Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

do organów ścigania mnie podaj za brak IQ jak twoje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Oczywiście, że oskarża mnie, bo ja napisałem mu, że może do nas przejść, ale dałem mu do zrozumienia, żeby oddał miasta na Cudach.
Gdy Wam to oznajmił, to nikt nie chciał tych miast wziąć, a jeden kolon jak leciał to z Waszej akademii i śmiał się, że sami sobie Cud rozwalicie. W końcu do mnie pisze, że przechodzi i tyle. Ale niestety nasza Rada chciała koniecznie utrzymać dobre stosunki z Wami i go wyrzuciła po tym jak ich o to poprosiłeś. Ja wcześniej obiecałem komando, że z naszej strony nic mu nie grozi i zapewniam mu bezpieczeństwo w Hege. Ale z taką aprobatą sojuszu nie miałem nic do powiedzenie i nie odpowiadałem na jego wiadomości, gdy go nasi wyrzucili. I słusznie zwalił winę na mnie, ale ja miałem do wyboru naruszenie relacji dwóch sojuszów, albo pozostawienie jednego gracza na pastwę losu więc nie trudno się domyśleć co wybrałem.
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mi by było szkoda czasu na taką stertę bzdur - sytuacja, która nastąpiła, może zostać opisana w jednym, góra dwóch zdaniach. A Wy szukacie teorii spiskowych :)

Jak masz IQ na poziomie średnim to byś się domyślił, że jeśli operowałbym kontem Sarifa to bym podniósł Grobowiec w Hege do 9 poziomu najpierw :)



Zrobiliście ataki na dwa cudaki - jeden leciał (zaplanowano żeby nie wszedł) żeby było że tego jakoś obroniłem ale tego już nie mogłem i żeby kret dalej został w sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

wojtas przedstawi plan akcji.

Wykorzystaliśmy nieaktywność gracza - sami wstawiliście mu kolona na Cudzie, bo stracił na naszą rzecz inne miasta.
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

wojtas przedstawi plan akcji.

Wykorzystaliśmy nieaktywność gracza - sami wstawiliście mu kolona na Cudzie, bo stracił na naszą rzecz inne miasta.
no jasne :)) a patrz ci los, ja się okazało, że nici z planu to i Sarif się pojawi i honorem się rzucił
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Chyba większość się zgodzi, że dalsza dyskusja tu i jakakolwiek próba tłumaczenia (chociaż nie wiem po co ) nie ma tu sensu.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

wojtas przedstawi plan akcji.

Wykorzystaliśmy nieaktywność gracza - sami wstawiliście mu kolona na Cudzie, bo stracił na naszą rzecz inne miasta.

spokojnie ;) dostane rozmowy z innym członkiem hege kwestia czasu ,.. traktujecie nas jak debili ale sami przemyślcie:
kto przyjmuje gracza z naszych cudów bez wcześniejszej weryfikacji zamiarów czy to może nie kret etc... tylko wy po 30 s od wyjscia go przyjeliscie ... a turgan rozmawiał z nim o 22:35 jak juz godzine w hege siedział hahahahahah :)))) a wcześniej nikt nic nie gadał braliście w ciemno :) bo cudaka zburzył :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zielone Ludki mają identyczny charakter jak ich realni odpowiednicy. Pewien naród też tak myśli jak wy - tyle, że cały świat się z nich śmieje. Tu jest podobnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Oczywiście, że oskarża mnie, bo ja napisałem mu, że może do nas przejść, ale dałem mu do zrozumienia, żeby oddał miasta na Cudach.
Gdy Wam to oznajmił, to nikt nie chciał tych miast wziąć, a jeden kolon jak leciał to z Waszej akademii i śmiał się, że sami sobie Cud rozwalicie. W końcu do mnie pisze, że przechodzi i tyle. Ale niestety nasza Rada chciała koniecznie utrzymać dobre stosunki z Wami i go wyrzuciła po tym jak ich o to poprosiłeś. Ja wcześniej obiecałem komando, że z naszej strony nic mu nie grozi i zapewniam mu bezpieczeństwo w Hege. Ale z taką aprobatą sojuszu nie miałem nic do powiedzenie i nie odpowiadałem na jego wiadomości, gdy go nasi wyrzucili. I słusznie zwalił winę na mnie, ale ja miałem do wyboru naruszenie relacji dwóch sojuszów, albo pozostawienie jednego gracza na pastwę losu więc nie trudno się domyśleć co wybrałem.
nie chce przeciągać tematu,czasu jak się okazuje było co niemiara..aż do dnia dzisiejszego żeby doszedł do Was, po tym jak odda miasta na cudach..nie zrobił tego tylko postanowił przejść, resetując cudaki.., następce na miasta kazałem mu samemu poszukać, skoro sam chciał odejść..więc jeśli miał się śmiać to sam z siebie, że znalazł kogoś z akademii, o czym mu napisałem gdy kolon był w drodze że chyba mu rozum odjęło..sorry ale taka była deklaracja graczy z mistami na cudakach przed EC..więc do dzisiaj nie wiem do kogo on ma te pretensje..
uwierz mi, że od nas też nic złego by go nie spotkało gdyby załatwił sprawę jak trzeba i jak było ugadane od samego początku..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

