Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Aż dałem Ci punkt reputacji za znalezienie błędu ;)
Rzeczywiście powinienem zastosować trochę inne określenia, bo te średnio pasują to tego kontekstu.
Pamiętaj tylko, że przed "których" powinieneś zastosować "przecinak" jak już mamy być tacy skrupulatni :p

Pakt miał zostać zerwany już z tydzień temu, co potwierdzi szef Alphy, do której się zwróciłem z tą informacją.
Jeśli chodzi o ataki - jutro napiszę na forum, aby nasi gracze potwierdzili, iż takowe miały miejsce.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Podziękowania wolę składać osobiście, bo to bardziej kulturalnie i przyzwoicie. A na FO to do wszystkich i do nikogo, nie sądzisz?
Ponadto ja nie muszę dziękować im, a oni nam - wszyscy budujemy aktualnie Cuda dla siebie - jeśli ktoś się mniej przyłoży to na tym straci - tyle.

szkoda że modki powycinały twoje wpisy na temat co sądzisz o swoich sojusznikach bo było to bardzo ciekawe i raczej nie wyglądało na podziękowania, a jeśli tak dziękujesz to gratuluję :)
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Synu,
Nie ucz mnie interpunkcji bo mnie nie nauczysz - lepsi od Ciebie próbowali
smiley_emoticons_smilenew.gif

Co do "zasad" - ja Ciebie nie próbuję uczyć - to się wynosi z domu, z otoczenia w którym dorastasz... Jeżeli w głupiej grze nie potrafisz utrzymać pewnego poziomu to co się dzieje w realu?
Nie myślałeś o polityce - nadawałbyś się - poziom arogancji posunięty do granic absurdu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
No i nie każdy z gęby potrafi zrobić //ciach// - brawo
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja tam jednak myślę że my się po prostu nie znamy a wysyłanie wiadomości sprawdzające aktywność też umiemy robić :)
ale ciekawe coś o tej gębie było pewnie to się tego tyczyło
turgan.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To była ironia, a nie zwrócenie uwagi na interpunkcję.

Moje życie realne jest jak najbardziej w porządku - nie możesz mnie ocenić, bo mnie nie znasz, a gdybyś mnie znał, nie napisałbyś nic takiego. Specyfiką tego świata jest to, że pewne wartości uległy zniekształceniom bądź kompletnie się zatraciły. Do gry trzeba się dostosować. Świat anonimowości pozwala na dużo więcej niż w normalnym życiu - i gracze zaczęli z tego korzystać. Najpierw - jak dotąd chyba niewyjaśniona sytuacja ze Świątynią Żelków, potem włamanie na konto naszego gracza, następnie kolejny incydent z naszymi Cudami. A to tylko Cuda - idąc dalej możemy przytaczać więcej takich wątków, gdzie honor nie gra żadnej roli i jeśli sojusze się do tego nie dostosują nic nie ugrają.

Nasza decyzja nie była ot tak sobie, bo Wy zaczęliście budować Piramidę. Po prostu zmieniliście koalicję. Dochodziło to incydentów i dobrze o tym wiecie, ale będziecie udawać głupich, żeby mnie ośmieszyć co zrozumieją tylko Zieloni, którzy stosują podobną taktykę.

A jeśli chcesz nawiązać do moich wartości to napisz teraz do Macieja i zapytaj się o jego sms do naszych graczy.
Nie wiem jakim cudem, ale doszło do dublowania się postów na forum - "pierwszy raz widzę takie wulgaryzmy i... brak słów".
Tak właśnie reprezentant vikingów oczerniał naszych graczy bądź pisał do ludzi, którzy go wyprzedzili w rankingu PW z multikont.

Dowiedzcie się trochę na temat swoich graczy jeśli chcecie oceniać moje zachowanie. Na pewno więcej już tego nie zrobicie.
A jeśli będzie trzeba pójdzie stosowny mas, ale uwierz mi - nie chciałbym tego czytać :)

Pozdrawiam i dziękuję koalicji za to, że zapełniliśmy 2 magazyny na 10 poziomie w 2x20h :D
Tak trzymać! ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja tam jednak myślę że my się po prostu nie znamy a wysyłanie wiadomości sprawdzające aktywność też umiemy robić :)
ale ciekawe coś o tej gębie było pewnie to się tego tyczyło
View attachment 5261

