Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Raczej nie do komentowania wewnętrznych tarć w koalicjach bo to trochę śmieszne jest.
ale jak ktoś lubi bo nie potrafi wyjaśnić na wewnętrznym to ok, to trochę taki ekshibicjonizm i dopóki mnie to nie dotyczy to mi nie przeszkadza, ba... jak ładna kobieta się rozbiera bo lubi się pokazać to zawsze można zawiesić oko :eek:
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kolego jak chcesz pisać o ładnych kobietach rozbierających się to tym bardziej nie ten rodzaj forum:p
 

DeletedUser25024

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zaraz Twoją kobitkę tu zawołamy i się skończy fantazjowanie
tusmiech4.gif
.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No dobra, znowu ja zaczynam. Ale już mi się nie chce Was wyciągać do rozmowy.
Więc ... jak Victoria wyszła ze swojej chłodnej piwnicy to chyba stwierdziła, że w SICH tez jest ładnie. Tylko co teraz pocznie Uro bez dyplomaty? czy podobnie jak było podczas epizodu z sojuszem Polanusa Victoria jest dalej dyplomata Uro na emigracji?
wie ktoś coś?
i gdzie się podział aegan?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No dobra, znowu ja zaczynam. Ale już mi się nie chce Was wyciągać do rozmowy.
Więc ... jak Victoria wyszła ze swojej chłodnej piwnicy to chyba stwierdziła, że w SICH tez jest ładnie. Tylko co teraz pocznie Uro bez dyplomaty? czy podobnie jak było podczas epizodu z sojuszem Polanusa Victoria jest dalej dyplomata Uro na emigracji?
wie ktoś coś?
i gdzie się podział aegan?

mam się udzielić rozumiem?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bardzo prosimy:)
btw.
Pisałaś gdzieś, że Twój Tata tutaj gra. Nie wiem, kto nim jest, ale jak to np. Milord albo Motzej, to wszystko staje się jasne:)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

eee, VictoriaNike racej nie ma 7 lat jak moja córa, a tym bardziej 5 jak mój syn, który mam nadzieje nie będzie się nazywał VictoriaNike :D

Ale Haszek... on ma zapewne wszędzie dzieci, więc różnie może być...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Powiadam Wam, że spraw omawianych na privach, o takiej ważności na FO nie omawiam, wyjątki robię dla osób, które mnie zestresują, czasem wtedy coś wklejam. Także, kulisy przepływu graczy zostawię dla siebie i Motzeja, aczkowiek stało się to co widać, ni mniej ni więcej.

Co do taty, Milord i Motzej adoptowali mnie do spółki, bo jeden by z takim dzieckiem nie wytrzymał, na to trzeba dwóch ojców, matek zabrało.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Motzej -jak wyżej - chyba się wycofał z tej adopcji..
Viktorio ja pytałam wyłącznie o Ciebie, a nie o przepływ graczy:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zaadoptował mnie wczoraj, musi się przyzwyczaić.
Jeśli o mnie to odpowiadam tak samo. W piwnicy było chłodno, warunki sprzyjały przemyśleniom.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to zabrzmiało, jakby Ciebie tatusiowie zamknęli w tej piwnicy:)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolejny gwiazdor nam wyszarzał. Rachu ciachu nie wytrzymał chyba wojny z Polanusem, współpracą i SI jednocześnie. Jeszcze z wewnątrz koleżanka, która lubi się uzewnętrzniać też dołożyła od siebie no i mamy zmianę kapitana na wybitnie nielubiącego SI. Co ciekawe byłego gracza SiH z innego świata.
Ptaszki już ćwierkają, że teraz kurs TS to kurs na SiH, do kolegów, do swoich.
Byłoby to wyjątkowe zagranie na nosie Si.
W tym samym czasie Roma, najbliższy koalicjant SiH, cały czas nagabuje jeden z południowych sojuszy aby poleciał na Si.
Świat się poukładał tak, że SiH to murowany kandydat do zwycięstwa i to już w pierwszym rozdaniu. Jedynym, choć małym zagrożeniem jest SI, ale SI nie ma poukrywanych koalicjantów którzy pomogą z cudami wraz ze startem wysyłki surowców:)
Lider SI tak jak podobno szalał na każdym innym świecie tak tutaj wyjątkowo spokojny, choć szaleństwa na tym świecie potrzebne jak chyba na żadnym innym żeby coś zmienić. Świat paradoksów:)
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolejny gwiazdor nam wyszarzał. Rachu ciachu nie wytrzymał chyba wojny z Polanusem, współpracą i SI jednocześnie. Jeszcze z wewnątrz koleżanka, która lubi się uzewnętrzniać też dołożyła od siebie no i mamy zmianę kapitana na wybitnie nielubiącego SI. Co ciekawe byłego gracza SiH z innego świata.
Ptaszki już ćwierkają, że teraz kurs TS to kurs na SiH, do kolegów, do swoich.
Byłoby to wyjątkowe zagranie na nosie Si.
W tym samym czasie Roma, najbliższy koalicjant SiH, cały czas nagabuje jeden z południowych sojuszy aby poleciał na Si.
Świat się poukładał tak, że SiH to murowany kandydat do zwycięstwa i to już w pierwszym rozdaniu. Jedynym, choć małym zagrożeniem jest SI, ale SI nie ma poukrywanych koalicjantów którzy pomogą z cudami wraz ze startem wysyłki surowców:)
Lider SI tak jak podobno szalał na każdym innym świecie tak tutaj wyjątkowo spokojny, choć szaleństwa na tym świecie potrzebne jak chyba na żadnym innym żeby coś zmienić. Świat paradoksów:)

