Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie, SI nie będzie się do tego mieszać, to nie w ich interesie, więcej by na tym stracili niż zyskali :) Scypion to rozsądny człowiek, myślę że i reszta rady SI też, nie będą na siłę pchać się między młot a kowadło :)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie, SI nie będzie się do tego mieszać, to nie w ich interesie, więcej by na tym stracili niż zyskali :) Scypion to rozsądny człowiek, myślę że i reszta rady SI też, nie będą na siłę pchać się między młot a kowadło :)

No najpewniej, co byy zyskali wchodząc do stowarzyszenia nobowskich sojuszy, które zjednoczył warrior? Dziwię się, że z czymś takim zerwał pakt :D gratuluje mu odwagi, a może...... Głupoty?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

raczej że będą robić deffa i ich obstawiać a oni bezkarnie będa nas tłuc robiąc samego offa :) tak to przynajmniej wygląda :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

- Elite Team
- NOVY
- *Bogowie wojny*
- CENTYLION

I jakieś tam jeszcze masówki- żenada, czy warrior ma nadzieje, że ich wykorzsta jako mięso armatnie?

Bogowie Wojny a raczej gościu z ich akademi wbił mi bunt więc uważajcie hehe zrobiłto w wiosce offowej mojej gdz00birem stałoie murek miałem niski i sam off który zresztą wycofałem ale nawet nie próbował przejąć bo 700 birem stało
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I znowu ten monolog bumów
smiley_emoticons_lol.gif

Bumy po co wam 3 akademia? Teraz trochę śmiesznie wygląda ten wasz hejt na xxxx w związku z ich ostatnim fuzjowaniem i paktowaniem.
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Co nie zmienia faktu, że bumy zadają pytania i sami na nie odpowiadają ;)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Poszliśmy za przykładem wariora :D Skoro on może... poza tym kto bogatemu zabroni ??
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli naśladujecie osobę, którą krytykujecie za jego działania, spoko
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

"Nie rozmawiaj z głupcem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tylko informacyjnie zeby nikt nie mial watpliwosci :
wariorreaktywacja
wariorreaktywacja dzisiaj o godz. 13:18
Sojuszxxxx oraz jego integralne Ak AK.XXXXXXXX ll wypowiada pakt z dniem 26.12.2014 dziękujemy za dotychczasową wspólpracę.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tylko informacyjnie zeby nikt nie mial watpliwosci :
wariorreaktywacja
wariorreaktywacja dzisiaj o godz. 13:18
Sojuszxxxx oraz jego integralne Ak AK.XXXXXXXX ll wypowiada pakt z dniem 26.12.2014 dziękujemy za dotychczasową wspólpracę.
powiedz mi że nie spodziewałeś się tego
 
Do góry