Sytuacja na świecie - My

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
HEh mnie ten sojusz Lud buntu już wkur 1 słowem chcą radnego to się zgłosiłem, uratowałem sojusz przed upadkiem a oni odpłacają się mi odbierając prawa radnego :/ oj poszukam raczej nowego i mądrego soja :)
 

DeletedUser

Guest
To nie była ŻADNA kontynuacja. ZJEDNOCZONYCH już nie ma. Każdy doskonale wie, jaki był powód rozwiązania sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem do czego to napisaleś chyba do tego że nie obroniliście miasta:D
 

DeletedUser

Guest
Coś Ci wszyscy "najlepsi z najlepszych" nie powalczyli z nami i albo juz padli albo robia fuzje by jakos przetrwac.

Szkoda, ze juz nie sa tak wygadani na forum jak na poczatku:)

Sytuacja na swiecie jest taka, ze cala zmasowana koalicja anty MDG zostala rozbita i juz nawet nie wiadomo gdzie ich szukac po mapie.

Natomiast najwiekszy fail tego swiata zaliczyly Wichry Wojny.
 

DeletedUser6708

Guest
to tylko twoja chistoryjka... prawda jest niestety dla ciebie inna niz ci sie wydaje, MDG i ich zamki zostana zjechane do golej ziemi niedlugo a zeus nam w tym pomorze:)
 

DeletedUser

Guest
Zawsze na początku świata jest pełno napinających się masówek, które na dodatek łączą się między sobą paktami i tworzą jakiś dziwaczny twór: wielką, niezdarną i bezsilną koalicję wszystkich ze wszystkimi (czyli nikogo z nikim). I to normalne, że sprawny sojusz wali w nich jak w bęben. Nie ma raczej czym się zachwycać. Wichry Wojny i spółka, to raczej nie był dla MDG godny przeciwnik. raczej chłopcy do bicia. Tak przynajmniej ta "wojna" wyglądała z mojej perspektywy.
 

DeletedUser

Guest
"to tylko twoja chistoryjka... prawda jest niestety dla ciebie inna niz ci sie wydaje, MDG i ich zamki zostana zjechane do golej ziemi niedlugo a zeus nam w tym pomorze"

Człowieku jak już się wypowiadasz to rób to na jakimś poziomie i poprzyj to argumentami bo napisać takie bzdury może każdy pseudo klanik nawet z końca tabeli...

Wszystko co napisałem w według Ciebie "historyjce" jest w całości bądź większości poparte argumentami a więc jak się z tym nie zgadzasz to przedstaw swoje...

Płaczesz bo MDG zabiera wam bez problemu miasta a wy nie możecie nic zrobić poza pisaniem na forum głupot.

Pamiętaj, że wasz klan wyrósł tylko dlatego, że byliśmy zajęci koalicją. Teraz można już poświecić wam więcej uwagi.
 

DeletedUser6708

Guest
przedstawiasz jak zwykle zarzuty bez pokrycia... a argumenty wydają sie bezasadne, z kolei też atakujesz słowami co nie sa prawdziwe... jedno miasto jakiejś farmy to nie wygrana wojna z Achajowie przecież. prosze mi tez nie zarzucać tgo co nie robie
 

DeletedUser

Guest
Człowieku jak zarzuty bez pokrycia? Widzisz gdzieś koalicje, która składała się z Wichrów Wojny, ZJEDNOCZONYCH, The Warriors plus kilkanaście dołączonych klaników do tej koalicji? Widzisz co zrobiliśmy z Wichrami i resztą? Jak byli w czołówce zaczynając z nami wojnę tak teraz wszyscy polegli lub się rozpadli.

Co do was to piszesz, że podbiliśmy wam farmę a straciliście tam ponad 3000 pkt walki i była masa ataków odbijających te miasto:D oczywiście wybiliście nam z 15% defa:D

Pokażcie najpierw coś bo jak na razie nic nie znaczycie na tym świecie a skaczecie najwyżej.
 

DeletedUser

Guest
heh i znowu sie napinka tworzy niz jakies szczegoly ze swiata kto z kim wojuje i jakie wyniki a ty turek daj se troche na luz i nie odpisuj na kazda glupote ktora tu jest pisana do tego forum maja dostep jak i ludzie dorosli jak i dzieci i ci 2 niestety ciagle beda prowokowac mimo ze ich wioski wlasnie plona dla takich wazne jest kogos obrazic a nie pisac cos na temat ja niestety zakonczylem gre na tym swiecie niestety brak czasu na uczestnictwo aktywne w dwuch sojach wiec wybralem ten ktory jest mi blizszy czyli inny swiat a co do MDG to kazdy im taka kleske przepowiadal a jak narazie chlopaki sie trzymali i to niezle
 

DeletedUser

Guest
tia było chwalenie były napinki z obu stron ale statystyki mówią same za siebie 1 miejsce w ilości miast 1 miejsce w pkt 1 miejsce w pkt walki do tego z tego co się orientuje straciliśmy do tej pory 1 miasto i tylko dlatego bo koleś napisał dużo za późno zęby mu pomoc a był na peryferiach (próby były nie raz nie dwa razy )wiec nie wiem dlaczego ciągle sadzicie ze nas zjecie ja ciągle na to czekam czekam czekam i się doczekać nie mogę :( jak to turek kilka krotnie mówił przestańcie gadać i pokarzcie co jesteście warci bo narazie z tego co widzę to bardzo mało
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem ciekawy jak to się potoczy... Każdy dzień może przynieść zupełnie coś nowego. A niema sensu napinać się bez powodu. Ale co ja taki szary gracz z bety mogę wiedzieć :p
 
Do góry