Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24825

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą koronkę wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą odznaki wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą koronkę wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą koronkę wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(
Pomysł ciekawy na pewno zainteresuje Turgana.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wątpię by ktoś komuś "shakował" konto,jeżeli tak to supp by o tym już wiedział a sam właściciel by dawno o tym napisał do guru.
smiley_emoticons_biggrin.gif


Oczywiście dajcie na luz
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
,jeśli nie ma pisemnej wypowiedzi na ten temat to nikt się nikomu nie włamał lub właściciel sam podał hasła,co oczywiście jest zabronione w regulaminie.

Jest też jedna możliwość... "czarna magia"
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ciężko żebyście wy cokolwiek komukolwiek obiecali bo nawet jednego skrócić nie potraficie =D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

DarthSid

ależ kajfaszek poprzednio już sie przyznał do tego i jest to potwierdzone i udokumentowane. Żadne wymysły, fakty :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan nie potrafi się przyznać do porażki i błędu , więc zapomnij.

Siedziałem cicho na FO i wcale nie zamierzam zabierać głosu na temat ostatnich wydarzeń,mam nadzieję że wkrótce się wyjaśni.
Tu zabieram głos odnośnie tego wpisu który jest w cytacie,o jakiej porażce mówisz? Przecież wszyscy doskonale wiedzą że 90 osób już ten świat wygrało w tym Turgan.
Proszę przemyśl coś zanim napiszesz.
Pozdrawiam i proponuję wstrzymać się z tym obrzucaniem się mięsem.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Turgan nie potrafi się przyznać do porażki i błędu , więc zapomnij.

Siedziałem cicho na FO i wcale nie zamierzam zabierać głosu na temat ostatnich wydarzeń,mam nadzieję że wkrótce się wyjaśni.
Tu zabieram głos odnośnie tego wpisu który jest w cytacie,o jakiej porażce mówisz? Przecież wszyscy doskonale wiedzą że 90 osób już ten świat wygrało w tym Turgan.
Proszę przemyśl coś zanim napiszesz.
Pozdrawiam i proponuję wstrzymać się z tym obrzucaniem się mięsem.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą koronkę wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ludziska ja mam najlepszy pomysł na te wszystkie kłótnie :eek: ale znając życie nie wypali

Niech wszyscy członkowie z sojuszy najmniejszych dołączą do hegę zdobędą koronkę wyjdą i kolejni zdobędą i tak dalej i każdy będzie miał koronkę a potem można nawalać ile chce się ale jak pisałem znając życie i ludzi to nie wyjdzie :(
Pomysł ciekawy na pewno zainteresuje Turgana.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wątpię by ktoś komuś "shakował" konto,jeżeli tak to supp by o tym już wiedział a sam właściciel by dawno o tym napisał do guru.
smiley_emoticons_biggrin.gif


Oczywiście dajcie na luz
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
,jeśli nie ma pisemnej wypowiedzi na ten temat to nikt się nikomu nie włamał lub właściciel sam podał hasła,co oczywiście jest zabronione w regulaminie.

Jest też jedna możliwość... "czarna magia"
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Czekamy na screeny od Prestiego od wczoraj czeka na odpowiedź od supportu na temat włamania na jego konto
smiley_emoticons_biggrin.gif

O i bym zapomniał policja też ma być haha =D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Niektórzy przyznają się do pewnych rzeczy żeby "zaistnieć" a fakty czasami są zupełnie inne,oczywiście nie takie Fakty jak w TVN ,bo tam to wam ciemnotę ładują do mózgu :)
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif


Włam można potwierdzić pisząc do supp a właściciel może to uczynić i tylko on,to też musi wkleić rozmowę na potwierdzenie.Wtedy masz 100% pewności. Inaczej ja w takie pierdoły nie uwierzę i wy też nie powinniście w takie bzdury wierzyć,no chyba że właściciel konta ma hasło 1234...
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Niektórzy przyznają się do pewnych rzeczy żeby "zaistnieć" a fakty czasami są zupełnie inne,oczywiście nie takie Fakty jak w TVN ,bo tam to wam ciemnotę ładują do mózgu :)
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif


Włam można potwierdzić pisząc do supp a właściciel może to uczynić i tylko on,to też musi wkleić rozmowę na potwierdzenie.Wtedy masz 100% pewności. Inaczej ja w takie pierdoły nie uwierzę i wy też nie powinniście w takie bzdury wierzyć,no chyba że właściciel konta ma hasło 1234...
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_afraid.gif


ILE RAZY MOZNA CI PISAĆ ŻE JUŻ RAZ TO ZROBIŁ I BYŁO WSZYSTKO OD SUPPORTU DO PRZYZNANIA SIE. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Można Ci pisać a ty dalej ciszniesz swoje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niektórzy przyznają się do pewnych rzeczy żeby "zaistnieć" a fakty czasami są zupełnie inne,oczywiście nie takie Fakty jak w TVN ,bo tam to wam ciemnotę ładują do mózgu :)
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif


Włam można potwierdzić pisząc do supp a właściciel może to uczynić i tylko on,to też musi wkleić rozmowę na potwierdzenie.Wtedy masz 100% pewności. Inaczej ja w takie pierdoły nie uwierzę i wy też nie powinniście w takie bzdury wierzyć,no chyba że właściciel konta ma hasło 1234...
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_afraid.gif


ILE RAZY MOZNA CI PISAĆ ŻE JUŻ RAZ TO ZROBIŁ I BYŁO WSZYSTKO OD SUPPORTU DO PRZYZNANIA SIE. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Można Ci pisać a ty dalej ciszniesz swoje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ILE RAZY MOZNA CI PISAĆ ŻE JUŻ RAZ TO ZROBIŁ I BYŁO WSZYSTKO OD SUPPORTU DO PRZYZNANIA SIE. Nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Można Ci pisać a ty dalej ciszniesz swoje.


