Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po wielu zawirowaniach EC wystartowało.
Jak tam przebiega nocna impreza?
Mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawią a dzisiejszy dzień spędzają na urlopach albo wagarach
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po wielu zawirowaniach EC wystartowało.
Jak tam przebiega nocna impreza?
Mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawią a dzisiejszy dzień spędzają na urlopach albo wagarach
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Nie ma lekko. Trzeba wyrabiać PE-KA-BE.

Ale bawimy się dobrze. Na gracza roku zgłoszę rachuciachu :p
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pierwszy cud na 10 lvl już wybudowany...

a7cmbfe02x0x.bmp
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Semper Invicta nie buduje cudów, ale jaja :)
Smieszny świat
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dlaczego Doktorze akurat rachuciachu?

Sun Tzu napisał , że szczytem umiejętności wodza jest pokonanie wroga bez walki :D
Trzymając się chińskich klimatów, pewna mądra osoba na serwerze miała w profilu "Jeżeli masz wroga, usiądź na brzegu rzeki i poczekaj, aż zobaczysz jego ciało płynące z nurtem." My tu bijemy i bijemy SI jak szaleni, zabieramy wiochy, przebijamy się przez bunkry a rachuciachu pokonał Was mając na serwerze jedno miasto :D

Tu by jeszcze pasował inny popularny w grepo cytat, tym razem Ghandiego: "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz." Zaraz się dowiemy , że wariorreaktywacja gra w SI i pomaga im cudaki budować ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Semper Invicta nie buduje cudów, ale jaja :)
Smieszny świat

Budują, budują ;)
Fakt, świat jest śmiechowy a forum jeszcze bardziej, ostatnio czekaliśmy na EC i miałem trochę czasu do zabicia w nocy. Poczytałem trochę tego forum i skopiowałem sobię parę hiciorów. Miałem łzy w oczach :D
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

SI nie buduje buduje Twarda Sztuka :D
No cóż nastąpiło pokojowe przejęcie graczy SI przez szefostwo TS.

Cóż czasem w tej grze zmienia się wodzów. ;)
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

SI nie buduje buduje Twarda Sztuka :D
No cóż nastąpiło pokojowe przejęcie graczy SI przez szefostwo TS.

Cóż czasem w tej grze zmienia się wodzów. ;)

Najważniejsze to szyld. Co mi tam, że nie mamy żadnych ludzi na cudach, przecież najważniejsza jest nazwa. Jej nikt nie zmieni w ułamku sekundy, tuż przed końcem budowy, prawda? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie ma już SI, został kadłubkowy sojusz. To TS buduje cudaki !
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ Doktorze. Cytat o brzegu rzeki był pozostałością poprzedniego serwera, gdzie został sprawdzony. Ze zdumieniem musze stwierdzić, że zasada zadziałała w 100%. Każdy świat jest jednak inny, i siedzenie nad rzeką na Zakrosie jakoś kiepsko szło. Poza tym do końca nie wysiedzę chociażby nie wiem co.
Oczywiście, że warior gra w TS. Ja zmieniam pieluszki tego rozkosznego bobaska:)
Gra także dex... i gmartik... i... rózne inne sympatyczne osoby, które przewinęły się przez to forum.

Jak cuda to cuda:)
Jak ktoś szybko pisze to i nazwę można zmienić w ułamku sekundy. Tylko wbrew pozorom wcale nazwa nie jest najważniejsza. Gdzieś przeczytałam, że grepo jest jak minispódniczka, niby wszystko widać, ale najważniejsze jest zakryte.
A jakieś ludzie na cudakach przecież som, nie przesadzaj Doktorze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niezaleznie od tego jak się to zakończy gratulacje dla Twardych Sztuk, nie przypuszczałem że macie takie jaja. I kto by pomyślał jeszcze kilka tygodni temu. 4 sojusz z rankingu toczy wyrównany pojedynek z murowanym faworytem do wygranej.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak cuda to cuda:)
Jak ktoś szybko pisze to i nazwę można zmienić w ułamku sekundy. Tylko wbrew pozorom wcale nazwa nie jest najważniejsza. Gdzieś przeczytałam, że grepo jest jak minispódniczka, niby wszystko widać, ale najważniejsze jest zakryte.

Taaak, dobre porównanie. Z minispódniczkami też jest tak, że jak zobaczysz co jest pod kilkoma to widziałaś już co jest pod wszystkimi. Lepsze od patrzenia są inne czynności związane bardziej z podciąganiem tej spódniczki.

A jakieś ludzie na cudakach przecież som, nie przesadzaj Doktorze.

