Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co poniektórzy mają niezłą jazdę z Pokemonami. W co drugim poście o jednym i tym samym sojuszu, aż nudne się to robi. Proponuję założyć nowy wątek "Pokemony i ja - opis patologicznej miłości z objawami uzależnienia" ;)
 

DeletedUser

Guest
Co poniektórzy mają niezłą jazdę z Pokemonami. W co drugim poście o jednym i tym samym sojuszu, aż nudne się to robi. Proponuję założyć nowy wątek "Pokemony i ja - opis patologicznej miłości z objawami uzależnienia" ;)

no i co zrobiłeś? teraz nie mamy o czym pisać tutaj:D
 

DeletedUser

Guest
Trochę się boję

W rankingu morza45 jestem między pokemonami i ich zjadaczami - strach się bać. :D
 

DeletedUser

Guest
co za różnica albo pokemony Cię zjedzą albo ich zjadacze:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Porozmawiajcie o czymś ciekawszym, np o sojuszu Ikony;) ciekawy, bez błędów ortograficznych w opisie no i grafika z Władcy Pierścieni co się u mnie ceni :p
Mam przeglądarkę, która sprawdza mi błędy.
Bez niej nie byłoby tak fajnie.
A co do mojego sojuszu- rozwija się przyjęłam kilku dobrych graczy i podpisałam jeden wartościowy pakt.
Uwielbiam Władcę Pierścieni- więc oprócz zdjęcia w profilu mam link do kompilacji z tego filmu z podkładem Enya
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście trylogia była cudowna, dla mnie zdecydowania za krótka nawet w wersji rozszerzonej ;)

Co do paktów to na tym etapie gry chyba nie można jeszcze wiedzieć czy jest wartościowy - ale to tylko moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Aż nie mogę się powstrzymać, żeby nie skomentować :)

Pokemony to sojusz kilku dobrych graczy szukający nowych graczy, ale póki co nie jesteśmy przekonani by grać tutaj ;)

Na początku natknęliśmy się na gracza turkut - był chętny do pomocy w prowadzeniu sojuszu. Szybko jednak okazało się, że zapraszał byle kogo i podkradał ludzi z innych sojuszy (to w największym skrócie) i jak go o to upomniałem to strzelił focha jak widać ;) I z tego co widzę póki co kontynuuje zapraszanie i podkradanie kogo popadnie w ich nowym sojuszu, co mnie jakoś specjalnie nie boli ;)
Napisałem, żebyście zaprzestali spekulacji na temat Pokemonów i pogadali o czymś konstruktywnym.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... I ja zawitałem na nowy świat. Jest ktoś z alfy? ;>

Ja z rok temu grałem na Alfie. Teraz próbuję się przestawić na nowy styl, bo o starym wiedziałem wszystko aż w końcu mi się znudził ;) Te Bad Devils to naprawdę Bady z alfy? Bo coś nie widzę starych wyg, a może mało już pamiętam ;)
 

DeletedUser

Guest
Kolego Kelu żadnego focha nie strzeliłem tylko stwierdziłem że dalsza współpraca z Tobą nie ma sensu .Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś jest wartościowy albo nie zwłaszcza na tym etapie gry.Jak dalej będziesz miał takie podejście do innych graczy to szeregi twojego sojuszu będą topnieć w szybkim tempie.Co do podbierania innych graczy to nie wiedziałem że w tej grze podpisuje się jakiś cyrograf i jak się przystąpi do jakiegoś sojuszu to na wieczność.Nikogo za uszy nie wyciągałem z innych sojuszy ani nie proponowałem mu łapówek.Albo jakiemuś graczowi odpowiada atmosfera w sojuszu albo nie.
 

DeletedUser10664

Guest
Ja z rok temu grałem na Alfie. Teraz próbuję się przestawić na nowy styl, bo o starym wiedziałem wszystko aż w końcu mi się znudził ;) Te Bad Devils to naprawdę Bady z alfy? Bo coś nie widzę starych wyg, a może mało już pamiętam ;)


Oni oni, chociaż to ci mniej znani może... Więcej ich gra na NY. Na alfie są top2 w ogólnym, a na Pi to daleko JESZCZE ;]
 

DeletedUser

Guest
Nie mam pojęcia na tym etapie gry czy ktoś jest wartościowy czy nie, ale jeden wyznacznik jest - jak ktoś ma dużo punktów to wiadomo, że jest przynajmniej aktywny. A późniejszy etap gry mógłby wszystko pokazać. Napisałem Ci na forum jak Iluzjoniście zrobiłeś wyrzut żeby się nie wymądrzał bo ma tylko 5 miast na Omikronie, że może nie jest taki zły skoro jest tam na topowych pozycjach. A Ty to zkwitowałeś tak, że dalsza współpraca ze mną nie ma sensu. Jak dla mnie to strzelenie focha przy pierwszym lepszym sposobie, powodzenia w następnych sojuszach ;)
A co do przejmowania, to nie mówię, że proponowałeś komuś łapówki, czy ciągnąłeś kogoś na siłe, ale z tego co widziałem to wysyłałeś zaproszenia wszystkim z topa co popadnie, niezależnie czy są w jakimś sojuszu czy nie. Jak dla mnie to najgorsze co można robić przy przeciąganiu ludzi z innych ugrupowań, ale to już pozostawiam ocenie innych graczy.


A jeśli chodzi o Pokemony to przestają istnieć, więc możecie je zjadać czy cokolwiek tam chcecie ;)
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Pewnie ze cieszko stwierdzic czy ktos jest konkretnym graczem skoro jeszcze trwa ochrona ;],po pt mozna tylko stwierdzic ze gracz jest aktywny.
Co do bykow ort. wybaczcie ale mieszkam za granica od 4 roku zycie i wiem ze przegladarka poprawia bledy ale ja klikam i pisze na roznych stronkach w 4 jezykach,nie tylko w pl wiec ta funckja by mi tylko przeszkadzala.
Rozumiem ze niektorych byki raza ale chyba bardziej chodzi o przekaz,tak?
 

DeletedUser

Guest
# karkii

Błędów ort. czyli "ąść" poprawiać po Tobie nie będę, bez tego też da się przeczytać, gdybyś jednak robił rażące błędy to wtedy mógłbym to poprawić i za którymś razem dać Ci ostrzeżenie za niedbałość języka.
Jednak da się przeczytać Twoje wypowiedzi.


# Świat Pi

Chyba źle zacząłem, wszystko poszło na początku na wojsko..
A ochrona długa, ludzie poszli w pkt jednak jeśli ktoś mówi, że to same "boby budownicze" to jest w błędzie, jeśli przez pierwsze 3 dni ktoś zainwestuje w budynki to później lepiej jest budować armię (przynajmniej mi się tak wydaje)

Mi się jednak nie śpieszy do topki :) (chyba jestem inny...)

Patrząc na top1 to nasuwa się myśl, że on jeszcze przed zakończeniem ochrony dla początkujących będzie posiadał 2 wioski.
Jednak to tylko przypuszczenia, pewnie poczeka i po ochronie jako jedna z pierwszych osób odwiedzi konto z dwoma wioskami :)
 

DeletedUser

Guest
# karkii

Błędów ort. czyli "ąść" poprawiać po Tobie nie będę, bez tego też da się przeczytać, gdybyś jednak robił rażące błędy to wtedy mógłbym to poprawić i za którymś razem dać Ci ostrzeżenie za niedbałość języka.
Jednak da się przeczytać Twoje wypowiedzi.


# Świat Pi

Chyba źle zacząłem, wszystko poszło na początku na wojsko..
A ochrona długa, ludzie poszli w pkt jednak jeśli ktoś mówi, że to same "boby budownicze" to jest w błędzie, jeśli przez pierwsze 3 dni ktoś zainwestuje w budynki to później lepiej jest budować armię (przynajmniej mi się tak wydaje)

Mi się jednak nie śpieszy do topki :) (chyba jestem inny...)

Patrząc na top1 to nasuwa się myśl, że on jeszcze przed zakończeniem ochrony dla początkujących będzie posiadał 2 wioski.
Jednak to tylko przypuszczenia, pewnie poczeka i po ochronie jako jedna z pierwszych osób odwiedzi konto z dwoma wioskami :)

Ja na początku budowałam wszystko co mi potrzebne- teraz się zbroję Więc w sumie na jedno wychodzi :)
Mam dwie przeglądarki jedna jest bez tej opcji z językiem polskim :))
 

DeletedUser

Guest
No nie do końca ponieważ jeśli ktoś na początku postawi na eko to później będzie mieć więcej surowców i szybciej zbuduje armię.
+ skrócenie jej budowy to wyobraź to sobie.
Jeśli ktoś na początku pakował wszystko w wojsko to jedynym plusem jest to, że później nie musi go robić tyle co osoba, która budowała budynki.
Podsumowując, jeśli ktoś buduje budynki (eko) to szybciej zrobi wojsko.
Szybsza rozbudowa :)
 

DeletedUser

Guest
oczywista sprawa co do dwoch wiosek jesli chodzi o gracza top ;]
Ochrona trwa az 7 dni dlatego ja rowniez dopiero wczoraj zaczolem rekrutowac wojo.Ale patrzac na topke to ida jak buza,wczoraj bylem na 3 miejscu,troszke poszedlem po bandzie i jak sie dzis ocknolem to jestem na 20+ ;[

ps.dziekuje mod. za wyrozumialosc,rowniez sadze ze niema tragedi z moimi postami choc moglo by byc lepiej
 

DeletedUser

Guest
No fakt rekrutacja idzie szybko - ja to mam nadzieję że szybko spadnę z tego rankingu co by się w oczy tak nie rzucać :)
 

DeletedUser

Guest
heehe ja wlasnie to uczynilem ;]
pewnie jak na poczatku sie rozbudowalo polis to zgrabniej zmontowac armie ;]
jesli ochrona trwa 7 dni to dla mnie troche nie przemyslanym ruchem byla inwestycja w wojo
 

DeletedUser10745

Guest
ja tak to od początku kalkulowałem i myślę że będzie dobrze ;]
 
Do góry