Oferowaliśmy swoją pomoc, niestety wybraliście Ludków - więc kto zerwał pakt?
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Biorę to na siebie - kolejny medal za zasługi :)

Pakt został zerwany, ponieważ maciej wysłał mi wiadomość, że będzie rozbijał nasze okupacje.
Jeśli się zgodzi na udostępnienie korespondencji to mogę wstawić cytat.
Ponadto gracze Viking od kilku dni atakują naszych graczy, co może zostać udowodnione za pomocą raportów.
Mało tego, współpracują potajemnie z naszym wrogiem.
Zerwanie paktu było formalnością.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na 20k ogni najlepszego agresora tego świata. Bo skądś te punkty przecież musi mieć.


Aż dałem Ci punkt reputacji za znalezienie błędu ;)
Rzeczywiście powinienem zastosować trochę inne określenia, bo te średnio pasują to tego kontekstu.
Pamiętaj tylko, że przed "których" powinieneś zastosować "przecinak" jak już mamy być tacy skrupulatni :p

Pakt miał zostać zerwany już z tydzień temu, co potwierdzi szef Alphy, do której się zwróciłem z tą informacją.
Jeśli chodzi o ataki - jutro napiszę na forum, aby nasi gracze potwierdzili, iż takowe miały miejsce.

a został zerwany w momencie wbicia na nasz cud :D


widzę że się już gubisz po raz kolejny w tym co piszesz ale to norma :)

wy tez współpracowaliście z naszymi wrogami dużo wcześniej i jakoś nie płaczemy z tego powodu tak jak wy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Rozbraja mnie Twoja inteligencja bądź jej brak (bez urazy).
U góry jest napisany bliżej bezpośredni powód zerwania paktu, a na dole od kiedy planowaliśmy ten pakt zerwać.
Czytaj ze zrozumieniem :)

Sam czyściłem wczoraj na morale 62% u tanatora wioskę,kolon miał teraz lecieć - a tu okienko od Was atakuje moje wsparcia w tym mieście
Wbić to nie wbije bo tam murek 0 a w 4 miastach obok mam latawce,no i birem nie może jakoś wbybić,co nie zmienia faktu że JAKO cytuję PAKTOWICZE powinniśmy mieć wspóldzielone rezerwacje - które WY usuneliscie............

Tutaj śmieszne wiadomości. Skaczą do Was Mahy, Zieloni i prosicie o przywrócenie rezerwacji - żałosne posunięcie.
Ponadto grozicie, że będziecie rozbijać nasze okupacji, bo 4 paki ptaków obok - też śmieszna sprawa ;)
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No nawet bardzo śmieszna bo zieloni skakali do nas od 4 dni a wasi paktowicze do was od miesiąca :cool:

a co do cd. wiadomości to też pokażę co by nie było
okienko.jpg


ewentualnie możesz też opisać sytuację jak nie zauważyliście kiedyś pewnej wiadomości, która została jakimś cudem przeoczona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dlatego rezerwacje zostały usunięte. Alpha miałby do nich podgląd więc zaprzeczacie sami sobie pisząc o ich przywrócenie. A Mahy to chyba skaczą od 4... miesięcy ;)
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dlatego rezerwacje zostały usunięte. Alpha miałby do nich podgląd więc zaprzeczacie sami sobie pisząc o ich przywrócenie. A Mahy to chyba skaczą od 4... miesięcy ;)


tak od 10 :) jak nauczysz się ze statów korzystać to daj znać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Umiem doskonale, sam wybrałem cel na Wasz Cud :p

A teraz dobranoc. Wszystko wyjaśnione.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

dokładnie nic dodać nic ująć chociaż bardzo śmiesznie się z tobą dyskutuje gdy nie masz argumentów żeby się wybielić :D


P.S. musisz tez napisać jak ciężko wam było na niego wbić i jaką wielką walkę musieliście stoczyć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ktoś kto nie potrafi dostrzec tych argumentów bądź ich nie rozumie zawsze stwierdzi, że takie rozmowy są śmieszne.

Ja argumentów nie potrzebuję, nie jestem jedynym graczem Hege, żeby za wszystko odpowiadać i wszystko Wam wyjaśniać.
Póki co cieszę się dzisiejszym dniem, a na analizy i solidne argumenty przyjdzie jeszcze czas.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

P.S. musisz tez napisać jak ciężko wam było na niego wbić i jaką wielką walkę musieliście stoczyć :D

Jaki rywal taka walka
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To była ironia, a nie zwrócenie uwagi na interpunkcję.