Cześć Adam.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolejny gwiazdor nam wyszarzał. Rachu ciachu nie wytrzymał chyba wojny z Polanusem, współpracą i SI jednocześnie. Jeszcze z wewnątrz koleżanka, która lubi się uzewnętrzniać też dołożyła od siebie no i mamy zmianę kapitana na wybitnie nielubiącego SI. Co ciekawe byłego gracza SiH z innego świata.
Ptaszki już ćwierkają, że teraz kurs TS to kurs na SiH, do kolegów, do swoich.
Byłoby to wyjątkowe zagranie na nosie Si.
W tym samym czasie Roma, najbliższy koalicjant SiH, cały czas nagabuje jeden z południowych sojuszy aby poleciał na Si.
Świat się poukładał tak, że SiH to murowany kandydat do zwycięstwa i to już w pierwszym rozdaniu. Jedynym, choć małym zagrożeniem jest SI, ale SI nie ma poukrywanych koalicjantów którzy pomogą z cudami wraz ze startem wysyłki surowców:)
Lider SI tak jak podobno szalał na każdym innym świecie tak tutaj wyjątkowo spokojny, choć szaleństwa na tym świecie potrzebne jak chyba na żadnym innym żeby coś zmienić. Świat paradoksów:)

Nie rozumiem, jak można wybitnie nie lubić SI, zwłaszcza, że SI nie ma poukrywanych koalicjantów, a szef poszedł na odwyk i nie szaleje. O paradoksie!
Panie Ton Pan chyba musisz zaszaleć, może coś się zmieni.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kolejny gwiazdor nam wyszarzał. Rachu ciachu nie wytrzymał chyba wojny z Polanusem, współpracą i SI jednocześnie. Jeszcze z wewnątrz koleżanka, która lubi się uzewnętrzniać też dołożyła od siebie no i mamy zmianę kapitana na wybitnie nielubiącego SI. Co ciekawe byłego gracza SiH z innego świata.
Ptaszki już ćwierkają, że teraz kurs TS to kurs na SiH, do kolegów, do swoich.
Byłoby to wyjątkowe zagranie na nosie Si.
W tym samym czasie Roma, najbliższy koalicjant SiH, cały czas nagabuje jeden z południowych sojuszy aby poleciał na Si.
Świat się poukładał tak, że SiH to murowany kandydat do zwycięstwa i to już w pierwszym rozdaniu. Jedynym, choć małym zagrożeniem jest SI, ale SI nie ma poukrywanych koalicjantów którzy pomogą z cudami wraz ze startem wysyłki surowców:)
Lider SI tak jak podobno szalał na każdym innym świecie tak tutaj wyjątkowo spokojny, choć szaleństwa na tym świecie potrzebne jak chyba na żadnym innym żeby coś zmienić. Świat paradoksów:)

