Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Taa i nagle wleciał smok z rachu ciachem i wszystkich pogrążył ale że mu się nie chciało grać na 100% to odpuścił i na szczęście wszyscy na morzach przeżyli..
Co do handlarza to zazwyczaj jak ktoś piszę że klika rekreacyjnie to albo atakuje bez przerwy albo handluje złotem - Ty tutaj mało co się pokazywałeś z ofensywnej strony (bez obrazy)

Co do Polanusa ciekawe co ma moje zdanie o pisaniu wulgaryzmów do obrony jego osoby..

Pokazujesz tylko swoją klasę "sierotko" - brak kultury, cham bez ograniczeń aż dziwne że pozwalali Ci się zajmować dyplomacją.
Nie mam zamiaru Ci dopiekać w tak słaby sposób jak robisz to Ty, napinanie się przez kabel mnie nie kręci. Prawda jest taka że każdy kto się interesuje sytuacją na Zakros ma z Ciebie niezły ubaw.

Skoro ze mnie mają niezły ubaw to jaki muszą mieć z ciebie? Kolesia który napina się na forum i jednocześnie ukrywa pod innym nickiem;)
Jesteś mega twardziel:p Na dole jedna z twoich fotek kolego twardzielu:cool:

twardziel_2014-04-10_11-46-11.jpg
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Napinam się na forum? człowieku jedyną osoba która w tym wątku daje się ponieść emocjom jesteś Ty. Ukrywam się pod innym nickiem? Gdybyś grał 5 lat w jedną grę na pewno byś miał jeden nick cały czas - powodzenia z urlopami. Zresztą to że gram teraz pod innym nickiem nie jest żadną niewiadomą - nie ukrywam się z tym a jak ktoś nie wie pod jaką nazwą teraz pykam to wyłącznie z własnego lenistwa dyplomatycznego.

Pisałem do Ciebie z kulturą i dystansem, w zamian powitałeś mnie chamskimi odzywkami nawet matka Cię nie nauczyła że wypada pisać niektóre rzeczy z dużej litery (zakładam że mama, bo pewnie w przedszkolu nie zdałeś). Chamstwo się tępi chamstwem ale nie zamierzam z Tobą dyskutować więcej bo widzę że trzymasz się dobrze wyznawanych wartości "sprowadź do swojego poziomu a potem pokonaj doświadczeniem"
Więcej emotikonek kolego, niech wszyscy wiedza że nie wytrzymujesz nerwowo :) Napinacz "twardziel" z Twardej Sztuki, ale ironia.

Jadę na urlopik możesz teraz wykazać się kreatywnością, nie bój się nie mrugaj za szybko i śpij po nocach spokojnie - nie odpiszę :)

Hini chyba teraz wystarczająco szanse dostał nasz szczekokleszcz :)
Miłych wakacji wszystkim życzę!
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolejny gwiazdor nam wyszarzał. Rachu ciachu nie wytrzymał chyba wojny z Polanusem, współpracą i SI jednocześnie. Jeszcze z wewnątrz koleżanka, która lubi się uzewnętrzniać też dołożyła od siebie no i mamy zmianę kapitana na wybitnie nielubiącego SI. Co ciekawe byłego gracza SiH z innego świata.
Ptaszki już ćwierkają, że teraz kurs TS to kurs na SiH, do kolegów, do swoich.
Byłoby to wyjątkowe zagranie na nosie Si.
W tym samym czasie Roma, najbliższy koalicjant SiH, cały czas nagabuje jeden z południowych sojuszy aby poleciał na Si.
Świat się poukładał tak, że SiH to murowany kandydat do zwycięstwa i to już w pierwszym rozdaniu. Jedynym, choć małym zagrożeniem jest SI, ale SI nie ma poukrywanych koalicjantów którzy pomogą z cudami wraz ze startem wysyłki surowców:)
Lider SI tak jak podobno szalał na każdym innym świecie tak tutaj wyjątkowo spokojny, choć szaleństwa na tym świecie potrzebne jak chyba na żadnym innym żeby coś zmienić. Świat paradoksów:)