Ok , wdam się w te dywagacje. Jest czwartek godz 11:45, EC mamy od ok. 57 godzin. Na wyspach SI nie widzę nikogo kto miesiąc temu by nie był w SI/Jarmarkach. Zaprzeczysz?

Obawiam się, że gdy ktoś zadrze tą minispódniczkę do góry może zobaczyć, że właścicielka ubrania jest z Bangkoku i tak naprawdę wcale nie jest właścicielką. Spodziewasz się znajomego widoku a tu wał.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niezaleznie od tego jak się to zakończy gratulacje dla Twardych Sztuk, nie przypuszczałem że macie takie jaja. I kto by pomyślał jeszcze kilka tygodni temu. 4 sojusz z rankingu toczy wyrównany pojedynek z murowanym faworytem do wygranej.

Nie przypuszczałeś, że ktoś ma jaja by... zacząć budować cuda? Dziwne, Roma buduje cuda, Mityczni budują cuda i nikt im niczego nie gratuluje. Zatem będę pierwszy: Akson, Bill, gratuluje Wam :p

Przyznam, że czuje tu pewną dumę skoro na tym serwerze do gratulacji męstwa wystarczy po prostu nie unikać starcia z "murowanym faworytem do wygranej". Niemniej widać tu Twoją nieobecność na Zakrosie i pisanie analiz w oparciu o staty. Męstwa należy gratulować mojemu przyjacielowi Norbiemu, ten to musiał odbyć wiele nieprzyjemnych rozmów by dać swojemu sojuszowi szansę na wygraną.

Innymi słowy: zapytaj brata jak należy czytać mapę ;)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Męstwa należy gratulować mojemu przyjacielowi Norbiemu, ten to musiał odbyć wiele nieprzyjemnych rozmów by dać swojemu sojuszowi szansę na wygraną.

Dużo cenniejsze są nieprzyjemne rozmowy ale uczciwe niż przemiłe ale nieszczere.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Taaak, dobre porównanie. Z minispódniczkami też jest tak, że jak zobaczysz co jest pod kilkoma to widziałaś już co jest pod wszystkimi. Lepsze od patrzenia są inne czynności związane bardziej z podciąganiem tej spódniczki.

NIe będe polemizowac Doktorze. Ty jesteś koneserem, ja jestem damą.



Ok , wdam się w te dywagacje. Jest czwartek godz 11:45, EC mamy od ok. 57 godzin. Na wyspach SI nie widzę nikogo kto miesiąc temu by nie był w SI/Jarmarkach. Zaprzeczysz?

Zaprzeczę. Niejaka Hini o tej godzinie miesiąc temu była w sojuszu pt. Wioska Smerfów. A potem jeszcze w kilku, w tym w Haszkowym.


Obawiam się, że gdy ktoś zadrze tą minispódniczkę do góry może zobaczyć, że właścicielka ubrania jest z Bangkoku i tak naprawdę wcale nie jest właścicielką. Spodziewasz się znajomego widoku a tu wał.

A podobno widok jest zawsze taki sam - ja wyżej napisałeś. Motasz się Doktorze. Ponieważ rzeczy nie zawsze są takie jakie się wydają, że są. I sam to sobie udowodniłeś:)

Męstwa należy gratulować mojemu przyjacielowi Norbiemu, ten to musiał odbyć wiele nieprzyjemnych rozmów by dać swojemu sojuszowi szansę na wygraną
.


To Wy się przyjaźnicie?? To już wolę być Twoim wrogiem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dużo cenniejsze są nieprzyjemne rozmowy ale uczciwe niż przemiłe ale nieszczere.

Pełna zgoda :)
Niechaj się kłamliwi dyplomaci wstydzą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

NIe będe polemizowac Doktorze. Ty jesteś koneserem, ja jestem damą.

Każda kobieta czasem jest damą a czasem... jest w soju z Haszkiem.

Zaprzeczę. Niejaka Hini o tej godzinie miesiąc temu była w sojuszu pt. Wioska Smerfów. A potem jeszcze w kilku, w tym w Haszkowym.

Racja. Zwracam honor.
Kolegom zza miedzy nic nie grozi, przecież obsada wysp cudów jest międzysojuszowa. Hini była miesiąc temu w swoim dwuosobowym sojuszu, wszystko gra.

A podobno widok jest zawsze taki sam - ja wyżej napisałeś. Motasz się Doktorze. Ponieważ rzeczy nie zawsze są takie jakie się wydają, że są. I sam to sobie udowodniłeś

Napisałem nie, że widok jest zawsze ten sam ale, że się go widziało. To czym może pochwalić się rzeczony właściciel minispódniczki wyobraź sobie też już widziałem chociaż nigdy pod mini ;)

To Wy się przyjaźnicie?? To już wolę być Twoim wrogiem

Nikt nie był bardziej zszokowany niż ja. Ale taki to już serwer. Pełen lolcontentu. Era Cudów idealnie się w niego wpisała. Nie odbieraj tego
jako zarzut, mi się to podoba. Jest wesoło przynajmniej a nie czujesz zniesmaczenia postawą rywali.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niechaj się kłamliwi dyplomaci wstydzą.