Jesteś niedoinformowany PonTon. Zakros od dłuższego czasu mnie nudził i po urlopie miałem tu wrócić wyłącznie na klikanie rekreacyjne do czasu aż ruszy jakiś nowy świat. Pozmieniało się u nas w soju i na koniec nie chciałem się użerać z trzema graczami z rady. Ja długo prowadziłem sojusz i teraz czas na nowy skład. Jak sobie poradzi to gracze TS sami ocenią. Ja mam dobry kontakt ze sporą częścią graczy TS.
Wojna z Polanusem - niczego takiego nie było. Polanus na forum ogólnym trochę się napinał ale nic za jego słowami nie poszło. Zdążyłem go poznać więc niemal pewny byłem ze tak to się zakończy:p
Wojna z SI - tarmosiliśmy się z nimi ale jakoś nie spędzało mi to snu z powiek:cool:
Wojna ze Współpracą - gdyby nie oni to juz dawno bym zakończył grę bo by mnie zanudziła. Z nikim tak śmiesznie się nie walczyło. Oni się napinali bo wierzą że dostaną koronki od SI jak się wykażą a my na luzie do tego podchodziliśmy w oczekiwaniu na nowy świat:cool:

Pozdrowienia z gór:)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rachu ale ty kombinujesz..

Wojnę na Grzmotka sobie ubzdurałeś w dodatku ruszyliście jak stado na jednego. Mieliście przewagę liczebną (tak , TS to była masówka) a i tak Współpraca Wam miasta zabiera jak chce.. w dodatku tylko pomogliście się rozwinąć mniej ogarniętym graczom atakami... byle czym.

Na Polanusa zawsze byłeś tutaj cięty, rozumiem można kogoś nie lubić ale bez przesady - aby przez to 60 graczy w wojenki i swoje marne plątaniny wciągać - bez sensu. W dodatku Twój ozor, takich wulgaryzmów w grepolis od 10 latków się bardziej spodziewałem.

Niedawno pisaleś że gracz tutaj na 100% a teraz udajesz głupiego i robisz z siebie handlarza wstyd.
Dobrze że TS ma kogoś nowego za sterami może naprawią ten sojusz po Tobie.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak coś do mnie masz to pisz pod nickiem sierotko. Gdy grałem na 100% to grzmot ze swoim śmiesznym sojuszem miał ciężkie czasy. Współpraca z grzmotem na czele uwierzyła że spadnie im coś z pańskiego stołu SI i ruszyli na nas z językami na brodzie. Ja od dłuższego czasu grałem na zakrosie rekreacyjnie więc patrzyłem na to z rozbawieniem:cool:
A co ty masz do polanusa znowu? Polanus to dorosły chłop i obrońców nie potrzebuje (chyba). Z polanusem bez pośredników mogę załatwiać sprawy.
Robię z siebie "handlarza"? Leków nie wziąłeś dzisiaj czy słonko ci przygrzało? O ile mi wiadomo nic na grepo nie sprzedaje. Może ty próbujesz komuś sprzedawać na grepo jakieś płody rolne ze swojej wioseczki ale nie mierz kolego/koleżanko innych swoją miarą:cool:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Taa i nagle wleciał smok z rachu ciachem i wszystkich pogrążył ale że mu się nie chciało grać na 100% to odpuścił i na szczęście wszyscy na morzach przeżyli..
Co do handlarza to zazwyczaj jak ktoś piszę że klika rekreacyjnie to albo atakuje bez przerwy albo handluje złotem - Ty tutaj mało co się pokazywałeś z ofensywnej strony (bez obrazy)

Co do Polanusa ciekawe co ma moje zdanie o pisaniu wulgaryzmów do obrony jego osoby..

Pokazujesz tylko swoją klasę "sierotko" - brak kultury, cham bez ograniczeń aż dziwne że pozwalali Ci się zajmować dyplomacją.
Nie mam zamiaru Ci dopiekać w tak słaby sposób jak robisz to Ty, napinanie się przez kabel mnie nie kręci. Prawda jest taka że każdy kto się interesuje sytuacją na Zakros ma z Ciebie niezły ubaw.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj Green daj się rachu zaprezentować. W końcu niech Zakros się dowie jaki tytan grepo tu zabawił.
 
Do góry