Co jakiś czas pojawia się jakiś anonimowy wpis prowokujący do wywołania antagonizmów na lini Si-SiH lub Roma-Si. Zawsze jeszcze w takim wpisie pojawi się jakieś odniesienie do mnie. Fajną muszę mieć opinie jeżeli w jednej czy drugiej głowie się rodzi, że ktoś mnie podgrzeje jakimś wpisem na FO.
Zapewniam, że to daremne.
Nawet jak w cudach nie pójdzie to przegrać z takim sojuszem jak SiH i z takim kierownictwem to żaden wstyd.Nie spotkałem jeszcze w tej grze takiego sojuszu jak SiH.
Jak ktoś chce mi wjechać na ambicje to nie te czasy,kilka wiosen więcej.
Żadnych szaleństw nie będzie. Nie szykujemy niczego specjalnego,nie knujemy. Jak więc czekacie na jakąś bombkę to idźcie sobie na inne światy bo tutaj się rozczarujecie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Napinam się na forum? człowieku jedyną osoba która w tym wątku daje się ponieść emocjom jesteś Ty. Ukrywam się pod innym nickiem? Gdybyś grał 5 lat w jedną grę na pewno byś miał jeden nick cały czas - powodzenia z urlopami. Zresztą to że gram teraz pod innym nickiem nie jest żadną niewiadomą - nie ukrywam się z tym a jak ktoś nie wie pod jaką nazwą teraz pykam to wyłącznie z własnego lenistwa dyplomatycznego.

Pisałem do Ciebie z kulturą i dystansem, w zamian powitałeś mnie chamskimi odzywkami nawet matka Cię nie nauczyła że wypada pisać niektóre rzeczy z dużej litery (zakładam że mama, bo pewnie w przedszkolu nie zdałeś). Chamstwo się tępi chamstwem ale nie zamierzam z Tobą dyskutować więcej bo widzę że trzymasz się dobrze wyznawanych wartości "sprowadź do swojego poziomu a potem pokonaj doświadczeniem"
Więcej emotikonek kolego, niech wszyscy wiedza że nie wytrzymujesz nerwowo :) Napinacz "twardziel" z Twardej Sztuki, ale ironia.

Jadę na urlopik możesz teraz wykazać się kreatywnością, nie bój się nie mrugaj za szybko i śpij po nocach spokojnie - nie odpiszę :)

Hini chyba teraz wystarczająco szanse dostał nasz szczekokleszcz :)
Miłych wakacji wszystkim życzę!

Tak, tak uciekaj jak nie dajesz rady i chowaj się pod innymi nickami jak to tchórze mają w swojej naturze:p

Jest XXI wiek więc nie opowiadaj że na urlopie nie dasz rady odpisać na forum. Po prostu trochę pojęczałeś na forum, głupoty wypisywałeś i nie wiesz jak teraz z tego wybrnąć wiec uciekasz. Run Forrest, run:cool:

forrst-running.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

z tego co napisano, i na mapie widać, to raczej Ty rachu uciekłeś i to w popłochu, bo przez szaraki.Skoro masz czas na autopromocję na FO, to może zdążyłbyś i te wioseczki swoim oddać. Osoby na poziomie - zwłaszcza prowadzące sojusze mają to w dobrym zwyczaju.
Co do Greena to znam jako tako jego grę, i może Dexowi czy Waletowi nie dałby rady, ale rachu - na luziku.

@ Norbert - ale w tej uprzejmości to przegiąłeś:)) Możesz wystąpić w konkursie Metamorfozy, podium gwarantowane:)))
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Moze sie myle, ale swiat stracil na kolorycie, tak wyglada ze z brakiem bawiacych sie emerytow swiat sobie nie poradzil. Zostalo ordynarne chamstwo.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

z tego co napisano, i na mapie widać, to raczej Ty rachu uciekłeś i to w popłochu, bo przez szaraki.Skoro masz czas na autopromocję na FO, to może zdążyłbyś i te wioseczki swoim oddać. Osoby na poziomie - zwłaszcza prowadzące sojusze mają to w dobrym zwyczaju.
Co do Greena to znam jako tako jego grę, i może Dexowi czy Waletowi nie dałby rady, ale rachu - na luziku.

@ Norbert - ale w tej uprzejmości to przegiąłeś:)) Możesz wystąpić w konkursie Metamorfozy, podium gwarantowane:)))

Trudno ocenić poziom gry GreeN Theme bo ze strachu chowa się pod różnymi nickami i w dodatku muszą go inni na forum bronić. No chyba że "Hini" to kolejne konto greena. Z jednego podskakuje a z drugiego się sam broni:D

Jak ten co gra jako GreeN Theme i innych nickach znajdzie trochę odwagi i będzie chciał powalczyć bez przykrywek to pogadamy. Póki co uważam go za mało poważnego forumowego napinacza:cool:

ps. Nie wiem czemu mój poprzedni wpis został skasowany. Green/Hini poszli na skargę do adminów?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Marność nad marnościami.
Na serwerze marni i w słowie pisanym marni.
Puszycie się tutaj jak dzikie oposy, a prawda przebija z tego o taka: grać nie potraficie a tym bardziej bawić się. Aż strach pomyśleć jaka sztampa na Waszych domówkach musi panować. Grenny , Ciachy - kto to w ogóle jest? Hini podpowiedz proszę...
Jeno jedna świętość nam się objawiła dnia wczorajszego. Dareks wrócił. Jak bumerang, jak informacje o małej Madzi z Sosnowca. Wraca nie ubłagalnie jak kometa Haleya. Z tą różnicą, że Dareks okres orbitalny ma w granicach 30 dni.

