Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To co tu pisze, to moja prywatna opinia, i nie mająca związku z sojuszem w którym jestem, ale myślę, że powinno sie wymagać od kandydatów na szefów sojuszu zaświadczenia o stanie zdrowia oraz dobrym samopoczuciu psychicznym. Z pieczęcią doktora nauk medycznych.
A iksy na na razie są, sojusz to zdaje się nie tylko załozyciel.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Napisze ci ostatni raz oczywiscie wiele tego było ale np tak na szybko;

1.Dwa razy odrzucił pakt z naszą akademią
2.Nie wyrzucił satyryka który mi ubliżał na grze.
3.Atakowaliście AK ( bo przecież jej nie uznaliście)
4.Naruszyliscie integralność m54 i to nie raz tłumacząc sie tym iż mieliśmy chyba 4 miasta wtedy gdzieś na m55 /m45 i tych graczy przenosilismy do nas.
5.Rekrutowaliście graczy z xxxx oraz tych ktorzy wylecieli i to kilka minut po tym.
6.Chcieliście atakować SI (odmówiłem )

Był to pakt ale tylko taki jaki wam pasował .chcieliście wojny a zwlaszcza ty to ja macie i tyle.Ktoś w końcu sie postawił szkoda że za pózno. Szkoda też że inni się boją.
To tak na szybko sporo tego było nie chce o wszystkim mówic wogóle mi się gadać o tym nie chce:)

Ubliżajcie dalej jesli lubicie a my tam gramy swoje:)

Wy się rozpadacie a my tam swoje gramy.
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam
Jako tymczasowy konsul iksów, powiem coś od nas.
Sytuacja jest ciężka. Nie wiem czemu warior tak zrobił, ale nastapił przez to poważny kryzys. Staram się ratować to, co zostało z iksów, bo większość najlepszych graczy odeszła.
Prawda jest taka, że nie wymagamy rozejmu, bo to byłoby chore. Staramy się uporzadkować resztki xxxx i jednocześnie obiecuje, że jak tylko to nastapi, wrócimy do działań wojennych i pokażemy, że bez kolego wariora też można grać.
Nie pochwalam, że jeszcze rano pisaliśmy jak gdyby nigdy nic, a nagle sojusz zniknął z połową graczy, która się rozeszła...
Ale nie spocznę, póki nie ułożę tej układanki w całość.
Pozdrawiam
Aiji
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam
Jako tymczasowy konsul iksów, powiem coś od nas.
Sytuacja jest ciężka. Nie wiem czemu warior tak zrobił, ale nastapił przez to poważny kryzys. Staram się ratować to, co zostało z iksów, bo większość najlepszych graczy odeszła.
Prawda jest taka, że nie wymagamy rozejmu, bo to byłoby chore. Staramy się uporzadkować resztki xxxx i jednocześnie obiecuje, że jak tylko to nastapi, wrócimy do działań wojennych i pokażemy, że bez kolego wariora też można grać.
Nie pochwalam, że jeszcze rano pisaliśmy jak gdyby nigdy nic, a nagle sojusz zniknął z połową graczy, która się rozeszła...
Ale nie spocznę, póki nie ułożę tej układanki w całość.
Pozdrawiam
Aiji

Z naszej strony niestety już rozpędzone akcje zakończyć musimy, ale nowe na jakiś czas zawieszamy w stosunku do iksów, uporządkujcie się i odsapnijcie :) Wojna wojną- ale nie będziemy kopać leżącego, bo na to nie zasłużył. Pełen szacunek dla was że pomimo numeru wariora nie poddajecie się i stajecie na nogi.

