Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Brzmi jak trollowanie :)

SIcH (moloch) - 89 graczy ;) Po przyjęciu dwóch bumów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

*moloch - to co tworzy SiH :)
Definicja dla każdego będzie inna, osoby które grają w waszych szeregach krytykowały Gmarta o molocha, teraz powiedzą że u nich to nie to samo
Dla mnie moloch było Bum i moloch jest Koalicja SiHów :)
Mogę też mocno pogratulować Romie za wytrwałość, za to że nie zwątpili i są gdzie są
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie ma czegoś takiego jak koalicja SiHów. Ktoś Cię źle poinformował. Jeśli już jakoś chcesz to nazywać to prędzej nazwałbym to koalicją Polanusa czy Rachu Ciachu bo Ci dwaj panowie mają tam chyba najwięcej do powiedzenia. Tudzież koalicją Scypiona bo to on utworzył wspólne zakładki.

SiH ma dwa sojusze i nie będzie mieć więcej. W tej chwili ten moloch ma mniej członków niż wspomniani przez Ciebie Lenie czy TS/Loża/SI. Również znacznie mniej niż Bum. Rozumiem, że z perspektywy sojuszu 14 osobowego może Ci się wydawać, że 90 ludzi to moloch ale raczej jesteśmy średniej wielkości sojuszem na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Koalicją SiHów nazywam ów koalicję, ale tylko dla tego że jesteście jej liderami. Kto tam ciąga za sznurki to nie wiem. Ale niech kręci lepiej od gmarta bo historia lubi zataczać koło :)
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Koalicją SiHów nazywam ów koalicję, ale tylko dla tego że jesteście jej liderami. Kto tam ciąga za sznurki to nie wiem. Ale niech kręci lepiej od gmarta bo historia lubi zataczać koło :)

Schlebia mi, że gracz tego pokroju uważa nas za liderów czegokolwiek nie mniej ponownie muszę wyprowadzić Cię z błędu. Nie jesteśmy żadnymi liderami tej koalicji. Ba, nawet do niedawna byliśmy w niej na pół gwizdka bo jedynie służyliśmy deffem z powodu obowiązujących ponów. Nikt nie pociąga za sznurki bo to nie są kolejne sojusze Gmarta (pozdro micz) tylko luźne zgromadzenie sojuszy, które dostrzegły wspólnotę interesów po aneksji Uro przez bumy. Nie sądze by ktokolwiek to traktował jako twór, który ma przetrwać do końca serwera. Zresztą już były propozycje rozwiązania.

Co do historii zataczającej koło, gra się musi jakoś ułożyć. Na razie my (SiH) o tym nie myślimy. Cieszymy się oceanem czerwieni i brązu, który się otworzył w kwietniu.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Fakt Bumy przekombinowały, na starcie gry i złotko służyło, pogoda za oknem.
Gra toczy się dalej, kura przestaje znosić jajka, teraz teraz nawet do mnie często pisze...
Gra toczy się dalej...

Dr4gunow i masz z czego się cieszyć bo niektóre sojusze mają zielone łąki i żyją w błogim spokoju, przejmując miasta swoich kolegów.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ przepraszam, czy Wam kura też zawaliła skrzynke i zawala informacja o miejscu w rankingu???
mam kilkaset takich info co wyrzuce to wchodza następne..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ko, ko, ko... Hini pisz szybko czy się cieszycie z pokonania Bum bez wojny? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Współczuję, moje kondolencje :) Kto wie na kogo sie teraz celownik ustawi, a chodzą słuch że SI to taki sam jednostrzałowiec jak Bum
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty mnie jednak crocodile źle zrozumiałeś.
Słuchy chodza różne. Przeważnie nic z prawdą nie mające wspólnego.
Aegan powinien się wypowiedzieć jakie są plany światowe. on wie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Też mnie chyba źle zrozumiałaś, kondolencje przesyłam na przyszłość. A bo to wiadomo na czym licho spocznie... hehe :D Na zapas może się przydadzą...
A licho nie śpi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To może nasz nekrolog juz opublikuj... na zapas..
Jaki to kolega złośliwy, no, no.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Każdy wie że jestem tylko prowokatorem, to jest moja zabawa z którą trzeba się pogodzić :) Jak nie wy to może Lenie? A może ktoś inny? Się poczeka, się zobaczy ;-)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a może jakies demony?:)
nalazło się różnych wampirów na serw.. Teraz trzeba będzie odczyniać uroki..

Crocodile, chyba nie widziałeś prowokacji na grepo skoro twierdzisz, że jesteś prowokatorem:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Demony, demony? Od razu mówię że oddam z 10 miast bez walki na terenie konfliktu tylko po to aby ujrzeć "inny front" Cieszy mnie karma, los, lub inne dyrdymały :) Osobiście cieszę się z rozpadu Bum bo ten twór nie miał racji bytu, coś się w końcu ruszyło na Zakros

Demony postawią na suwerenność, albo przyjdzie poszarzeć. Dość już dyplomatycznych bzdur...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

problem polega w tym, że większość oddaje bez walki, więc Twoje 10 nie jest żadna atrakcją na tym dziwnym swiecie... Przykro mi, bo wiem, że chciałes być hojny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ma hojność dla biedaków nie zna granic :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a kto jest tym biedakiem?:)
Może Milord, bo podobno ma problem na plantacjach:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hszek popadł w niełaskę odkąd zmienił front, mało jest jego wyznawców, a jeszcze mniej robotników. Chyba podupadł z plantacją bo coś jego bogactwo nie odzwierciedla slotów - którym zresztą każdy musi się pokłonić. Sloty żądzą światem :)
 
Do góry