strony. Za to SŚ powalczył ładnie i to jemu bliżej do zbudowania legendy tutaj niż wam, wypowiedzieli nam PON sami sugerując, że ten PON sensu nie ma i po prostu trzeba się bić mimo przewagi, to oni całkiem fajny opór w kilku momentach stawiali, za to u was nic takiego nie kojarzę... Może jedynie z rozbiórkami jakieś akcje były - też nie mam pojęcia, podejrzewam, że to SPQR im dużo więcej problemów narobiło.

I powtórzę to jeszcze raz - jak tylko na tym świecie pojawiło się DW, pierwsze co powinny zrobić sojusze z okolicy to wielką koalicję i cisnąć od samego początku, bo z DW to jak z rakiem - jak nie zwalczysz w zarodku to raczej potem go już nie upilnujesz [​IMG]

18. MazakPL

MazakPL

Nie było Nas kiedy Wy tu wbiliście :p
    Więc raczej aluzja do reszty
    Czy ja wiem czy nic tutaj nie osiągneliśmy?
    Mamy sojusz
    Jakieś tam pakty
    Nawet jeżeli jest słabo to i tak się jakoś trzymamy..dla mnie to sukces

19. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

To mając takie ambicje nawet nie powinieneś komentować czyjejś gry, skoro dla ciebie sukcesem jest przetrwanie :D

Big Kamil lubi to.
  20. MazakPL

MazakPL

Cóż..przetrwać..ale w jakiej sytuacji..kiedy otoczony jesteś przeciwnikiem
    I nie siedzisz Jak Wy w kółku różańcowym trzymając się za rączki i stykając się nie powiem czym.

Big Kamil lubi to.

Do góry