Moje życie realne jest jak najbardziej w porządku - nie możesz mnie ocenić, bo mnie nie znasz, a gdybyś mnie znał, nie napisałbyś nic takiego. Specyfiką tego świata jest to, że pewne wartości uległy zniekształceniom bądź kompletnie się zatraciły. Do gry trzeba się dostosować. Świat anonimowości pozwala na dużo więcej niż w normalnym życiu - i gracze zaczęli z tego korzystać. Najpierw - jak dotąd chyba niewyjaśniona sytuacja ze Świątynią Żelków, potem włamanie na konto naszego gracza, następnie kolejny incydent z naszymi Cudami. A to tylko Cuda - idąc dalej możemy przytaczać więcej takich wątków, gdzie honor nie gra żadnej roli i jeśli sojusze się do tego nie dostosują nic nie ugrają.

Więc mojej nie zrozumiałeś.... nie ważne

Co do oceniania Ciebie - opisałem swoje spostrzeżenia - gdzie tu masz ocenę Twojej osoby. Świadectwo wystawiłeś sobie sam. Ocenę wystawią Ci inni.
Wybacz, że zakończę tą naszą wspólną konwersację którą - prowadzę bez większego entuzjazmu....
Życzę dalszych "sukcesów", jeszcze lepszego dostosowania się do gry i pełnego korzystania ze wspomnianej anonimowości (podobnie jak pozostali gracze)
Na koniec przypomniało mi się zdanie z niezbyt wyszukanej anegdotki: "z prądem każde g... popłynie, pod prąd tylko szlachetna ryba" - wybór zależy od Ciebie ;)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

My mamy cały czas pod prąd :)

Ludzie, wyluzujcie trochę. Nie jestem założycielem Hege, ani nie wysłałem na Was jeszcze żadnego ataku.
Spinacie się z Zielonymi, bo chcecie na kogoś winę zrzucić, ale mnie to nie rusza, bo jest kilku krzykaczy na forum, którymi się po prostu nie przejmuję :)
Zamiast narzekać to odbijajcie swój Cud i poproście Zielonych o pomoc.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

My mamy cały czas pod prąd :)

Ludzie, wyluzujcie trochę. Nie jestem założycielem Hege, ani nie wysłałem na Was jeszcze żadnego ataku.
Spinacie się z Zielonymi, bo chcecie na kogoś winę zrzucić, ale mnie to nie rusza, bo jest kilku krzykaczy na forum, którymi się po prostu nie przejmuję :)
Zamiast narzekać to odbijajcie swój Cud i poproście Zielonych o pomoc.


pocałuj misia w pompkę ;)

a ta rybą waszą to już strasznie zawiewa z prawej :p
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

My mamy cały czas pod prąd :)

Ludzie, wyluzujcie trochę. Nie jestem założycielem Hege, ani nie wysłałem na Was jeszcze żadnego ataku.
Spinacie się z Zielonymi, bo chcecie na kogoś winę zrzucić, ale mnie to nie rusza, bo jest kilku krzykaczy na forum, którymi się po prostu nie przejmuję :)
Zamiast narzekać to odbijajcie swój Cud i poproście Zielonych o pomoc.

I wszystko jest w porządku
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan oni po prostu mają za złe że ich ubiegliśmy, bo sami się szykowali do zerwania pona oraz mają żal do siebie o to że przejmowali nieaktywnego a zapomnieli o mieście na cudzie :D
 

DeletedUser24888

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

butthurt na całej linii jak widzę, teraz tylko czekać i patrzeć aż zaczną się pojawiać szaraki wśród wikingów i zielonych :D
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan oni po prostu mają za złe że ich ubiegliśmy, bo sami się szykowali do zerwania pona oraz mają żal do siebie o to że przejmowali nieaktywnego a zapomnieli o mieście na cudzie :D

gdybyśmy chcieli go zerwać to już dawno nie mielibyście żadnego cudaka :D

ale nie będziemy was wyprowadzać z błędu i idziemy płakać w poduszkę za piramidą oraz zrobimy rytualnego szaraka na waszą cześć :)
bo tyle ataków mamy że pewnie do końca świata ich nie ogarniemy :cool:
 
Do góry