spokojnie ;) dostane rozmowy z innym członkiem hege kwestia czasu ,.. traktujecie nas jak debili ale sami przemyślcie:
kto przyjmuje gracza z naszych cudów bez wcześniejszej weryfikacji zamiarów czy to może nie kret etc... tylko wy po 30 s od wyjscia go przyjeliscie ... a turgan rozmawiał z nim o 22:35 jak juz godzine w hege siedział hahahahahah :)))) a wcześniej nikt nic nie gadał braliście w ciemno :) bo cudaka zburzył :)))

My go nie przyjęliśmy 30s po wyjściu, zaproszenie było wcześniej jak do nas napisał, że odchodzi z Ludków. A ja nie miałem powodu, by z nim gadać, robił to kto inny. Szczerze mówiąc - nawet nie zamierzałem, bo bałem się, że jeszcze się rozmyśli i nie wyjdzie od Was :p
 

DeletedUser21876

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

wow,co tu sie dzieje;)
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Chyba większość się zgodzi, że dalsza dyskusja tu i jakakolwiek próba tłumaczenia (chociaż nie wiem po co ) nie ma tu sensu.

ja się zgadzam ale mam teraz śmiachawę z Turgana (kilka dni temu z Kajfiego) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja już na krześle od południa nie siedzę, bo mnie bawią Wasze teorie spiskowe - nakręćcie film dokumentalny :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oooo zbliżamy się do wielkiego finału :DDD kiedy dostał zaproszenie niech zgadnę 16 kwietnia :
smiley_emoticons_biggrin.gif
czyli jednak wczęśniej pisał oj turganik schizofrenia :))

Kajfasz chyba Ty cierpisz na tę chorobą, przecież ja pisałem wcześniej, ze był z nim kontakt z 2h przed wyjściem, ale nie za moim pośrednictwem.

A tu masz datę wysłania zaproszenia.
XXX zaprosił Sarif do sojuszu. 21.04.15 o godzinie 21:47
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja się zgadzam ale mam teraz śmiachawę z Turgana (kilka dni temu z Kajfiego) :)
Nie kumam co wy od tego Turgana chcecie.Zazdroszcze mu .Doskonały strateg,potrafi przewidzieć różne sytuacje itp itd.Mało jest tak ogarniętych osób jak on.Szacun Turgan :)
 

DeletedUser13785

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A pomyśleć, że to tylko(aż?) gra
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie kumam co wy od tego Turgana chcecie.Zazdroszcze mu .Doskonały strateg,potrafi przewidzieć różne sytuacje itp itd.Mało jest tak ogarniętych osób jak on.Szacun Turgan :)
popieram ogarnięty :) robi dobrą robotę dla swojego sojuszu :D
 

DeletedUser13785

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//ciach//

a co do sytuacji na Troi jest stabilna z ciekawymi zwrotami akcje
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//ciach// Mam nadzieję że część przeglądających osób poczytała sobie co nieco i wyciągnęła wnioski z kim ma do czynienia. Wystarczy prześledzić niezgadzające się informacje gracza turgan odnośnie czasów rozmów z sarifem i wiele innych kłamstw typu że on tylko budową cudów się zajmuje :DDD a od dyplomacji jest ktos inny , poczekamy może dowiemy się prawdy od zainteresowanych , na pewno się dowiemy tak czy tak .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A ten dalej, gościu bo Ci mama internet odłączy - połóż już się spać :)
Ja też mam nadzieję, że prawda wyjdzie - drugi raz będziesz musiał się za siebie wstydzić.

Turgan nic do ciebie nie mam , najgorszą ale prawdę wezmę na klatę
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry