Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Myślę że dziś wieczorem w jednym i drugim sojuszu słychać kozę grającą na skrzypcach.
Marc Chagall miał racje.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przymierze - bo tak będziecie się nazywać - ma wszakże asa w rękawie w postaci Poland Power1 i 2. Graczy którzy logują się co tydzień a niekiedy nawet dwa razy w tygodniu. Z uwagi na morale są nietykalni, sami zaś mogą nawbijać buntów, ile tylko zechcą. Aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy opracują taktykę wysyłania kolona na podburzone miasto...
Nie bez powodu tyle deffa szykowali... Koniec SiHu bliski...
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przymierze - bo tak będziecie się nazywać - ma wszakże asa w rękawie w postaci Poland Power1 i 2. Graczy którzy logują się co tydzień a niekiedy nawet dwa razy w tygodniu. Z uwagi na morale są nietykalni, sami zaś mogą nawbijać buntów, ile tylko zechcą. Aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy opracują taktykę wysyłania kolona na podburzone miasto...
Brzytwax który tylko potrafi szczekać jest najlepszy :D
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakieś refleksje na dzisiejszy wieczór? Dwucyfrowy wynik mamy proszę państwa. Do zera.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakieś refleksje na dzisiejszy wieczór? Dwucyfrowy wynik mamy proszę państwa. Do zera.

bimber napisz coś więcej co tu zaszło;-) ja już w ogóle nie śledzę co się tu dzieje. inni też pewnie z chęcią przeczytają a jak nie to zamkną oczy;-)))
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie ma zbytnio co opisywać, zaczęły się pierwsze wymiany ciosów między SI i SiH. Póki co po pierwszej turze SiH & SiCh są kilkadziesiąt miast do przodu, bez własnych strat.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jesteśmy w posiadaniu co najmniej 60 miast, które były własnością Si i skrzydeł jeszcze w niedzielę rano. Opór stawiano ze zróżnicowanym natężeniem, ale z siłą mniejszą niż w spekulacjach przed rozpoczęciem natarcia. Paradoksem jest fakt, iż Si już kilka dni wcześniej przeprowadziła umiarkowanie skuteczną kontrę, która jednak nie przyniosła im żadnych zdobyczy terytorialnych, ani sławy, nie wspominając o chałwie.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jaśnie nam panujący Pan i Władca czeka aż lud M55 zbuntuje się, chwyci za widły i krosna do bawełny i ruszy w kierunku dworku w Soplicowie. Niestety... tak jak lud nie umie zbierać dobrze bawełny, tak nie umie porządnie zaatakować.
Zostaje ćwierćfunciaka za dzień pracy. Podwyżki nie będzie!

P.S.
Słyszałem że BRUdny SŁAWek przylazł tu i szuka akceptacji...
Razem, solidarnie krzyknijmy: Sio!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jaśnie nam panujący Pan i Władca czeka aż lud M55 zbuntuje się, chwyci za widły i krosna do bawełny i ruszy w kierunku dworku w Soplicowie. Niestety... tak jak lud nie umie zbierać dobrze bawełny, tak nie umie porządnie zaatakować.
Zostaje ćwierćfunciaka za dzień pracy. Podwyżki nie będzie!

P.S.
Słyszałem że BRUdny SŁAWek przylazł tu i szuka akceptacji...
Razem, solidarnie krzyknijmy: Sio!

to dlatego SIH taki aktywny, bo im podwyżki nie chcesz dać??? Daj Milordzie, bo Ci związki zawodowe założą.
kto to jest Brudny SLawek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na moment tylko wpadłam. Bo mnie ktoś powiadomił o wojence.
I teraz do graczy szanownych SI. Wykańczać moi drodzy to się wykańcza zawsze tych najsilniejszych i zbiera się koalicje przeciwko właśnie takim.
Cudu to ja nie odkryje tym, ale wy robiliście wszystko żeby grac zupełnie inaczej.
To chyba logiczne było, że SIH prędzej czy później zaatakuje, a zaatakuje kiedy będzie miał już przewagę i odpowiednią porę. Nawet gdzieś to napisałam w tym temacie, że to już ostatni dzwonek żeby coś zdziałać.
I zamiast się skumać chociażby na chwilkę z tymi bumami i innymi mniejszymi koalicjami i dołożyć Sihowi i mogło by się to jakoś sensownie skończyć, to woleliście lać słabszego którego i tak byście pokonali.
Brawo za taktykę.

No to wracam sobie z czystym sumieniem do moich gierek i emeryturki propolisowej :)
bez odbioru :).
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Droga Sin,

Jak grałaś na tym świecie to miałaś szansę wcielać swoje strategie w życie, a nawet go wygrać będąc - chyba, bo na 100% nie pamiętam - w najbardziej złotym sojuszu na świecie, posiadającym najwięcej szans na wszystko.
Jeśli jednak uważasz, że w owym czasie atakowanie sojuszu oddalonego o 30 h kolonem to jest jakiś pomysł, to no cóż.... chylę czoła.
Wojna jest istotą grepo, nie ma co się tak bulwersować, że jest. Niektórzy w to po prostu grają. No, ale każdy ma swoje potrzeby które stara się zaspokoić. Sin zapragnęła zostać Wielkim Mentorem. Niestety to miejsce jest zajęte przez Milorda, i raczej się nie przebijesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No, ale każdy ma swoje potrzeby które stara się zaspokoić. Sin zapragnęła zostać Wielkim Mentorem. Niestety to miejsce jest zajęte przez Milorda, i raczej się nie przebijesz.