:confused: Czyli wszelkie zwodnicze wypowiedzi przedstawicieli łącznie z samą górą są godne pochwały.
W sumie ustalenia międzysojusznicze można sprowadzić do not dyplomatycznych, ładnie to wygląda w szczególności na zakończenie.

Racja. Zwracam honor.
Kolegom zza miedzy nic nie grozi, przecież obsada wysp cudów jest międzysojuszowa. Hini była miesiąc temu w swoim dwuosobowym sojuszu, wszystko gra.

A niby cóż miało by im grozić? Obsada wysp cudakowych nie ma wobec żadnych swoich kolegów wrogich zamiarów. Zresztą nad wszystkim czuwa nasz obecny przywódca. Żadna krzywda się nikomu nie stanie.
Raczej to koledzy innych opcji mogą się obawiać. Patrząc na historię tego świata to jednak nie My mamy zmienne uczucia w zależności od chwilowych potrzeb albo bardziej interesów.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:confused: Czyli wszelkie zwodnicze wypowiedzi przedstawicieli łącznie z samą górą są godne pochwały.

Czyli niech się kłamcy wstydzą.
Dam Ci tą samą propozycję co naszej damie. Znajdź z jakiejkolwiek mojej rozmowy z kimkolwiek jedno kłamstwo i oddam Ci dowolnie 10 wybranych miast (pomijając te na cudach ofc).

Przykład kłamstwa w żywe oczy:
Nie zamierzamy współpracować z SI.

Przykład niedopowiedzenia:
Nudzi mi się, nie ma kogo lać na tym serwerze.

Widzisz różnicę? :D

A niby cóż miało by im grozić? Obsada wysp cudakowych nie ma wobec żadnych swoich kolegów wrogich zamiarów. Zresztą nad wszystkim czuwa nasz obecny przywódca. Żadna krzywda się nikomu nie stanie.

O. Czyli Falkon jest jedynym założycielem w sojuszu czy na wszelki wypadek, gdyby dostał ciach jest jeszcze ktoś inny? :)

Raczej to koledzy innych opcji mogą się obawiać. Patrząc na historię tego świata to jednak nie My mamy zmienne uczucia w zależności od chwilowych potrzeb albo bardziej interesów.

Poczekaj chwilke, skończę się śmiać bo dalej produkujecie lolcontent.
Zmieniliście w ciągu paru minut pakty z wrogów na przyjaciół, zwykli gracze dowiadują się po pobudce , że ich dotychczasowi czerwoni przez 3/4 serwera nagle stają się z nimi jednym sojuszem i pomagają im budować cud. Serio chcesz iść tą drogą i sugerować , że to my tu coś ściemniliśmy? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Każda kobieta czasem jest damą a czasem... jest w soju z Haszkiem.

@ ;)
pozdrawiam zatem wszystkie sympatycznie koleżanki z SIH i SICH.
Drogi Doktorze, prawdziwa dama nawet w sojuszu w Haszkiem damą pozostaje - odsyłam do wpisu Haszka nr 3879, potwierdzającego moje słowa:)
Na Twoim miejscu raczej przejrzałabym staty i swoje cudaki, pod kątem któryż to z Twoich prominentnych graczy bywał w moim sojuszu:))
oczywiście żartuję, nie nabzdyczaj się. Tak sobie tu konwersujemy bo ślemy surki i kiblujemy dzień i noc na grze...

Co do propozycji, zdaje się, że mnie obiecałeś pół konta, co wypada więcej niż 10 miast...

Co do kłamstw i niedopowiedzeń .... chyba liczą się intencje, a nie figury erystyczne. Ale tu powinien się wypowiedzieć Akson, jako jedyna osoba o nieposzlakowanej opinii na serwerze. O ile kogoś interesują dysputy etyczne na temat odgrzewanych kotletów.

Co do naszego ściemniania, to czyżbyśmy Wam coś obiecali w kwestii naszych czerwonych?
Ponadto skąd wiesz Doktorze, kiedy nasi gracze dowiedzieli się o całej sprawie??? Podobno nie macie u nas szpiegów??? Poza tym nasi gracze są przyzwyczajeni do niespodziewanych zwrotów sytuacji. Poniekąd także dzięki Wam.

I tak my tu gadu gadu, a cudaki się budują.
 
Do góry