Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie obrażaj sam siebie. jestes jedną z najbardziej szanowanych osób na swiecie.
Szkoda, że Aksona tu nie ma, boby pewnie powiedział, kto wystawił Romę, skoro padły tu takie słowa.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem kto wystawił Romę, wiem, że SI nie. Nawet jakbym coś wiedziała, to nie są to wiadomości z pierwszej ręki.
Dla mnie Akson jest szefem Romy, jest najbardziej zorientowany kto go wystawił no i jest raczej wiarygodna osobą.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Juz jestem Marta a co stesknilas sie za mna
@akson Roma w obecnej sytuacji jest jak to @matus napisal mi dzisiaj 'jest jak Polska w 39r bummy to 'szwaby' (teoretycznie) a Anglia i Francja to ... nie bede pisal na glos' :(

odpowiedz aksona

Adrianie,

ciekawe, że miałem użyć właśnie tego porównania do 39 we wpisie o przewadze jaką daje obecnie złoto ;)
Analogia nasuwała się sama:
Polska przed wojną wydawała na wojsko znacznie większy procent PKB niż Niemcy, ale przewaga ekonomiczna i techniczna (tu złoto i kupowane bonusy) sprawiły to co sprawiły.

O sojusznikach już napisałeś, ja dodam jeszcze naczelne dowództwo, które nie doceniło nowych technologii (tu złota - przyznaję się szczerze: nigdy nie grałem masowo ze złotem. Miałem długi okres przerwy, wróciłem na Retimno, który był tak szybki, że nawet bez doradców się daje wbić do topki, a teraz dopiero widzę jak bardzo złoto zmieniło mechanizmy gry. Jak wielkie daje bonusy. Jakbym miał przyrównać to dokładnie jak w 39 - starałem się przeciwstawić taktykę z wojny 1920 roku (sprawdzoną na światach, kiedy złoto jeszcze nie dawało takiego kopa) czołgom i samolotom - ze złota ;)
Co z tego że żołnierze dali z siebie wszystko jak czołgi ich po prostu rozjechały.
Nawet jak ilościowo w jakimś miejscu gdzieś było podobnie, to jakościowo (dzięki złotnym bonusom) już na starcie średnio 30% w plecy.
Ale - ilościowo nie mogło być podobnie, bo moi ludzie po prostu nie wydają tyle na złoto.

No nic, zostaje póki co walka do końca i rząd na emigracji ;)

A nóż jeszcze wrócę na białym koniu pożyczonym od Andersa? :)

ogolnie to SPAM
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No ja wiem i to w dodatku jak to kiedyś określiłeś jesteś łatwy
smiley_emoticons_smilenew.gif


Odpuście sobie wszyscy przy świętach, Chłopcy gary myć jak kobiety ugotowały;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie obrażaj sam siebie. jestes jedną z najbardziej szanowanych osób na swiecie.
Szkoda, że Aksona tu nie ma, boby pewnie powiedział, kto wystawił Romę, skoro padły tu takie słowa.
Napisalem glupek bo holduje starej szkole. Pakt to cos waznego, jak decyduje sie go podpisac to nie z mysla by go zerwac. A teraz dla niektorych on spadl do rangi Pona albo i nizej. Bumy maja 2 od poczatku z Espada i ten z xxxx, ktory z czystym sumieniem moglbym zerwac bo montowanie koalicji przeciwko jest zdrada bezsprzeczna. Jak nie jestem kogos pewny to paktow nie zawieram, co najwyzej pony. Ale tak juz chyba nie gra nikt. Moze Akson.
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Napisalem glupek bo holduje starej szkole.

Zaproponowałem Ci coś na privie, tak jak to się rozwiązywało konflikty na dawnych czasach, gdzie więcej poważnych osób grało. Nawet tego nie skomentowałeś... A chciałbym poruszyć ten temat. Tylko nie tu
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bez przesady, myślę, ze wiele osób tak gra. Wiarygodność to w dłuższej perspektywie jeden z większych atutów sojuszy.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zaproponowałem Ci coś na privie, tak jak to się rozwiązywało konflikty na dawnych czasach, gdzie więcej poważnych osób grało. Nawet tego nie skomentowałeś... A chciałbym poruszyć ten temat. Tylko nie tu
Pomysl mi sie nie spodobal
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No i się zaczyna :) XXXX wypowiada sojusz Bumtaraboom :) Świąteczny prezent pod choinkę
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zawsze było go pełno a teraz ani widu ani słychu... ach warriorek...
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie, pierwsze co to będzie że to przez nas się pakt rozpadł bo to przecież na pewno my spiskowaliśmy przeciwko iksom i że to my szukaliśmy pretekstu do wojny itd itd :D Przytoczy rzecz oczywista swoje utarczki słowne z Adim co by nie było że nie miał podstaw tak sądzić :D No bo gdzieżby tam mogło być że to oni kombinowali od początku :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie, pierwsze co to będzie że to przez nas się pakt rozpadł bo to przecież na pewno my spiskowaliśmy przeciwko iksom i że to my szukaliśmy pretekstu do wojny itd itd :D Przytoczy rzecz oczywista swoje utarczki słowne z Adim co by nie było że nie miał podstaw tak sądzić :D No bo gdzieżby tam mogło być że to oni kombinowali od początku :D

Hahahhaha i to nie oni gadali teraz ze wszystkimi dookoła na temat paktów, fuzji itd.... Generalnie to wiele sojuszy dostało od warriora propozycję, ale coś mało chce mu pomóc i jakieś kurduple takie jak Elite Team cz NOVY się do niego przyłączają ;)
 
Do góry