Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mi tam jeszcze 4 dni zostały ochronki więc jak dla mnie to zbyt odległa przyszłość :p
 

DeletedUser

Guest
Mi tam jeszcze 4 dni zostały ochronki więc jak dla mnie to zbyt odległa przyszłość :p

Ja to już od jutra zostanę dogodną farmą...

Ps. Mam zaledwie 6 szermierzy, i nie wiem co teraz mam robić.. chyba włączę urlop :p
 

DeletedUser

Guest
hehe to <ciach> tym bardziej że wydałeś ile masz wojska, przynajmniej szpiega nie będzie trzeba słać :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czymś zawiniłeś, bo widzę "<ciach>" od Squnqsa ;P
nie daj się nabrać Hasse, bo z tego co widzę, jest "szczwanym lisem" ;)
chociaż...kto tam wie? =]
czyli pokemony się rozwalają, ich zjadacze przeszli metamorfozę...a jak teraz się zwą?
 

DeletedUser

Guest
Kowal wraz z ekipą szaleje.. milion myśli co do nazwy sojuszu.. jeszcze nie raz pewnie będzie zmiana nazwy sojuszu. Ja w takim soju długo bym nie pobył... :rolleyes:

Hm.. obronię się nawet i 6 szermierzami.. :p
 

DeletedUser

Guest
jak skończę grę na omikronie to wbiję tutaj dla testu żeby zobaczyć po ilu dniach od startu zdobędę drugie miasto. :-D
 

DeletedUser

Guest
Tak się przyglądam temu co tu napisane i przyglądam...
Fajnie byłoby od samego początku dostać się do najlepszego sojuszu na PI, nigdy nie przegrać żadnej walki i wybudować wszystkie 4 cuda.
Tylko to byłoby nudne gdybyśmy wiedzieli do przodu, że tak właśnie będzie.

P.S
A może jednak zajdę do wróżki czy też postawię sobie Tarota ?
hahaha
 

DeletedUser

Guest
Zdarza się...ja za wykropkowanie 2/5 liter w najpiękniejszym polskim przekleństwem miałem warna...za całe słowo mogło być gorzej ^^
ja jeszcze raz pytam się: gotowi na walkę?
 

DeletedUser

Guest
jutro punkt 14:03 zaczynam farmienie :rolleyes:

zauważyłem że moje posty znikają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdarza się...ja za wykropkowanie 2/5 liter w najpiękniejszym polskim przekleństwem miałem warna...za całe słowo mogło być gorzej ^^
ja jeszcze raz pytam się: gotowi na walkę?

Ja już gotów.. od ostatniego razu, gdy miałem 6 szermierzy, mam ich 20 i do tego, do ataku mam 5 procków. :)
 

DeletedUser

Guest
To Ci się chwali ^^ xD
grepostats chyba jeszcze nie mają wczytane tego świata...sprawdzę teraz...
No i nie ma...ale mają jeszcze kilka godzin ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurde zaczynam się bać ;p za dużo woja mi nie przybyło od wczoraj... jednak zostanę farmą.. :( no chyba, że ktoś mi ześle rydwany :D
 

DeletedUser

Guest
Top10 z dnia: 20 lipca 2011r.​

top10pi.jpg


Ps. Jak mi się będzie chciało, to będę aktualizować to co tydzień. :p
 

DeletedUser

Guest
Załóż nowy temat na forum bo to zaraz zginie tutaj ;)
A dzisiaj niektórym kończy się ochronka i mam nadzieję że zobaczmy jakieś ciekawe raporty :D
 
Do góry