Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6708

Guest
Ten sojusz Achajowie to dobrze się rozwija :p

:D oczywiscie ze tak a jak by inaczyj... to dzieki temu ze prowadzimy skomplikowane operacjie miedzy sojuszami, wielowatkowe tajne dyskusjie, poufne ustalenia, mocny chotyczny konwywiad oraz pewna zmiena niewiadoma- to wszystko składa się na nasz sukces:)
 

DeletedUser

Guest
:D oczywiscie ze tak a jak by inaczyj... to dzieki temu ze prowadzimy skomplikowane operacjie miedzy sojuszami, wielowatkowe tajne dyskusjie, poufne ustalenia, mocny chotyczny konwywiad oraz pewna zmiena niewiadoma- to wszystko składa się na nasz sukces:)


1. Co to jest końwywiad? :D
2. skomplikowane operacje prowadzicie z sojuszami, które są rozbijane przez MDG a następnie werbujecie od nich graczy. brawo!
3.wielowątkowe tajne dyskusję to prowadzi każdy xD ale przyznam, że brzu bardzo profesjonalnie:D 5+
4.poufne ustalenia hahah następna szara rzeczywistość każdego klanu:D
5.Mocny chaotyczny końwywiad xD to chyba nie zaleta ale brzmi chociaż groźnie:D
6. Pewna niewiadoma zmiana? uuuu zaleciało strachem:D
7. Co jest waszym sukcesem? to, że gdy najlepsze sojusze wykrwawiały się w walce z nami a wy po ciuchu na boczku bez wojen sobie werbowaliście uciekinierów z pokonanych przez nas klanów:D? niezły sukces

Wiesz? Wichry Wojny i inne ponoć topowe klany też się dobrze rozwijały póki nie nastąpiły walki z nami.

Proponuję najpierw coś faktycznie osiągnąć a potem dopiero pisać to na forum. No i może najpierw powalczmy trochę i wtedy zobaczymy wasz rozwój

Jak na razie was w ogóle nie atakowaliśmy poza kilkoma przejęciami miast a a inne klany były zajęte nami więc nikt wam nie przeszkadzał w zbieraniu niedobitków i rośnięciu w "siłę"
 

DeletedUser

Guest
1. Co to jest końwywiad? :D
2. skomplikowane operacje prowadzicie z sojuszami, które są rozbijane przez MDG a następnie werbujecie od nich graczy. brawo!
3.wielowątkowe tajne dyskusję to prowadzi każdy xD ale przyznam, że brzu bardzo profesjonalnie:D 5+
4.poufne ustalenia hahah następna szara rzeczywistość każdego klanu:D
5.Mocny chaotyczny końwywiad xD to chyba nie zaleta ale brzmi chociaż groźnie:D
6. Pewna niewiadoma zmiana? uuuu zaleciało strachem:D
7. Co jest waszym sukcesem? to, że gdy najlepsze sojusze wykrwawiały się w walce z nami a wy po ciuchu na boczku bez wojen sobie werbowaliście uciekinierów z pokonanych przez nas klanów:D? niezły sukces

Wiesz? Wichry Wojny i inne ponoć topowe klany też się dobrze rozwijały póki nie nastąpiły walki z nami.

Proponuję najpierw coś faktycznie osiągnąć a potem dopiero pisać to na forum. No i może najpierw powalczmy trochę i wtedy zobaczymy wasz rozwój

Jak na razie was w ogóle nie atakowaliśmy poza kilkoma przejęciami miast a a inne klany były zajęte nami więc nikt wam nie przeszkadzał w zbieraniu niedobitków i rośnięciu w "siłę"

Pijesz ciągle do nas,a nie przypominam sobie byśmy jakoś wymieniali się ciosami.Zaatakowaliście wcześniej chociaż?
 

DeletedUser6708

Guest
to już koniec!!!

pousuwałem wszystkich z sojuszu achajowie bo nie dawałem rady.
 

DeletedUser

Guest
EEJ czemu zabraliście człowieka lasu :(

Ale jesteście niedobzi, a tak czekałem aż on mnie zacznie farmić.

No nic w takim razie jak już się tego nie doczekam to kończę grę na tym serwerze.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, a tylko czekałem na jego atak na moje miasto, bo już i tak prawie każdy koleś z mojej wyspy mnie farmi :D

I gratki dla ciebie MuadDib bo jak nie ma Człowieka Lasu to ty wskoczyłeś na TOP1 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Rece opadaja

Witam wszystkich. Bardzo zadko zagladam na glowne forum. Nie robilem tego od jakiegos czasu i widze, ze to byl duzy blad.

Niecierpie dziadostwa. Przede wszystkim chcialbym przeprosic kolegow z MDG i innych graczy za naszego (wprawdzie bylego ale jednak) gracza Cleophas. Wypowiadal sie on bez porozumienia z rada. Oczywiscie jego posty to sa prawdy wyssane z palca. Chlopak pisal co mu slina na jezyk przyniosla. Po jego wypowiedziach na tym forum poprostu mi wstyd, ze wogole znalazl sie w naszym sojuszu. Przez niego mozecie miec bledne wyobrazenie o sojuszu achajowie. Jestesmy zgrana paczka. Jasne, ze czasem trafiaja do nas niedobitki z innych rozwiazanych sojuszy. Taka jest kolej rzeczy. Staramy sie jednak zorganizowac cos albo wspoluczestniczyc w czyms do walki z MDG. Raz sie udaje lepiej a raz gorzej. Kazdy oze jak moze :p Dzieki nam przynajmniej macie co jeszcze rozbijac na tym swiecie wiec nie ma co narzekac.

Miasto, ktore stracilismy jak najbardziej nie bylo zadna farma. Kolega zaspal a pozniej juz bylo za pozno. To moje ognie nabily arsenickowi pkt. Myslalem, ze bede pierwszym, ktory zacznie niszczenie floty obronnej. Okazalo sie, ze pierwszym i jednym z niewielu. Jestem 'swiezakiem' w grepolis. Teraz juz wiem, ze byla to spozniona i beznadziejna proba ratowania czegos co juz uratowac sie nie dalo. Obiecuje poprawe i jeszcze nie jedna nieprzespana noc przez nas.

Na koniec wklejam wiadomosc jaka wyslal 'szanowny' radny, ktora wyslal do wszystkich sojusznikow przed ich wywaleniem z sojuszu. Pisownia orginalna.

''to nie mogło juz duzej tra\wac. wszsytko to wuna osób pokroju malakai i ich nasladowców. obłuda, kłamswo, obrazanie, szkalowanie, pomówienia, szeżenie nienawiesci, to są mocne strony takich osób... ja waz wyzwole z tego jego wiezienia!!! jesescie wolny i możecie dość gdzie chcuecie teraz, wszystko dzieki mnie i dla kary wspomnianej osobie i jego slugusom co dali sie wciągnac. a maksyma nie dyskutu z głupcem bo cię zrówna do twego poziomu z pomem pokaona doswiadceniem jaes bardo na miejscu ! odchodze i się z tego niezmiernie ciesze, koniec z jakims rezimem i system totalitarnym! niech zyje wolość! malaki ty noobie!! tak to dobre okreslenie dla ciebie jeszcze jaeger i jego mowa nienawiesci w stosunku do mojej skromnej osoby jaka zapadła w karczmie- również zostałem pomówiony i chiano ograniczyć moja wolność słowa i wypowaidania sie na różne rzeczy ale sie nie podałem takim osobom. dodoam ze byłem cały czas iwigilowany przez malakai zmienianie, usówanie, kasowanie wiadomść to standard w jego wykonaniu... w dodatku okłamywanie i dalsze wykluczenie nie mówienie że pomogałem umiejszanie moich czynow.. przypomina mi się fil co ogłądałe dzisiaj orwel przewraca sie w grobie. ten sojusz nie ma prawa istniec z takimi osobami. nie idzice za nim i jego sługami bo sie wkręcicie w tą spirale a wyjść trudno bardzo...''
 

DeletedUser

Guest
Szkoda :p

A ktorej czesc nie rozumieszi? Bo ta duga to tak zeby pokazac jakim Cleo byl graczem i jego tok myslenia.

Jesli chodzi o pierwsza czesc to liczylem, ze chociaz czlonkowie MDG zalapia o co chodzi :) Patrzac subiektywnie. Gdybym byl na miejscu kogos kto nie sledzi forum badz nie jest/byl czescia tego co sie dzialo to tez bym nie rozumial. Myslalem tez, ze obejdzie sie bez przytaczania cytatow ale chyba sie mylilem.

Zobacze moze pozniej cos jeszcze napisze.

Jak narazie w mojej czesci swiatka panuje sezon ogorkowy. Ciagle sa jakies fuzje, koalicje pakty. Poza wspolna rezerwacja to szczerze mowiac nie wiele sie dzieje a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :) No moze poza utarczkami z TLL.
 

DeletedUser

Guest
pierwszy raz tutaj... a jakie wywody malaka ... dużo chęci przekazania niezrozumiałej treści
 

DeletedUser

Guest
Chodzą głosy, że Achajowie oraz Run For Glory powoli padają. Myślę, że to kwestia paru tyg aż padną.
 

DeletedUser

Guest
Chodzą głosy, że MDG pada. Poziom zajebistości niektórych członków tego sojuszu osiągnie punkt krytyczny i eksplodują im mózgi. Myślę, że to kwestia paru tyg aż padną.
 
Do góry