Droga Hini,

Miejsce mentorów już jest dawno zajęte, a ja nawet nie zamierzam uciszać ich blasku. Twojego zresztą też nie.
Jednak głupoty tego co z tego wyszło nie śmiałam nie skomentować. (oj wybacz)
I nie, nie grałam w bumach. Też bym nie śmiała. :)
Czasami sobie załączę jednak to forum "po znajomości" i dochodzę do wniosku, że historia lubi się powtarzać. I generalnie te same błędy robią Ci sami ludzie. I nie dość, że nie wyciągają wniosków to jeszcze chlubnie piszą "co to nie oni" i "kim nie są" a do tego jeszcze złośliwości do innych.
Ale to chyba już standard że mamy tu doczynienia z samymi mistrzami. Także zostawiam Was w nieomylności i boskości. Ukłony.
Gratuluje SIH taktyki. Mam nadzieje, że wygracie bo widzę że u niektórych - to przepraszam - ale myślenie boli.

Bez odbioru.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to skoro nie grałaś, i ogólnie nie smiałaś niczego, to musiał Ciebie ten świat bardzo boleć skoro takie emocje wychodzą. Albo inne zaprzeszłe światy..
Sin nie znam Ciebie, i nie mam do Ciebie żadnej osobistej ansy. Dziwię się po prostu, że jako osoba niezwiązana z Zakros wpadłaś tu się bulwersować i nas obrażać. Tylko, z tego powodu, ze w koncu wojna przerwała zabijająca nudę. Dzięki czemu być może świat dotrwa do jakiegokolwiek finiszu. To tylko zabawa, naprawdę wyluzuj:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie grałam w bumach... Eh, już kiedyś pisałam, że interesują mnie tylko światy na których jestem. Lub w tym przypadku byłam bo pewnie ktoś teraz sobie gdzieś tam gra ;->
Tym samym byłam zainteresowana pewnymi rzeczami i byłam blisko niektórych wydarzeń ;-). A że czasami można sobie poobserwować coś z boku - to bardzo lubię takie sytuację - bo człowiek się więcej uczy od innych niż ktokolwiek by przypuszczał.
A teraz kiedy wszystko potoczyło się dokładnie tak jak myślałam to możesz sobie odpowiedzieć myślę na swoje pytania.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To, że do tej wojny kiedys dojdzie, to chyba było oczywiste dla wszystkich, bo gra nie przewiduje innych rozwiązań. Można sobie oczywiście pójść w cholerę jak zrobiła to prominentna część bumów, i pewnie jest to rozwiązanie na tyle złośliwe, co kuszące:))
Myslę droga Sylwio, że tym samym możemy skończyć nasze zapasy w kisielu...
Może teraz gunov niech cos powie:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To, że do tej wojny kiedys dojdzie, to chyba było oczywiste dla wszystkich, bo gra nie przewiduje innych rozwiązań.

Skoro nie przewiduje to czemu nie postawiliście tego na własnych warunkach ? Pogodziliście się z faktem, że tak będzie i już ?
Mieliście taką pozycję i tyle możliwości, tyle propozycji.
Nie mogę po prostu zrozumieć przekazu który od Was bez przerwy płynął. I płynie nadal. I to było powodem moich postów tutaj.
Postaw się tak jakbyś rozgrywała mecz np: piłki żeby nie było po męsku weźmy siatkę.
Czy drużynie słabszej która ma mocnego przeciwnika będziesz proponowała układy w stylu " nie, nie rozgrywajmy z sobą meczy.. idźmy na ugodę, weźmy się za takie drużyny i każdy będzie miał swój kawałeczek :)" ?
Czy będziesz próbowała wzmocnić drużynę i rozpracować konkurencje ?.

Zobaczymy Hini ale myślę sobie, że część graczy pójdzie w cholerę tak jak te bumy. Może dla Ciebie znajdą i miejsce w tym SIH'u ale uważam, że to chyba nie to samo co ?

Pozdrawiam i serio już bez odbioru :) bo zaraz zacznie się trolling na forum a nikomu to nie potrzebne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tiaa... zdaje się, ze SIHy naprawdę cię kiedyś skrzywdziły, skoro wysyłasz do SI jakieś przekazy nie grając na Zakros. Nie moja sprawa, ale może Doktorze jakis bukiet róż dla sin?
Wszystko to jednak nie jest powodem, abyś mnie publicznie obrażała. Gram w tą grę kilka lat, i nigdy nie zdarzyło mi się zmienić strony w trakcie rozgrywki. Na Zakrosie kończyłam grę, rozdałam prawie całe konto przed wypowiedzeniem wojny przez SIH. Wrócilam, bo mój sojusz potrzebuje obecnie graczy, i na ile czas pozwoli pogram sobie. Niekoniecznie SI przegra tą wojnę.
 
Do góry