Sama rozgrywka na Zakrosie to istny dom spokojnej wegetacji. Przykłady stagnacji piętrzą się na każdym kroku. Z ostatniego tygodnia, by tylko wymienić. Dex pozostawił po sobie bunkier na 2k transów. I zamiast tłuc i patrzeć czy puchnie - wielcy wojownicy mający się za wojowników przez duże "W" czary rzucają... Błyskawice z rytuałami... Ot taki poziom mamy. I gdy miłościwie nam panujący Pan Haszek loguje się dwa razy dziennie, wystarcza to by wszystkich po kolei czapką nakrywać.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Z tą różnicą, że Dareks okres orbitalny ma w granicach 30 dni.

.
:D
okres orbitalny to jest naprawdę coś, też tak chcę:D
Co do Greena - to grał na Zakrosie pod innym nickiem. Green lubi być tajemniczy, jak zresztą duża część osób tu piszących, więc nie będę odzierać go z tajemnic. Może sam wyjawi.
A Ciach - to ex szef TS-a. Ex bo nagle walnął szaraki, i już go nie ma, za to na FO chce zrobic wrażenie, że jest tak na fali, że Green ze strachu przed nim się ukrywa. Green zresztą chyba też już nie gra:D

Haszku naprawdę w takie bezpańskie dobro ktoś wali błyskawicą z rytuałami???
@ rachu - szanowni modkowie od czasu do czasu tu sprzątają nawet bez donosów, Mnie Twoje wpisy nie przeszkadzają.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Co do Greena - to grał na Zakrosie pod innym nickiem. Green lubi być tajemniczy, jak zresztą duża część osób tu piszących, więc nie będę odzierać go z tajemnic. Może sam wyjawi.
A Ciach - to ex szef TS-a. Ex bo nagle walnął szaraki, i już go nie ma, za to na FO chce zrobic wrażenie, że jest tak na fali, że Green ze strachu przed nim się ukrywa. Green zresztą chyba też już nie gra:D

Czyli kolejni puszący się przedstawiciele homo erectus o kulturze ameby połączonej z pierwotniakiem.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

errata

zarówno rachu jak i green sa na Zakros. Rachu ma 1 miasto gdzieś tam, a jego miasta które wyszarakował zostały przejete przez przyjaciół i wrogów. Niektóre nazwy nadane przez osoby z TS nie wskazuja, aby pamięć o nim w TS była czczona.
A Greena ma miast dość dużo, i wszystkie ładnie się nazywają. Kiedyś wspominał, że kończy to mysślałam, że tak sie stało, ale widocznie sympatia do kolegów w sojuszu zwycięzyła:))
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Haszeek, Haszeek? Aaaaa to ten co grając z bumami dostał łomot i uciekł do SiHów, chwalił się kiedyś na forum że szybko bawełnę zbiera i ma nad łóżkiem plakat Astona Martina:D Już kojarzę kolesia. Szacun;)

Widzę że strasznie przeżyłaś moje szaraczki Hini. Rozumiem że byłem dla Ciebie wzorem do naśladowania:p ale musisz się z tym pogodzić że nie wszystkich kręci serwer na którym nic się nie dzieje i wszystko jest już przesądzone.
Szaraczki poleciały bo zakros już dawno przestał bawić. To nawet zauważył ten zbieracz bawełny powyżej:cool:

A jeżeli chodzi o GreeN Theme to on nie jest "tajemniczy" jak piszesz Hini a po prostu zwykłym tchórzem chowającym się pod innymi nickami. Jak chcesz to możemy go nazywać tajemniczym tchórzem;-)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ rachu nie wiem co Haszek ma nad łóżkiem, ale na Zakros jest graczem TOP 2 , TOP 1 w atakujących i wojownikach. A czy dostał łomot? Tego nie słyszałam, niech się zgłosi ten co spuścił łomot Milordowi, to mu nagrodę ufunduję:)

Nie przeżyłam Twoich szaraków, w SI też nikt się tym specjalnie nie zajmował oprócz wywieszenia listy tych szaraków do ewentualnego przejęcia jakby komuś podpasowało, zawsze tak robimy jak miasta są w okolicy. Zgadzam się z Tobą, ze serwer nad wyraz spokojny, dlatego od dłuższego czasu oddaję miasta sojuszowi - zajmuje to 10 min dziennie, wyszarakowanie świadczy jednak o emocjach, nazwy przejętych szaraków po Tobie przez TS typu "rachu szczur" hmmm..

