Sytuacja na świecie Hermonassa

odniosłem się tylko i wyłącznie do wypowiedzi pana manfreda, z którym miałem zaszczyt i okazję grać na miesięcznym specjalu bez złota latem ubiegłego roku, i którego bardzobardzo szanuję
mało mnie obchodzi co myślą o mnie debile wpisujący się poniżej moich postów

Ostatnia edycja:
odniosłem się tylko i wyłącznie do wypowiedzi pana manfreda, z którym miałem zaszczyt i okazję grać na miesięcznym specjalu bez złota latem ubiegłego roku, i którego bardzobardzo szanuję
mało mnie obchodzi co myślą o mnie debile wpisujący się poniżej moich postów
Normalnie wypowiedź na poziomie stary widzę że nerwowy jesteś.
Zresztą Hoopek nie gadaj z nim bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem

Normalnie wypowiedź na poziomie stary widzę że nerwowy jesteś.
Zresztą Hoopek nie gadaj z nim bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem
toć ostatnią rozrywkę na FO mi odbierasz, ten cały gretsky jak mysz laboratoryjna się zachowuje, na każdy impuls inaczej reaguje, ciekawe doświadczenia z nim można porobić.

Halo, czy świat Hermonassa już umarł? nawet tutaj zamarło? :)

Cuda się zbliżają? święta się zbliżają?

"Dzisiaj w Betlejm....
....Cuda, cuda ogłaszają.."
hehe

ja pierdziu...17 dni i żadnego wpisu, czy na tym swiecie nic sie nie dzieje...podobno jakiś poracha dostał liścia od RE i DW, prawda to??
prowokował nazwą i mu wioske zabrali mimo obrony całej SPQR i WSS i już sie gubie kto tam wsparcia słał...(BTW podobno jakieś ameby puściły wsparcia 20h po przejęciu miasta)

Idzi ten świat nie żyje od dobrych 3 miesięcy, po jednej stronie buduje się off po drugiej deff i jedni atakują drudzy się bronią bez sensu są takie światy, graczy jest wielu dobrych niestety nie umie nimi nikt pokierować