Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

gdybyśmy chcieli go zerwać to już dawno nie mielibyście żadnego cudaka :D

smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif



Jakże my się cieszymy że wam się nie chciało bo byś,y musieli dawno skończyć grać.


A tak na poważnie to na ukrytym już dawno plany na to mieliście
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nom potwierdzam ubaw jest po pachy :D
A mleka pod nosem nie zapomnijcie sobie wytrzeć :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Spadłem z krzesła :D
Jak widzę takie wpisy to wiem, że nie ma sensu dalej rozmawiać.
Dzieciaki się burzą o zerwany pakt :)

Synu - widzę, ze nie kompletnie nie rozumiesz i trzeba Ci to dużymi literami napisać:
ZAATAKOWALIŚCIE CUDAKA SOJUSZNIKA
I tego faktu nie zmieni dorabianie żadnych teorii. To jest fakt i z tym sie nie dyskutuje. Reszta Waszych tłumaczeń to zwykła dziecinada i fałszowanie rzeczywistości.
Wasz styl gry i Wasza sprawa - można tak grać - czemu nie...
Tylko nie róbcie z siebie świętych i jedynych sprawiedliwych na tym świecie, tak jak ma to miejsce do tej pory.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Synu - widzę, ze nie kompletnie nie rozumiesz i trzeba Ci to dużymi literami napisać:
ZAATAKOWALIŚCIE CUDAKA SOJUSZNIKA
I tego faktu nie zmieni dorabianie żadnych teorii. To jest fakt i z tym sie nie dyskutuje. Reszta Waszych tłumaczeń to zwykła dziecinada i fałszowanie rzeczywistości.
Wasz styl gry i Wasza sprawa - można tak grać - czemu nie...
Tylko nie róbcie z siebie świętych i jedynych sprawiedliwych na tym świecie, tak jak ma to miejsce do tej pory.



sojusznik by starał się jakoś pomagać itp. itd a nie przeszkadzać i utrudniać :) można to było nazwać ew. kruchym PONem :)

ale skąd taki ktoś jak ty może się na tym znać :)
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

sojusznik by starał się jakoś pomagać itp. itd a nie przeszkadzać i utrudniać :) można to było nazwać ew. kruchym PONem :)

ale skąd taki ktoś jak ty może się na tym znać :)

Dorabiajcie dalej kolejne teorie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nic nie dorabiamy bo nie musimy.

Napisz mi proszę kiedy ostatnio ktoś się do nas odezwał z jakąś propozycją współpracy/budowy cudów etc. etc.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Spadłem z krzesła :D
Jak widzę takie wpisy to wiem, że nie ma sensu dalej rozmawiać.
Dzieciaki się burzą o zerwany pakt :)

Teraz parę FAKTÓW
29.04 2015 r. padła w hege informacja że po długim weekendzie wypowiedzą pakt vikingom. :D
Czemu tego nie zrobili? Bo wypowiadając pakt vikingi by się przygotowali do obrony cudów. Więc przez ponad pół miesiąca przygotowywali akcję na piramidę sojusznika :) Gdy padły im cudaki musieli proces przyśpieszyć i w ostatniej chwili zrobili zgraną akcję na miasto nieaktywnego gracza któremu się urlop skończył, decyzję o wyborze gracza podał do wiadomości Turgan który sam opisuje siebie "że na tym świecie tylko sprząta" , a w rzeczywistści od i Vill podejmują na forum rady hege większość decyzji ;) pozdrawiam
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Teraz parę FAKTÓW
29.04 2015 r. padła w hege informacja że po długim weekendzie wypowiedzą pakt vikingom. :D
Czemu tego nie zrobili? Bo wypowiadając pakt vikingi by się przygotowali do obrony cudów. Więc przez ponad pół miesiąca przygotowywali akcję na piramidę sojusznika :) Gdy padły im cudaki musieli proces przyśpieszyć i w ostatniej chwili zrobili zgraną akcję na miasto nieaktywnego gracza któremu się urlop skończył, decyzję o wyborze gracza podał do wiadomości Turgan który sam opisuje siebie "że na tym świecie tylko sprząta" , a w rzeczywistści od i Vill podejmują na forum rady hege większość decyzji ;) pozdrawiam
smiley_emoticons_biggrin.gif

ciekawe skąd ty takie rewelacje wyciągasz :D


Ja z kolei czytałem u vikingów na radzie że wypowiedzą nam pakt 15 maja po tym jak wybudują i zabezpieczą Piramidę zburzoną przez włamanie na konto jednego gracza Hegemonium :) niestety nie udało się im to :(
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ciekawe skąd ty takie rewelacje wyciągasz :D


Ja z kolei czytałem u vikingów na radzie że wypowiedzą nam pakt 15 maja po tym jak wybudują i zabezpieczą Piramidę zburzoną przez włamanie na konto jednego gracza Hegemonium :) niestety nie udało się im to :(

to niestety nie prawda :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ciekawe skąd ty takie rewelacje wyciągasz :D


Ja z kolei czytałem u vikingów na radzie że wypowiedzą nam pakt 15 maja po tym jak wybudują i zabezpieczą Piramidę zburzoną przez włamanie na konto jednego gracza Hegemonium :) niestety nie udało się im to :(

to niestety nie prawda :D
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja też mogę mieć cytaty - jakiż to problem jest je zrobić :) dla kogoś co włamuje się na konta graczy pewnie to norma podrabiać inne rzeczy :)
widze , że rozmowa z tobą jest bezcelowa , może niech ktoś z rady zweryfikuje moje informacje :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja też mogę mieć cytaty - jakiż to problem jest je zrobić :) dla kogoś co włamuje się na konta graczy pewnie to norma podrabiać inne rzeczy :)
widze , że rozmowa z tobą jest bezcelowa , może niech ktoś z rady zweryfikuje moje informacje :D
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ciekawe skąd ty takie rewelacje wyciągasz :D


Ja z kolei czytałem u vikingów na radzie że wypowiedzą nam pakt 15 maja po tym jak wybudują i zabezpieczą Piramidę zburzoną przez włamanie na konto jednego gracza Hegemonium :) niestety nie udało się im to :(

Mam propozycję - pokażcie JEDEN dowód na włamanie na Piramidę i na Świątynie , a nie cały czas "Wlamanie", "Włamanie" - Nie macie więcej słów do powiedzenia w tej kwestii? Tylko "włamanie i włamanie", a nie wzieliście do myśli, że Presti mógł was wyciulać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

m4teusz niestety ale takie coś już miało miejsce wcześniej i kajfasz nawet na forum się publicznie przyznał do tego - mnie też dziwi że nie ma za to globalnego bana ....

Prestiego trochę znam i jakoś nie sądzę aby nas chciał wyciulać - a nawet jeśli to nie odebrał by telefonu nie wyszedł ze spotkania żeby jak najszybciej wrócić do sojuszu cobyśmy mogli zapełniać cuda ... bo po co by miał to robić
 
Do góry