Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wspomne o Espadzie ktora sie tylko inaczej nazywa a to tez BTB :) Widzą to po swojemu po prostu:)

Zobacz ile graczy zrekrutowali na m54 i rekrutuja kolejnych to jest spoko:)

Warrior twoja arogancja zaczyna chyba wszystkim dogłębnie działać na nerwy...... Owszem espada współpracuje z bumami, ale jest jako integralny sojusz i nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz bladego pojęcia to raz.

Dwa- bumy wam się wpieprzają na m54??? To się nazywa kontra na wasze dotychczasowe działania..... Bo kto pierwszy się wpierdzielił na m45/55 i zaczał robić fuzje dookoła ze wszystkimi tworząc swoje akademie??? Jaki miałeś w tym cel rekrutować na m45/55??? Chyba taki jak już poprzednicy napisali.

I bumy rozbierają słabszych i zrywają po kolei pakty??? Już ci teraz powiedziałem, żebyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz pojęcia, mówisz, że to bumy zawiązują dookoła pakty ze wszystkimi? A kto paktuje praktycznie z całą czołówką jak nie wy???Może sam byś pokazał jaki jesteś kozak zamiast szukać u innych doczepki. Skończ pieperzyć i zgrywać kozaka, bo wszyscy dobrze wiemy jak jest.

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciekawe te wasze porozumienia podziałowe w pierwszym miesiącu świata. I faktem jest, że coś takiego, to zwykle najlepszy pretekst do wojny.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To jak warrior wyjawiasz te swoje plany czy nadal twierdzisz ze to buumy te 'zle'
mam to za ciebie zrobic ;)
Troche szkoda mi gmarta ale no coz dal sie wy ten teges bez mydla :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bardzo ciekawy ten świat:)
Kiedyś dyplomację prowadziło się w kuluarach, a teraz na FO.
Fajnie się czyta.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Widzisz Alu jak to wszystko się zmienia :)

Nic to, trzeba przygotować się do Świąt: spowiedź, rachunek sumienia, żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy. Każdemu chyba potrzebne.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Marta, do garów. Do świat to pierogi trzeba przygotować. Wczoraj byłaś Heleną, ale dzisiaj szara proza życia... A panowie sobie porozmawiają:)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Marta, do garów. Do świat to pierogi trzeba przygotować. Wczoraj byłaś Heleną, ale dzisiaj szara proza życia... A panowie sobie porozmawiają:)

Hmm do wymiany argumentów już chyba doszło i się zakończyło ;) chyba, że kto jeszcze chciałby coś dodać :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja tam ciagle czekam na tego wielkiego wariora chyba ze znowu zwali to na to ze inni chca tej wojny i buntuja ich do niej ;)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja tam ciagle czekam na tego wielkiego wariora chyba ze znowu zwali to na to ze inni chca tej wojny i buntuja ich do niej ;)

Aaa, no tak :D ten się jeszcze nie wypowiedział ;) wyszedł jak został postawiony przed faktami dokonanymi :p
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adi zrób porządek jak za starych dobrych czasów ^^

Ja się jeszcze dziwie że macie pakt jeszcze skoro tu takie wymiany zdań padają
ehh dobrze że mnie to nie dotyczy :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adi zrób porządek jak za starych dobrych czasów ^^

Ja się jeszcze dziwie że macie pakt jeszcze skoro tu takie wymiany zdań padają
ehh dobrze że mnie to nie dotyczy :D
Bo ma w sojuszu kogos kto jak podpisuje pakt to go nie lamie. takiego honorowego //człowieka//.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Cichutko Panowie Kochani :eek: nie wyzywamy się przed Świętami, nie kłócimy i nie zrywamy zawiązanych paktów z głowami pełnymi emocji (chociaż dla mnie i dla mojego sojuszu, tak jak dla wielu innych sojuszy byłoby to dobre).

Hini, ja bardzo lubię móc posiedzieć sobie w garach, ciastach i ciasteczkach. Inna sprawa, że nie zawsze mam taką możliwość i rzadko w sumie jest taka potrzeba. A przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia to przecież nie tylko czyste okna, milion potraw w lodówkach i na balkonach czy tysiąc błyskotek w domu i w okolicy
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Cichutko Panowie Kochani :eek: nie wyzywamy się przed Świętami, nie kłócimy i nie zrywamy zawiązanych paktów z głowami pełnymi emocji (chociaż dla mnie i dla mojego sojuszu, tak jak dla wielu innych sojuszy byłoby to dobre).

Hini, ja bardzo lubię móc posiedzieć sobie w garach, ciastach i ciasteczkach. Inna sprawa, że nie zawsze mam taką możliwość i rzadko w sumie jest taka potrzeba. A przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia to przecież nie tylko czyste okna, milion potraw w lodówkach i na balkonach czy tysiąc błyskotek w domu i w okolicy
chyba siebie moge wyzywac
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@nilus Zdania tutaj nie maja nic do rzeczy no chyba ze zaraz zacznie pisac ze to moje wypowiedzi go do tego sklonily choc sam pare postow wczesniej pisal ze to buumy knuja przeciwko niemu choc od samego poczatku bylo oczywiste co on kombinuje niektorzy tylko tego nie dostrzegali
ale fakt faktem nie mylilem sie co do niego :eek:
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

siema czubki i tobie Marto też :D co tam w wielkim świecie słychać bo oprócz tego, że pisze sie o nieobecnym to nic ciekawego nie widzę? Może się mylę ten nieobecny siedzi i czyta wszystko tylko brakuje mu argumentów na prawde:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jest czas pokoju w grze to i tu na forum powinni zrobić czas pokoju i zakaz wpisów przez święta xd
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie no, zaraz, zaraz, na Panów w kisielu toczących walki z chęcią bym popatrzyła, ale... na heteroseksualnych Panów, że to ujmę delikatnie, by tutaj dzieci nie demoralizować :rolleyes:
no ja nie tylko myślałem, że źle rycerza zrozumiałem
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@warior co tak milczysz chyba ze dumasz na kogo tym razem zwalic wine i wykrecic sie z tego
lol.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Narazie to opracowal plan taki ze nie mozna mapy stworzyc w intelowskich mapach bo braknie miejsca :D
@warrior to kiedy ruszacie jak dobijecie 10 do 1 nie wiele wam brakuje :eek:
 
Do góry