Tyle ze strony Bumów :) Trzymamy kciuki za wasz szybko powrót na front :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobrze, wybrał taką opcię... Nie pochwalam, ale Wariora bardzo polubiłam i przykro mi się czyta jak się go wyzywa...
Jakoś mi się smutno zrobiło. :(

PS. Nie wydaje mi się, żeby to całe "lanie" było powodem resetu. Bardziej obstawiała bym jakieś silne wzburzenie i kłótnię w sojuszu.

czarodziejka jak tobie tak go szkoda to mozesz isc w slady kolegi
papa.gif
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziekuję BTB za chwilę wytchnienia
Dziś i tak szykuje się pogrom, bo wszystkie zakładki z obronami szlag trafił po rozwiązaniu sojuszu.
Ale rozumiem was, nie można przerwać tak organizowanych akcji.
Jednocześnie oznajmiam wszystkim, że Iksowie nadal będą funkcjonować. W okrojonym składzie, bo wielu wolało uciec z tonacego okrętu, ale będzie funkcjonowało.
Jednocześnie na forum publicznych chciałbym też podziękować wszystkim członkom Iksów, którzy mimo dzisiejszej zawieruchy postanowili nadal trwać na posterunku
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

może zaczęła i się koleś zszarzał bo ciśnienia nie wytrzymał tyle fanek
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

pewnie tak było. tak to jest z czarodziejkami..
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Takie było wysokie morale jak cała koalicja zabrała Bumom 16 miast, jak bumy ruszyły to większość popadła w depresje aż muszą naszych graczy w opisie profilu obrażać :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobrze, wybrał taką opcię... Nie pochwalam, ale Wariora bardzo polubiłam i przykro mi się czyta jak się go wyzywa...
Jakoś mi się smutno zrobiło. :(

PS. Nie wydaje mi się, żeby to całe "lanie" było powodem resetu. Bardziej obstawiała bym jakieś silne wzburzenie i kłótnię w sojuszu.

Też tak myślę i dalsze obrażanie kolegi nie ma sensu,Ci co go znają wiedzą że to dobry wojownik.
Kiler tylko mi nie każ iść w jego ślady :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dajcie juz spokoj Warriorowi. Przekombinowal i chyba sie w tym pogubil. Mnie tam szkoda, ani z nim walczyc nie chcialem ani zniszczyc. Plan byl grac z nim do konca ale nie chcial. Kazdy ma prawo do wolnego wyboru. Dajmy spokoj nie mowmy o nieobecnych.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie gmk. Każdy ma prawo do wolnego wyboru. Ale nikt nie ma prawa innym psuć gry. I to w pozycji w której sam ich ustawił.
Rozwiązanie sojuszu to utrata wszystkich informacji, komunikacji itd. Ci ludzie tez poświęcili swój czas i często pieniądze, aby budować swoją pozycję w grze. Mógł walnąc szaraka skoro nie miał sił po prostu oddać sojuszowi miast - czego sie nawet od szeregowych członków wymaga. Ale rozwiązanie sojuszu w trakcie akcji to jest coś na co nie ma słów w języku ludzi kulturalnych. A że mam ostrzeżenie za wulgaryzmy to nie podejmuje sie określić takiego postępowania.
W tej grze ważne sa nie tylko himeryczne supergwiazdy, ale normalni gracze też.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie napisalem o wyborze w tym kontekscie. Co do takiego sposobu rozwiazania sojuszu zgadzam sie z Toba w 100 %
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no co zachował się jak to mówią na takich na F a że część od razu do bumów przeskoczyła też ich sprawa reszta gra ma się dobrze grepo na tym nie ucierpiało co najwyżej kilka osób się zawiodło ale co poradzisz takie czasy takie życie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie napisalem o wyborze w tym kontekscie. Co do takiego sposobu rozwiazania sojuszu zgadzam sie z Toba w 100 %

Hini ma niestety rację, zawsze można było walnąć szaraki a wcześniej przekazać komuś uprawnienia... takie numery są poniżej pasa i godne krytyki... I obecny czy też nie, warior na tym świecie nie będzie miło wspominany, nie tylko przez nas ale przede wszystkim przez swoich kompanów których w taki sposób potraktował...
 
Do góry