Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakie jest życzenie wariora do świętego mikołaja?
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kiedyś ruszą ale kiedy ? To tylko warior wie :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Narazie to opracowal plan taki ze nie mozna mapy stworzyc w intelowskich mapach bo braknie miejsca :D
@warrior to kiedy ruszacie jak dobijecie 10 do 1 nie wiele wam brakuje :eek:
Nie Killer. Nas sa 2 sojusze, no i Espada nam pewnie pomoze. Czyli 3 ale oni juz przekroczyli 10. Aktualnie w koalicji jest 11 sojuszy . Czyli 11:3 . Ciekawe czy teraz tez beda glosy ze bijemy slabszych ? : )
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pół serwera na nas :) to wtedy bez namysłu by zerwał pakt :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

może inno wprowadziłoby ranking kto ma najwięcej paktów? xxxx byłoby chyba top 1
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Z tym się zgodzę :) a za nimi AK XXXX i XXXX II :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A wy tutaj tak we własnym towarzystwie zadajecie pytania i odpowiadacie na nie?:)
@Kamil, skoro nie grasz tutaj masz słabe pojęcie o całości. Myślę, że Warior miałby życzenie, aby mu nikt na FO głupich pytań nie zadawał:)
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No komiczne jest sobie jadą po nas, ale tylko Ci z BTB :D Jakby ktoś ich nie znał, to pomyślałby, że to zdanie większości.
Ale prawda jest taka, że jak BTB atakowało słabsze sojusze i wypowiadało im wojny, to działali tak jak teraz. Prowadzili rozmowe między sobą, że były powody, że to słuszne itp. I sobie wojne uzasadniali i wszystko było cacy.
Ale jak nagle okazało się, że "Stasiu, mamy problem. Nie jesteśmy największymi kozakami w mieście", to już jadą po wszystkich. Jeżeli planujecie działać, tak jak mielicie ozorami, to może być na prawdę ciekawie :eek:. Lecz pamiętajcie, że nie ten kto najwięcej gada ma racje ;)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zapomniałeś na wstępie dodać "od wariora"
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A po co miałem dodawać, skoro to nie od niego :p Sam tez mam własne zdanie
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No komiczne jest sobie jadą po nas, ale tylko Ci z BTB :D Jakby ktoś ich nie znał, to pomyślałby, że to zdanie większości.
Ale prawda jest taka, że jak BTB atakowało słabsze sojusze i wypowiadało im wojny, to działali tak jak teraz. Prowadzili rozmowe między sobą, że były powody, że to słuszne itp. I sobie wojne uzasadniali i wszystko było cacy.
Ale jak nagle okazało się, że "Stasiu, mamy problem. Nie jesteśmy największymi kozakami w mieście", to już jadą po wszystkich. Jeżeli planujecie działać, tak jak mielicie ozorami, to może być na prawdę ciekawie :eek:. Lecz pamiętajcie, że nie ten kto najwięcej gada ma racje ;)
moze poczytaj forum do tylu, kto tu mielil ozorem. Mnie nawet bylo przykro ze pomylilem sie co do mozliwosci Romy. A problemu nie mamy.Mamy za to ubaw jak to kozaki prosza wszystkie sojusze dookola zeby sie do nich przylaczyly bo sami boja sie zerwac pakt. Nie dosc ze mnie Warrior oszukal o czym wie to jeszcze Ty Aiji glupoty tu wypisujesz. Daj spokoj. Napisalem Ci ze moge Ci przeslac korespondencje moja z Warriorem. I cos cisza. A dzisiaj jeszcze uslyszalem jak to niby na naszym forum byly plany akcji na Was. A ja wiem ze nigdy takich nie bylo. Zreszta szkoda gadac.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a romy to iksy nie wystawiły trochę?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini skad takie zalozenie ze kamil nie gra tutaj :rolleyes:

Wydawało mi się, że cos tak napisał... ale nie mam czasu szukać, a że miotam się między garami, pracą, gośćmi i grepo, to mogłam pomylić wpisy. Więc jeśli Kamil gra na Zakros, to zwracam honor. Może nabijać się z wariora i iksów swobodnie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

btw.
Wy tą rozmowę to chyba faktycznie macie rozpisana na role - jeden pyta, drugi udziela wyczerpującej odpowiedzi:)
I jeszcze Rome iksy wystawiły:)) No szeroko idziecie:))
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Piękna dyplomacja się tu odbywa
smiley_emoticons_lol.gif

walczą koguciki, kto, kogo i kiedy do wojny sprowokuje słownymi wypocinami
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry