Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

bardziej mi chodziło o drugą część wypowiedzi, dot. nieładnego nazewnictwa. Ciut się nie zrozumieliśmy oboje. W to, że jesteście fajną ekipą to akurat nie wątpię;) także łapka na zgodę i gramy dalej.

Ogólnie zmierzam do tego, że czasem zbyt poważnie taktujecie to, co tu piszę. Nie mówię o Tobie, ale ogólnie. Inaczej się ze mną rozmawia na privie, a inaczej tutaj. Nie graliśmy razem nigdy, więc różnicy nie widzisz. W grze jestem glosem sojuszu, a tutaj jestem sama dla siebie, żeby się pośmiać;))

Także Sąsiedzie, wracam w niedzielę i zapraszam w moje skromne progi, na moje odwiedziny liczyć nie można, bo nie mam czym, a biremami nie wypada;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tymczasem Roma, najbliższy koalicjant SiH, napuszcza niektórych na SI.
Pytanie czy czasem Roma sama nie jest napuszczana. Jednak wojna na szczytach:)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nawet na FO próbujecie jakieś niestworzone historie wciskać?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ponownie się naczytałem...
Sądzę , że w RS mam poważniejsze problemy opnowane.
Dr4gunov i NorbiF "melduję wykonanie zadania".

Dawno sie tak nie uśmiechałem czytając posty z ostatnich dni.
Rachu Ciachu zgłosił gotowaoć przez FO
Teraz będę miał czerwono na około...
Jak zwykle...
ech..

Cóż taka to gra.

Rachu, Polanus marzy o koronie?
Mogę ją założyć w jeden dzień, może nieco przesadziłem z tempem, ale to świadczy o twojej znajmości gry i ludzi...
Jak?
Prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiesz, bo ta gra ma nieco mniej twarzy od Ciebie.

Tyle moich komentarzy, wracam do roboty.
:cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kogo napuszcza Roma?
Pewnie Twarda sztuka :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ponownie się naczytałem...


Rachu, Polanus marzy o koronie?
Mogę ją założyć w jeden dzień, może nieco przesadziłem z tempem, ale to świadczy o twojej znajmości gry i ludzi...
Jak?
Prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiesz, bo ta gra ma nieco mniej twarzy od Ciebie.

Tyle moich komentarzy, wracam do roboty.
:cool:

Oooo Polanus się pojawił na forum wiec niedługo pewnie znowu go wywalą z sojuszu i będzie siedział w jakiejś jednoosobowej izolatce:D
A jeżeli chodzi o koronkę drogi Polanusie to słyszałem że już ją zdobyłeś pod nickiem "calineczka18":cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oooo Polanus się pojawił na forum wiec niedługo pewnie znowu go wywalą z sojuszu i będzie siedział w jakiejś jednoosobowej izolatce:D
A jeżeli chodzi o koronkę drogi Polanusie to słyszałem że już ją zdobyłeś pod nickiem "calineczka18":cool:
Tak rozwiązuje się PoN przez FO.
Mówisz i masz.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty swoimi działaniami zmusiłeś do szarakiri wielu dobrych graczy którzy Ci uwierzyli i poszli na fuzje z Tobą więc nie zgrywaj świętoszka. Twój nick baaaardzo dobrze zapamiętam poldek.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty swoimi działaniami zmusiłeś do szarakiri wielu dobrych graczy którzy Ci uwierzyli i poszli na fuzje z Tobą więc nie zgrywaj świętoszka. Twój nick baaaardzo dobrze zapamiętam poldek.
Czuję w Tobie złość ...
Tą grę trzeba rozumieć...
W naszym sojuszu nikt nie zszarzał odkąd pamietam a w najgorszym wypadku gracze poszli swoją drogą...
Lepszą?
Skad mam to wiedzieć?

Co, zabolało?
Już nie masz PoN?

Cóż, najpierw należy myśleć a potem działać...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak, tak Polanus Ty wszystko czujesz, wiesz wszystko lepiej a efekty są takie że coraz więcej graczy nie chce z Tobą grać:eek:
Co zabolało? Nic nie zabolało a bardziej zasmuciło że dobrzy i doświadczeni gracze dali się nabrać na Twoje bajki które im wypisywałeś na PW. Jak czas pokazał ja miałem racje że nie chciałem iść na to co proponowałeś. To się po prostu nie kalkulowało:p

Dobra idź już spać i knuj pod kołderką jak zawładnąć Zakrosem:D
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Uroboros, można już wychodzić z piwnicy.
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to pogratulować :D

niektórzy chyba mają problem z tym do czego służy FO.
ale w sumie to dobrze... nie trzeba kombinować z kretami żeby wiedzieć co się dzieje na wewnętrznych :cool:
 
Do góry