Jak tak piszesz to się określi czy tak było
smiley_emoticons_smilenew.gif

PS:nie ciskaj się tak przy tym monitorze,bo wam nie cofną zapisu gry
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie moja wina, że nie rozumiesz. Jak będę miał ochotę to będe ciskał sie, nic Ci do tego. Lepiej naucz sie czytania ze zrozumieniem.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie moja wina, że nie rozumiesz. Jak będę miał ochotę to będe ciskał sie, nic Ci do tego. Lepiej naucz sie czytania ze zrozumieniem.
spokojnie Panowie szkoda się denerwować, poczekajmy na info od zainteresowanego. :D Kto modry wyciągnie wnioski czemu cudaki padły w tym momencie i kto na tym najwięcej zyskał :) życze owocnych przemyśleń.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a ja zapodam coś ciekawszego co potwierdzi zapewne krystaliczność Turbana i spółki :)
Otóż jak wiadomo pakty są święte dla tegoż oto zestawu graczy znajdujących się w HEGE, nie oszukują, wszystko robią według zasad tam panujących. Nikt nie wychodzi od nich i nie atakuje naszych graczy, po czym radośnie wraca do stada jakby nigdy nic, po czym wbija na cudaka dalej będąc w pakcie :) bo dla nich zielony kolor to święty kolor :)

Także panie Turban twoje słowo można o kant //ciach// rozbić :rolleyes:

tak się bawi sojusznik którego można było jednak lać jak wszyscy chcieli ale jak się jest uczciwym to się tak kończy

piramida.jpg

piramida2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Biorę to na siebie - kolejny medal za zasługi :)

Pakt został zerwany, ponieważ maciej wysłał mi wiadomość, że będzie rozbijał nasze okupacje.
Jeśli się zgodzi na udostępnienie korespondencji to mogę wstawić cytat.
Ponadto gracze Viking od kilku dni atakują naszych graczy, co może zostać udowodnione za pomocą raportów.
Mało tego, współpracują potajemnie z naszym wrogiem.
Zerwanie paktu było formalnością.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na 20k ogni najlepszego agresora tego świata. Bo skądś te punkty przecież musi mieć.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

w sumie to świnie zawsze wy podkładaliście więc było wiadomo że i nas //ciach// :)

a wasze ognie na nasze okupki to pewnie wiatr kierował bo halne wiały ;)

P.S. to że pozwalasz wysypać się owockom ze swego turbanu, atakować graczy po czym uważasz że nic się nie stało to już wiemy od dawna :)

to już chyba nie ma sojuszu którego nie zrobiliście w jajo :) możesz być dumny należy ci się koronka za to ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Biorę to na siebie - kolejny medal za zasługi :)

Pakt został zerwany, ponieważ maciej wysłał mi wiadomość, że będzie rozbijał nasze okupacje.
Jeśli się zgodzi na udostępnienie korespondencji to mogę wstawić cytat.
Ponadto gracze Viking od kilku dni atakują naszych graczy, co może zostać udowodnione za pomocą raportów.
Mało tego, współpracują potajemnie z naszym wrogiem.

Zerwanie paktu było formalnością.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na 20k ogni najlepszego agresora tego świata. Bo skądś te punkty przecież musi mieć.


najbardziej ciekawi mnie jacy to gracze was atakują (tylko dobrze spreparujcie dowody żeby nie było niejasności i gdzie są atakowani), a co do współpracy z wrogami to możemy podyskutować kto z większą ich ilością to robi

Nie zapomnij dodać jak to sami cudaki stawiacie a żelki, Legiony i Alfa oraz jeszcze jakieś pomniejsze latają do was na kawę no bo przecież oni wam cudaków nie budują :)

jakoś przez całe forum nie widziałam twojego wpisu żebyś chociaż raz im podziękował za pomoc, ale korona mogłaby ci wtedy spaść z głowy przecież :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Podziękowania wolę składać osobiście, bo to bardziej kulturalnie i przyzwoicie. A na FO to do wszystkich i do nikogo, nie sądzisz?
Ponadto ja nie muszę dziękować im, a oni nam - wszyscy budujemy aktualnie Cuda dla siebie - jeśli ktoś się mniej przyłoży to na tym straci - tyle.
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Podziękowania wolę składać osobiście, bo to bardziej kulturalnie i przyzwoicie. A na FO to do wszystkich i do nikogo, nie sądzisz?
Ponadto ja nie muszę dziękować im, a oni nam - wszyscy budujemy aktualnie Cuda dla siebie - jeśli ktoś się mniej przyłoży to na tym straci - tyle.

Nie powinieneś używać słów których znaczenia nie rozumiesz :)
I podejrzewam, że znaczenia słów "sięgnąć dna" też nie rozumiesz a szkoda...
Wyimaginowane ataki - tak to sobie wytłumaczyłeś...? Poziom abstrakcji jaki osiągnąłeś nie jest w stanie nic przebić i co jest w tym najciekawsze - Ty chyba w to wierzysz!
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry