Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17195

Guest
Od Billa to Wrach mógłbyś się niejednego nauczyć tylko że nie mam ochoty uczyć cię bo za duża przepaść między nami.
Więc sobie dalej podbijaj wioseczki naszych nieaktywnych a Bill tym czasem będzie sobie budował domki, pisał wiersze, grał na gitarze dla relaksu a w między czasie jak będzie miał taki pomysł to stworzy następne pięć odłamów Romy...a co...każdemu wolno...
 

DeletedUser29762

Guest
Wolno tylko nie mówcie ze to przez to ze do forum dostępu nie było bo oboje wiemy ze to nie prawda
 

DeletedUser17195

Guest
Moi gracze oprócz grepo dla relaksu coś sobą reprezentują i mają jeszcze inne zajęcia ...
Mieliście farta i trafiliście na ich mniejszą aktywność ale nie co dzień święto.
 

DeletedUser29762

Guest
Dzisiaj tez ? Problem jedyny z wami to jest taki ze miasta idą za darmo i nie ma gdzie PW bić na sloty :x
 

DeletedUser17195

Guest
To po co się męczysz, poślij tam gdzie pw nabijesz, jakoś to przeżyjemy, nie jesteśmy aż tak zazdrośni.
 

DeletedUser29762

Guest
Przecież latam na ślepo .... szkoda srebra na szpiegowanie
 

DeletedUser17195

Guest
tak, tak...to co dziś drapnąłeś tydzień czasu u nas w rozbiórkach wisiało, dawno było wyczyszczone....
[report]dfaf2289633a645b8323733019ec99ba[/report]
skopiuj sobie i obejrzyj daty, jestem w pracy i nie mam tu potuska
łatwo się szczeka wzorem Riluny nic nie wiedząc....prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29762

Guest
skad mam wiedzie ze jest w rozbiurkach skoro nic nie wiem ? Serio nie wiedziałem :eek: poszły 4 ataczki pod kolona tak by poszedł na sucho :x
 

DeletedUser17195

Guest
krecik zaspał?
skad mam wiedzie ze jest w rozbiurkach skoro nic nie wiem ? Serio nie wiedziałem :eek: poszły 4 ataczki pod kolona tak by poszedł na sucho :x

rozbiórki pisze się przez "ó'- odmieniają się na "o" np na rozbiory....info z III klasy szkoły podstawowej....ale kicha...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29762

Guest
na telefonie siedze przyjacielu ;) i słownik mi tu szaleje nie wiem jak go okiełznać
 

DeletedUser17195

Guest
nie jestem twoim przyjacielem, przyjaciół swoich to ja wybieram
i jak pisałem wcześniej nauczyłbym cię jak okiełznać ale nie chce mi się
 

DeletedUser29762

Guest
hmm naucz swój sojusz defowac przyda się wkrótce gwarantuje :) koniec gadania pora przejmowania
 

DeletedUser29762

Guest
Nie śmieszny bill teraz mam cel na obniżanie waszych morali
 

DeletedUser27536

Guest
Nie dość że nie potrafi pisać to jeszcze ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Pozdrów ode mnie ser misiola. Jego ognie i offiki cudnie się topiło na Nikai. Ile on mi łatwych pw dostarczył :D
papa.gif
 

DeletedUser29762

Guest
Łukaszu na nikai gdyby nie pomoc z zewn. nic byście nie znaczyli, kto tu wam pomoże ?
 

DeletedUser29762

Guest
sami... to wy możecie przejęcia wewn. robić i nie ukrywajmy nawet to wam kiepsko wychodzi
 
Do góry