Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no i spać po nocach nie mogą jak o tobie myślą

zdradziłeś wariora i widzisz co się stało nie rób tak więcej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wyrazy szacunku dla Aiji za ratowanie Xksów.
Jeśli będę mógł jakoś pomóc - na bazie nieco podobnych doświadczeń ;) służę swoją osobą.

*

Zachowanie Warriora dla mnie poniżej wszelkiej krytyki.
Nie chodzi nawet o to że skończył grę, ale o to jak zostawił swoich ludzi w sytuacji, gdy go najbardziej potrzebowali (ile tam pisaliście? 50 buntów?)
Ale o tym dość :)

***

Ja powiem tak - żeby tu jeszcze jakieś emocje do końca stycznia były to Gmk powinien podzielić Bumtaraboom na dwa sojusze i zacząć bić ten drugi :)
Bo teraz to już nikt się tu Wam nie przeciwstawi :)

Ja w takim razie liczę już na jedno (póki co): że po prostu znudzi się Wam gra bez emocji i że to Was rozłoży zewnętrznie.
Że za wielu macie dobrych graczy by proste przejmowanie miast ich zadowalało.

*

Aż kiedyś będę chciał zagrać u gmk żeby podpatrzeć w jaki sposób zarządza tyloma indywidualnościami :)
Szacunek za grę dotąd, choć jak pisałem, poczekam czy uda się doprowadzić tę ekipę do końca.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

się nie martw bumy będą miały się z kim bić jedna osoba i kilku szemranych nie zniechęci reszty do zaprzestania gry na tym świecie
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Fakt, gmart to na prawdę świetny dowódca
Jednocześnie oznajmiam wszystkim, że sojusz xxxx zmienia dziś nazwę na UROBOROS. Zmiana nazwy będzie sie wiązała również ze zmianą taktyki sojuszu i jego działań. Chcemy oderwać się od tego co było i zacząć od nowa tworzyć historię sojuszu.
Jednocześnie informuje też, że zmiana nazwy nie oznacza rozwiązania soju. Ciagniemy dalej sprawy zaczęte w iksach, bo wolimy przeciwstawić się trudnościom niż przed nimi uciekać
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jednocześnie oznajmiam wszystkim, że sojusz xxxx zmienia dziś nazwę na UROBOROS. Zmiana nazwy będzie sie wiązała również ze zmianą taktyki sojuszu i jego działań. Chcemy oderwać się od tego co było i zacząć od nowa tworzyć historię sojuszu.
Jednocześnie informuje też, że zmiana nazwy nie oznacza rozwiązania soju. Ciagniemy dalej sprawy zaczęte w iksach, bo wolimy przeciwstawić się trudnościom niż przed nimi uciekać

Wy może zacznijcie od prozaku bo już swoich wyrzucacie nie wiadomo za co a potem tego glinianego kolosa postawicie
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@hini
Szczerze to nawet nie wiem kto w tej koalicji jest, więc podaje wszytskie przejęcia pomiędzy większymi sojuszami.
Wszytskie bumy & Espada 3-6 wszytskie xxxx
Bumy 0-5 Ciasteczkowe potworki & Potworki
Bumy 1-1 Kolorowe kredki
Bumy 0-1 Jutro ogarniemy nazwę

A to tak sobie zacytuje, żeby każdy miał okazję przeczytać ;)

//A ja ciachnę cytat usuniętego posta ;) - Shannqa//
A jak tam sytuacja po krwawym poniedziałku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ten świat to początek końca grepolis. Skala złocenia, kupowanie wszystkiego za złoto np. 250 ogni w 1 noc jak niektórzy gracze B zniszczyłą tą grę. Normalni gracze wychowani przez tą grę będą kończyć, nowi nie będą zaczynać. Jaki jest bowiem sens zaczynać tutaj grę gdy leci na ciebie 350 ogni + ful offa, rozbijesz mu to a następnego dnia rano leci z tego samego miasta ten sam skład. Kiedyś na innych światach mówiło się LA to złotnicy - co powiedzieć teraz o B. Dobrze że tu skończyłem. Czas pożegnać się z grepo.
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jeszcze masz szybkie światy, na których nie bedzie aż takiej przewagi złota. Startujące w takim okresie, w którym nie ma ewentów. No ale znając inno to i z tym sobie w przyszłości poradzą. Nie miej pretensji do Bumów to nie ich wina ktoś na to pozwolił a normalne, że kazdy gracz wykorzystuje w tej grze wszystko na co go stać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ten świat to początek końca grepolis. Skala złocenia, kupowanie wszystkiego za złoto np. 250 ogni w 1 noc jak niektórzy gracze B zniszczyłą tą grę. Normalni gracze wychowani przez tą grę będą kończyć, nowi nie będą zaczynać. Jaki jest bowiem sens zaczynać tutaj grę gdy leci na ciebie 350 ogni + ful offa, rozbijesz mu to a następnego dnia rano leci z tego samego miasta ten sam skład. Kiedyś na innych światach mówiło się LA to złotnicy - co powiedzieć teraz o B. Dobrze że tu skończyłem. Czas pożegnać się z grepo.
Chcialbym zobaczyc ten raport z 350 ogni + full offa i to jeszcze 2 razy bo cos mi sie zdaje ze kolega nieco demonizuje. Ale w sumie podoba mi sie takie przedstawianie moich graczy. Wywoluje strach a to wazny czynnik w tej grze. Nieco dziwne bo to tylko gra a jednak dziala : )
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli tak od biedy x2 tyle co cała wroga koalicja w sobotę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciekawi mi gdzie mają twarz gracze którzy z xxx poprzechodzili teraz do bum. Sprawa inna to JON zniknął założyciel przeszedł do bum kolejna kpina. Akademia bumow zakłada drugi sojusz no bo się nie mieszczą. Czyli 5 klonów bumów. No to czekamy na atak zlotnikow na potwory lub inviktę. Za chwilę Witaj, Yoch, polanus tez w Bum i hura złoto wygrywa wszystko ah :( wszyscy wspieramy przewodnią siłę zacros
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli tak od biedy x2 tyle co cała wroga koalicja w sobotę :)
zgadza się, z małym wyjątkiem, koalicja atakowała aktywny mocny sojusz a wy przejmowaliście miasta w rozsypce.. żadna chwała, szkoda że tak się stało, pewnie stracili byśmy dużo miast ale na pewno nie tyle. Druga rzecz skoro wszyscy tak słuchają gmarta i ponoć ustalone było że do końca roku ma być spokój to skąd dalej ataki? A jeszcze.. czy wśród zdobytych miast liczyliście szarą wioskę 700pkt przejętą przez satyryka? :p
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Espada to bratni sojusz który z nami gra od początku więc to nie akademia :) Ale cieszy nas że rośnie w siłę bo jest z nami zawsze na dobre i złe :) A my z nimi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciekawi mi gdzie mają twarz gracze którzy z xxx poprzechodzili teraz do bum. Sprawa inna to JON zniknął założyciel przeszedł do bum kolejna kpina. Akademia bumow zakłada drugi sojusz no bo się nie mieszczą. Czyli 5 klonów bumów. No to czekamy na atak zlotnikow na potwory lub inviktę. Za chwilę Witaj, Yoch, polanus tez w Bum i hura złoto wygrywa wszystko ah :( wszyscy wspieramy przewodnią siłę zacros

Ja jestem za miętki do Bumów, nikt by mnie tam nie chciał.
Słabiak taki, 3 miasta ledwo jakimś cudem zdobyte.
Do tego reprezentuję biede i rejony bezrobocia.
Żaden ze mnie wartościowy dodatek.
 
Do góry