Co do Greena - czego on niby ma się bać? Twojego hejtu na FO????
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Proszę nie używać słów lub zwrotów, które obrażają inne osoby. Forum jest miejscem publicznym i obowiązują tu pewne zasady - prowokowanie innych użytkowników jest zabronione. Zwracajcie uwagę na słownictwo, którego używacie, w przeciwnym razie możecie otrzymać ostrzeżenia.

Miłej gry
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ rachu nie wiem co Haszek ma nad łóżkiem, ale na Zakros jest graczem TOP 2 , TOP 1 w atakujących i wojownikach. A czy dostał łomot? Tego nie słyszałam, niech się zgłosi ten co spuścił łomot Milordowi, to mu nagrodę ufunduję:)

Nie przeżyłam Twoich szaraków, w SI też nikt się tym specjalnie nie zajmował oprócz wywieszenia listy tych szaraków do ewentualnego przejęcia jakby komuś podpasowało, zawsze tak robimy jak miasta są w okolicy. Zgadzam się z Tobą, ze serwer nad wyraz spokojny, dlatego od dłuższego czasu oddaję miasta sojuszowi - zajmuje to 10 min dziennie, wyszarakowanie świadczy jednak o emocjach, nazwy przejętych szaraków po Tobie przez TS typu "rachu szczur" hmmm..

Co do Greena - czego on niby ma się bać? Twojego hejtu na FO????

O innych rzeczach które rodzice pozwalają trzymać Haszkowi w pokoju lepiej nie mówić a to że zwiewał w popłochu od upadających bumów do silnych już wtedy SiHów to chyba nie świadczy o nim najlepiej :confused:

Jak się prowadzi sojusz to zawsze znajdzie się jakiś frustrat który ma jakieś "ale". Najśmieszniejsze jest to że koleś który przejął jedno moje szare miasto i nazwał je tak jak byłaś łaskawie wspomnieć siedział cichutko jak mysz pod miotłą gdy grałem. Gdy przestałem grać to zrobił się nagle odważny. Podobny tchórz jak Twój koleś green. :cool:

Zakros to chyba najnudniejszy serwer na jakim grałem a układzik SiHów i SI + liczne przystawki obu tych sojuszy zanudził go kompletnie. Dlatego ja przestałem tu grać a spora grupka dobrych graczy tylko czeka aż ruszy coś nowego żeby pożegnać zakrosa.

Czemu piszesz że green ma się bać mojego hejtu na forum? Nie wiem czego się boi (Twój kolega wiec się go zapytaj) ale sam zaczął do mnie pyskować więc odpowiadałem mu dokładnie w taki sam sposób jak on do mnie pisał. Rozumiem że green i Ty liczyliście na to że popiszecie na mnie jakieś głupoty na forum a ja nic nie odpiszę. Jaką byście mieli wtedy radochę. A ja specjalnie zaglądnąłem na forum żeby zobaczyć co ludki tu wypisują i od razu Ciebie i tego całego greena szybko zgasiłem:cool:
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie to, żebym był adwokatem Haszka, ale ratujemy jego tyłek już drugi rok, czyli od czasów gdy nie tylko nie było bumów, ale również i Zakros. Zaczął tutaj grę na innym morzu, ponieważ jest silnie uzależniony od pw. Tak czy inaczej tęsknił, więc musiał porzucić Bumy. Dementuję, jakoby to była ucieczka.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdyby Haszek odszedł od bumów do SiHów gdy ten pierwszy sojusz był w szczytowej formie a nie w trakcie rozpadu to wtedy byłaby zupełnie inna gadka. Można by wtedy wierzyć że się naprawdę za kimś stęsknił a nie ucieka przed laniem.

|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdyby Haszek odszedł od bumów do SiHów gdy ten pierwszy sojusz był w szczytowej formie a nie w trakcie rozpadu to wtedy byłaby zupełnie inna gadka. Można by wtedy wierzyć że się naprawdę za kimś stęsknił a nie ucieka przed laniem.

|ciach|
ja tu chyba moge obiektywnie to ocenic jako swego czasu glowny zainteresowany. Haszek odszedl od Bumow w czasie gdy ten sojusz juz chylil sie ku upadkowi z winy mojego braku czasu i co za tym idzie aktywnosci . Ale ucieczka bym tego nie nazwal bo kogo jak kogo, ale jego koledzy z SIH by nie bili.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak jak piszesz koledzy Haszka z SiHów pewnie by go nie bili ale gracze z innych sojuszy w tamtym czasie już szykowali się na niego. Tak wiec ucieczka z upadających bumów do SiHów uratowała Haszkowi skórę.

Dobra starczy już tego Haszka. Nie jest urodziwą niewiastą żeby mu tyle czasu poświęcać. Urodziwa niewiasta nie zbierałaby szybko bawełny:p
Napiszcie lepiej czy coś ciekawego na zakrosie się dzieje czy wszyscy są już w letargu:confused:
 
Do góry